Přejít na obsah

Jak otevřít uzamčenou octu.


petrucio

Doporučené příspěvky

Nevíte někdo, jak se dá otevřít uzamčená octavia r.98? Stalo se mi, že jsem strkal klíček do sp. skřínky při otevřených dveřích, a nechtěně jsem si při tom máčknul na dálk. ovl. Pak jsem vylezl a zabouch dveře. Auto zůstalo uzamčené i s klíčky uvnitř. Jak se to dá otevřít bez klíče? Slyšel jsem že to jde nějak přes konektor od spínače zpětných světlometů na převodovce či co. Ale nevím jak! :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo, jak se dá otevřít uzamčená octavia r.98? Stalo se mi, že jsem strkal klíček do sp. skřínky při otevřených dveřích, a nechtěně jsem si při tom máčknul na dálk. ovl. Pak jsem vylezl a zabouch dveře. Auto zůstalo uzamčené i s klíčky uvnitř. Jak se to dá otevřít bez klíče? Slyšel jsem že to jde nějak přes konektor od spínače zpětných světlometů na převodovce či co. Ale nevím jak! :help:

Jestli bliká SAFE tak jedině 2.klíče,zničit zámek a nebo kladivo a vyndat okno !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Jestli bliká SAFE tak jedině 2.klíče,zničit zámek a nebo kladivo a vyndat okno !

Taky muzes prisavkama chytnout okno a poradne snim zatahnout dolu - ty plasty na stahovackach hovno vydrzi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo, jak se dá otevřít uzamčená octavia r.98? Stalo se mi, že jsem strkal klíček do sp. skřínky při otevřených dveřích, a nechtěně jsem si při tom máčknul na dálk. ovl. Pak jsem vylezl a zabouch dveře. Auto zůstalo uzamčené i s klíčky uvnitř. Jak se to dá otevřít bez klíče? Slyšel jsem že to jde nějak přes konektor od spínače zpětných světlometů na převodovce či co. Ale nevím jak! :help:

musis se dostat do motorove casti a tam vyndat konektor na prevodovce a tam pustit 12V a ze safe se to prepne do normalnido zamceni a pak uz normalne vyhackujes-nezkousel sem to jen sem to slysel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musis se dostat do motorove casti a tam vyndat konektor na prevodovce a tam pustit 12V a ze safe se to prepne do normalnido zamceni a pak uz normalne vyhackujes-nezkousel sem to jen sem to slysel

To by mě docela zajímalo jakej konektor a kam pustit těch 12V jinak dostat se do mot. prostoru to je taky zážitek! :rock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Pozor stema 12 V - muzes si splest cidlo ze ktereho RJ motoru pouze snima impulz a mas po ptakach :)

Pokud bude nejhure ja bych sel na to utrhnuti plastu u stahovacky skubnutim okna - pouze zadni okno, je to levnejsi a pokud utrhes uz to nove provedeni stahovacky tak si za par 10tek korun koupis opravnou sadu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo, jak se dá otevřít uzamčená octavia r.98? Stalo se mi, že jsem strkal klíček do sp. skřínky při otevřených dveřích, a nechtěně jsem si při tom máčknul na dálk. ovl. Pak jsem vylezl a zabouch dveře. Auto zůstalo uzamčené i s klíčky uvnitř. Jak se to dá otevřít bez klíče? Slyšel jsem že to jde nějak přes konektor od spínače zpětných světlometů na převodovce či co. Ale nevím jak! :help:

Nemas druhy klice? ... no tohle probirat na verejnem foru me neprijde moc dobry vzhledem k corakam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se stalo něco podobneho,šel jsem na to přes zadní víko.Chytří pomocníci mi převrtali zámek zkrz a bylo to v riti,nebylo se čeho chytit.Pak mě napadlo sundat SPZetku i s podložkou a baj oko vyvrtal 8mičku díru v místě,kde jsem zhruba vydedukoval,

že bude vlastní zámek s táhlem.Šroubovákem nebyl problém táhlo zámku potlačit a víko se otevřelo.Trvalo mi to asi dvě hodiny a stálo mě to tisícovku za celý mechanismus s vrakáče.Kdybych zavolal robě aby přijela s náhradními klíči trvalo by to jen půl hodiny a dvě stovky na benzín.Člověk se stále učí.A tu díru není problém nějakým způsobem zablindovat ,nic není poznat značka vše zakryje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se stalo něco podobneho,šel jsem na to přes zadní víko.Chytří pomocníci mi převrtali zámek zkrz a bylo to v riti,nebylo se čeho chytit.Pak mě napadlo sundat SPZetku i s podložkou a baj oko vyvrtal 8mičku díru v místě,kde jsem zhruba vydedukoval,

že bude vlastní zámek s táhlem.Šroubovákem nebyl problém táhlo zámku potlačit a víko se otevřelo.Trvalo mi to asi dvě hodiny a stálo mě to tisícovku za celý mechanismus s vrakáče.Kdybych zavolal robě aby přijela s náhradními klíči trvalo by to jen půl hodiny a dvě stovky na benzín.Člověk se stále učí.A tu díru není problém nějakým způsobem zablindovat ,nic není poznat značka vše zakryje.

Tak to Tě dost lituju. Chtěl bych poznat alespoň ještě jednoho, kterej by udělal tuhle kravinu :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo, jak se dá otevřít uzamčená octavia r.98? Stalo se mi, že jsem strkal klíček do sp. skřínky při otevřených dveřích, a nechtěně jsem si při tom máčknul na dálk. ovl. Pak jsem vylezl a zabouch dveře. Auto zůstalo uzamčené i s klíčky uvnitř. Jak se to dá otevřít bez klíče? Slyšel jsem že to jde nějak přes konektor od spínače zpětných světlometů na převodovce či co. Ale nevím jak! :help:

No chlapi ja nevim, ale cuju nejakou levarnu, k popisovane situaci prece nemuze dojit, neni to skoda120, kde jsem zamacknul cudlik a zabouchl si klice vevnitr. Ja teda tusim nejakou levarnu. Taky vzhledem k poctu prispevku tazatele se divim, jak ochotne tady radime, jak otevrit zamcenou octavku :doh . Rad bych se mylil.

Editováno: , autor: Galaxy64
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chlapi ja nevim, ale cuju nejakou levarnu, k popisovane situaci prece nemuze dojit, neni to skoda120, kde jsem zamacknul cudlik a zabouchl si klice vevnitr. Ja teda tusim nejakou levarnu. Taky vzhledem k poctu prispevku tazatele se divim, jak ochotne tady radime, jak otevrit zamcenou octavku :doh . Rad bych se mylil.

hmmmm, má 2 příspěvky borec, navíc zamknout omylem oktu s otevrenýma dveřma řidiće nejde tuším...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by mě docela zajímalo jakej konektor a kam pustit těch 12V jinak dostat se do mot. prostoru to je taky zážitek! :rock:

Přesně touto cestou jsme otvírali mojí oktu. Máš zamčenou oktu? Musíš pod motor, odmontovat šustplech, kterej chrání motor. Jakmile ho máš pryč musíš najít lanko které otvírá kapotu, trvá to tak 5 minut než to najdeš. Jakmile máš kapotu otevřenou, musíš najít konektor, kterej je na převodovce, je to konektor zpátečky, kterej spíná zadní svítilny. Odmontuj konektor(jde to velmi ztuha) a přes baterii do něho pusť 12V. Pokud se to podaří tak se rozsvítí všechny kontrolky na palubce. No a pak vezměš nějakej rozevírač dveří a nějakým dlouhým hákem se pokusíš zmáčknout tlačítko na stahování oken, pokud máš švihadla tak jseš v pasti. Celé tohle trvalo něco přes hodinu. Pokud bys takto chtěl otvírat oktu r.v. 2001 tak máš smůlu, tam už to takhle nejde. Jinak se dá do octávky taky dostat přes kufr, funguje to u všech octávek takže pro jistotu zaslepit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmmm, má 2 příspěvky borec, navíc zamknout omylem oktu s otevrenýma dveřma řidiće nejde tuším...

Ale jde, až pojedeš kolem, tak se zastav, ja ti ji zamknu! Nevím, kolik bych měl mít podle mistra pemprsáka FIREHO fuck příspěvků, se neptam na každou kravinu jako někdo.

Jinak auto jsme nakonec otevřeli tak, že jsme zkrz poodtažené dveře spolujezdce prostrčili nastavený svářecí drát až ke klíčkům ve spínací skříňce,(klíč nebyl pootočený) a háčkem na konci se je podařilo vytáhnout na sedačku, kde se rovným drátem dalo máčknout na DO. Operace na hodinu. Jinak klíč už mám náhradní.

Editováno: , autor: petrucio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

hmmmm, má 2 příspěvky borec, navíc zamknout omylem oktu s otevrenýma dveřma řidiće nejde tuším...

Mám 2001 a když mám otevřené dveře od řidiče a zamknu tak se prostě zamkne zbytek krom těch otevřených :-) takže je to dobrej podvod. Sice tohle téma je staré a promlčené, ale je to dobrej šoufek od toho týpka. A spíš lidi co mu na to naletěli...

EDIT:

Ale jde, až pojedeš kolem, tak se zastav, ja ti ji zamknu! Nevím, kolik bych měl mít podle mistra pemprsáka FIREHO fuck příspěvků, se neptam na každou kravinu jako někdo.

Jinak auto jsme nakonec otevřeli tak, že jsme zkrz poodtažené dveře spolujezdce prostrčili nastavený svářecí drát až ke klíčkům ve spínací skříňce,(klíč nebyl pootočený) a háčkem na konci se je podařilo vytáhnout na sedačku, kde se rovným drátem dalo máčknout na DO. Operace na hodinu. Jinak klíč už mám náhradní.

A jak ti říkaj Dejvid Koprfíílduj? ;-)

Editováno: , autor: Wojnar
Edituj příspěvky!!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak pánové, to že se Octa sama zamyká, jsem řešil kdysi, když jsem si jí pořídil.

Nevěřil jsem vlastním očím, když se mi to stalo poprvé - auto nastartované, já vylezl ven, že si oškrábu přední okno a po zabouchnutí dveří mi centrál zamknul celé auto - nastartované !

Druhé klíče doma - 50 km. Šílenost se do auta dostat.

Pak mi to udělalo ještě několikrát, ale vždy jsem dbal na to, abych měl v kapse druhé klíče.

Jakmile ledy povolily, opravil jsem studeňáky v mikrospínačích ve dveřích a už je několik let klid.

Ale pořád, když zabouchávám dveře u auta a klíče jsou uvnitř tak mám takové divné mrazení v zádech.

P.S. Od včerejška mi nejde otevřít kufr, zamknutý centrálem - budu řešit asi dnes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Znám ještě neden chyták.Když už se zosvítí kontrolky přes snímač zpátečky,může se bouchnout do podběhu(zeď si nevzpomenu jestli levý nebo pravý) a otřes vyvolaný úderem se v řj vyhodnotí jako náraz a řj je nastavená aby při nehodě a uzamčeném autě odemkla dveře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

me se zas stalo ze sem strcil klic do zapalovani vystoupil a privrel dver auto po chli sem jen slisel peknej zvuk kdys se zamkne auto:D všechny dveře i kufr se zamknul,problem je ze kdys dalkovim odemknu a otevriu dveře ridice a necham je otevrene a nepootocim klicem tak se auto zamkne!takze sem to vyresil tak ze sem rozbil to male okinko na zadnich dvrich a tet schanim nove:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...