Přejít na obsah

otevreni superba bez klicu


PEDO

Doporučené příspěvky

Alarm se da jednoduse vyskratovat, jak bylo videt treba v 60 sekundach, opravdu to tak funguje.

Mimochodem to je od zamestnance jablotronu!

Příspěvek Jirik_superb: 4.11.2008, 7:28

---------------------------------------------------------------------------------------

Nejde to a i kdyby, stejně s tím neodjedeš...

Editováno: , autor: seler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
nasel jsem to na netu tak k tomu nic nevim ale asi to nedelal po zabouchlych klicich majitel. Byl to tezky magor ten co to "otevrel" asi otvirakem na konzervy :D

Bohužel si dovolím, reagovat .. tohle auto jsem viděl na vlastní oči . . bylo tu u nás ve škodovce na stodůlkách .. bohužel majitel nebyl magor ale takle to někdo sprasil když si šel pro navigaci které byla ukradena .. takže zloděj . atd... že si nevzal rovnou flexu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Omlouvám se za vytažení starého téma na světlo, ale nemůžu si pomoct...

Tak jsem se i já dnes dočkal. Zaslepeno jsem neměl a stejně mi to pokurv*li.

Horší ale je, že nezmizelo absolutně nic, rádio s panelem, navigace v kaslíku, rezerva, atd...akorát mi pozhasínali všechny stropní lampičky. Takže ho asi chtěli ukrást :feve:

zlodejnail1.th.jpgthpix.gif

Tak já už taky. Naprosto stejná díra jako u kerpofa. NIcméně to auto nastačili ani otevřít. Nic se neztratilo. Já mám starosti a hurá do servisu opravit dveře. JO a zaslepeno taky nemám.

Jsem rád, že auto zůstalo kde je, ale sem nasranej to dá rozum. Usekat pazoury!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Já vám chlapy nechci brát nějak iluze o satelitním a mobilním alarmu - potažmo tedy možnosti si auto dohledat, ale Jammery na frekvece GSM a GPS jsou k sehnání prakticky stejně složitě, jako balená Ondrášovka. S takovýmto vybavením zloděj prostě přijde k autu, pustí rušičku a dokud neodpojí vše potřebné jammer prostě nevypne a ten pochopitelně může zůstat zapnutý, jak dlouho libo jest - tedy i až po převezení do "chráněné dílny" a detailním prohledání interiéru. Telefon se může snažit sebevíc něco vyslat, ale díky rušení neni nalogovaný v síti. CO dělat s tímhle he?... vychází mi z toho snad jen to, že je určitě rozumný elektricky deaktivovat diagnostickou zásuvku, kvalitní mechanický zabezpečení (už mi taky zachránilo auto - šmejdi zničili zámek zpátečky, ale neodemkli a neodjeli...) a slušnej alarm s pagerem, který pracuje na jiné frekvenci, než jammery na GSM a GPS a tudíž je schopen v případku narušení dát majiteli (pokud je v dosahu) vědět, že příchází wo mazlíčka. A propo - drahně let tomu nazad mi ukradl auto nějakej Tomáš Prejza z Úštěku na Litoměřicku. Pokud by o něm někdo věděl, tak že ho zvu na paint ball... zbraň si volím sám... :-)

Editováno: , autor: Hics
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 týdny později...

Tak se taky přidávám, minulý týden v úterý, ráno dojdu k autu a vylámanej zámek, tomu mongolovi ujel šroubovák či co a poškrábal klasicky dveře, a stejně se dovnitř nedostal.Lákala ho asi DX navigace s tv a onboard camera :-/

takže nakoupit záslepku, rozebrat dveře, objednat plastový kryt, koupit opravný lak a hromada starosti.Už jsem objednaný na autoalarm napojený na CAN BUS (origo dálka k cetrálu)

Mníšek pod Brdy, osvětlená křižovatka na sídlišti....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

U me asi 100% ... :palec2::smich:

 

Ahoj, vybila se mi baterie a potřebuji zručného člověka, který mi vyháčkuje dveře. Od technika vím, že se pod houpnu k baterii dostanu sundáním nárazníku, ale to je delší proces. Pokud bys měl možnost mi pomoct (500,- za práci + cestovný po Praze), tak mi dej info na 728 43 63 93.  Auto nemá zámek, ten jsem nechal vybrat po tom co jsem měl 2x vykradený auto...Na scénář vybité baterie jsem se nepřipravil.

Míra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...