Přejít na obsah

Diagnostika Fabia II a Roomster (kabely a sw)


Igor

Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...

Dobrý deň,

 

chcel by som sa spýtať, aký kábel mám kúpiť na diagnostiku na auto škoda fabia II, rv. 2007

 

stačil by aj tento:

http://www.ebay.com/itm/VAG-COM-KKL-409-1-OBD2-USB-Cable-Auto-Scanner-Scan-Tool-for-Audi-VW-SEAT/390591128751?_trksid=p2047675.m1850&_trkparms=aid%3D222002%26algo%3DSIC.FIT%26ao%3D1%26asc%3D16725%26meid%3D279846355750542617%26pid%3D100011%26prg%3D7905%26rk%3D1%26rkt%3D5%26sd%3D280736811503%26

 

pripadne viete mi povedať aky treba? nech mi to beží aj s najnovšími VAG progamami a nech mi tam ide všetko tak ako má byť.

 

 

ďakujem

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokonca ten HEX je novší, ako mám ja. Ja som kupoval cez eBay pár týždňov dozadu a verzie 12.10.3 ešte neboli v ponuke. Mať teraz 12-ku by bolo super, je tam kopa nových labelov (porovnával som iba podľa množstva v novšej inštalačke). Je to torchu drahšie, ale zober. Môžeš s tým kodiť od Fabie, po Continental GT všetko. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Áno., ale s tým, že do konca dražby sú ešte 3 týždne, takže cena ešte určite pôjde hore. Teraz je ponuka tých káblov na eBay dosť obmedzená, nie sú skoro žiadne.

Inak tu máš ešte jeden 11-kový: http://www.ebay.com/itm/FULL-VCDS-VAG-COM-11-3-VW-AUDI-SEAT-SKODA-FULL-DIAGNOSTIC-TOOL-KIT-HEX-CAN-USB-/161077725573?pt=UK_Diagnostic_Tools_Equipment&hash=item2580fb0985

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zapačil sa mi ten v12.10  vyzera fajn,  ale keby som mal nejaky problem potom v budúcnosti vedeli by ste mi stym pomoc dačo rozbehať ?

 

inak teraz mam nastavné na fabke, ked otočim kľučikom, tak hned sa tie obrysové svetlá zapnú, to by som chcel najskôr vypnúť ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už som to vypol, dkaujem veľmi pekne za radu, potom som to nasiel aj v navode, ešte také niečo

 

ako ked otvorím dvere, tak hned sa natiahne benzín, podla mna to je celkom dobrá vecička,

 

inak čo odporúčate ešte nastaviť na fabke, niečo zaujimavého čo by sa dalo aj využiť :)

vdaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...