Přejít na obsah

sluneční clony zadních dveří


Host kadli

Doporučené příspěvky

chtěl bych si koupit sluneční clony zadních dveří na Roomstera Škoda je má za 2350,- a milotec je má za 1990,- http://www.milotec.net/slunecni-clony-zadn...da-roomster.htm nemáte s nimi někdo zkušenost jestli je mezi nimi rozdíl v kvalitě?díky

mam je od Milotecu a jsem spokojen....myslim ze v tak jednoduche veci by snad ani nemel byt rozdil v kvalite, krome ceny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mnoo prave ze rozdil muze by v materialu, jeho kvalite, tvarove a barevne stalosti a tak. osobne sem nemel v ruce ani jednu z tech c odkazujete, tak vazne nevim. Tata ma takovy ty obyc co koupil nekde na pumpe, jsou to sracky za par korum kroutej se, vypadaj hnusne, ale ucel splnujou. takze asi tak.,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtěl bych si koupit sluneční clony zadních dveří na Roomstera Škoda je má za 2350,- a milotec je má za 1990,- http://www.milotec.net/slunecni-clony-zadn...da-roomster.htm nemáte s nimi někdo zkušenost jestli je mezi nimi rozdíl v kvalitě?díky

Já mám soce škodovácký ale myslím, že žádný dramatický rozdíl mezi Škodou a Milotecem v kvalitě není.Klidbě si je kup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...
Tak váhám poraďte. Síťové clony, nebo nechat nalepit fólie. Vyjde to zhruba nastejno a fólie myslím když je certifikovaná vydrží víc.

Byt tebou dam prednost sitkam. Kvuli diteti je tam mame, muzu nechat bez problemu vetrat a okna sou zakryty, nic tam nevleze a nevleti. Dite v klidu spi.

Na okna kufru a patych dveri, vsak zvazuji folii.

Sitky mam orig. skoda a zatim bez potizi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Dobrý den, jsem tady nový . Vím že je to staré téma, ale napíšu to sem. Taky bych chtěl pořešit ty sítky do oken na roomstra, ale já nikde na netu nemůžu objevit realné foto ve dveřích či jinde jak je to tam vlastně uchycené atd., no prostě nejakou realnou fotodokumentaci :D. Byl jsem už v několika prodejnách ale naživo skladem to nikde nemají.....Kdyby někdo foto měl, a hodil to sem budu moc rád, nebo mě poslat na email. Já mám furt dilema či sítky nebo folie, ale láká mě to otevřené okýnko a do auta nesvítí, jak už tady někdo psal. Roomstra mám teť chvilku a tak se tu ještě určitě na pár věcí zeptám.....Děkuji za případnou odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud ti nebude vadit to vidět na jedničkový FABII tak T A D Y

Na 5. dveřích sou jen zasazený bez držáku a drží i při zavírání a na dveřích je na první fotce vidět uchycení-plastovej háček co dáš pod gumu těsnění a do něj clonku. Na Foto nahoře uprostřed. kdyžtak ti to pak nafotím líp.

Mám clonky od Miloteku, ale se Škodováckejma by měli bejt stejný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

tak nakonec to dorazilo o týden dříve ;) musím říct že zpracování na jedničku festovní a kvalitní, bohužel nemohu porovnat s originály abych věděl jak jsou zmáknuté :). Montáž jednoduchá a přehledná, a mohu říct že se celkem setmělo :) Co může minimálně ve výhledu vadit (já to nesleduji) že zadní kus je ze dvou dílů ale drží dobře

Ale za tu cenu není co řešit :D jedna foto z mobilu.

post-36058-0-45699400-1333624078_thumb.j

Editováno: , autor: KoNG
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...