Přejít na obsah

Diagnostika Fabia II a Roomster (kabely a sw)


Igor

Doporučené příspěvky

vie mi tu niekto napísať čo sa dá nakodovať na fabii pred faceliftom ??

 

 

vikinger: fabiu máš pred FC ako napísal KoNG a svetlomety máš bi-halogenové bez natáčania, tá fabia čo som dal ako príklad tak tá má klasické svetla paraboly so žiarovkou H4 a ty máš žiarovku H7. Ta fabia po FC tá strieborná tak tá ma bi-halogenové tiež ale aj z natáčaním svetlometov a tiež má žiarovku H4ku ako ty akurát dialkové má zvlášť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to teda sme ja mám stále tú istú otázku čo sa všetko dá dokódovať na fabii pred Faceliftom ?

 

čo som tu čítal tak automatické zatváranie okien pri zamknutí sa tuším že nedá úplne aby fungovalo, potom ako nakódovať automatické zamykanie dverí pri rozjazde ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vikinger, nadpis hovorí: diagnostika fabia II rv. 2007

O svetlometoch, žiarovkách aj xenónoch sa už na tomto fóre písalo dosť, pohľadaj, alebo založ si zvlášť vlákno o tom, prípadne o svojom aute vo vhodnej sekcii.

 

:noot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nechápem prečo napríklad nemohly tam dať celú elektroniku ako je vo Fabii po FC, nemali by sme problémy s tým že tam chceme dať Navigáciu COlumbus, Amundsen a podobne na maxidote by sme si vedeli potom nakodovať aby sa zobrazovalo dá sa povedať všetko čo vo Vagu keď pozeraš hodnoty (teplota olej, vody, vyfukových plynov, napätie baterky, predstih, a pod.) Je na to sice niečo čím sa to dá aby sa to na maxidote ukazovalo ale nikto to zatial na Fabii II neskúšal len na Fabii I.

 

Inak môj tato má fabiu po FC a jemu automaticky nezatvorí okná keď zamkne auto, čo máme doma starú octaviu I z 1999 tak na tej to ide automaticky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zdarec, poradite mi nekdo co mozna nejlip. Co mam tedy koupit za kabel a kde potom sehnat nejakej programek do notase?? Prosim dejte odkazy. a na ten kabel nejlip tady nekde u nas. Bo ty anglicky stranky neni nic pro me :kol-32:

Jinac mam Skoda fabii II nejspis podle vseho pred FL. r.v. 2008, 1,4TDI PD 59 KW

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...