Přejít na obsah

Diagnostika Fabia II a Roomster (kabely a sw)


Igor

Doporučené příspěvky

Tak kabel přišel za týden, vše je OK..jen mi na F2 r.v2013 píše nesmyslný a jen 4 místný chyby závad...na staré O1 to ale nedělá...neví nidko čím to je ? VDCS ke kabelu je ve verzi 11.11.2 v češtine

Editováno: , autor: cz pida
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

zdravím chcem sa spýtať chcel by som nejaký kábel ktorý by fungoval na fabii II pred a aj po FC, taký kde by sa dali nastaviť základné veci a bol by aj zo SW. Nemusí to byť original nejaký lacný ktorý ale bude fungovať. Kludne aj z dx.com. Alebo ak máte nejaký na predaj tak hodte ponuku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

ahojte

 

potřeboval bych na roooomovi 2007 zaktivovat nějaké věci. Má krátké kódování a nejsem na to zvyklý spíš nikdy jsem s tím nedělal. Vždy jen s dlouhým na passatovi.

 

Potřebuji třeba nastavit dojezdy oken na dálku - teď funguje pouze s klíčkem v zamykání, nebo vypnout corner přes den a nakodovat mlhovky na denní svícení a, ale krom automatického zamknutí při rozjezdu a pár blbostí jsem nikde nic nenašel. Nemáte někdo radu kde a za vůbec lze něco takového na tomto roku ???

 

Zase kupodivu jsem na něm zprovoznil RNS510 radio / bolero a funguje bez problémů, což se všude píše, že to nejde tak nevím

 

dík moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Mohl by být. Bude to klon. Což znamená, že u něj nemůžeš udělat žádnou aktualizaci, jinak se zničí. A také není žádná moc velká záruka funkčnosti. Ale fungovat by měl. 

 

Jak myslíš to, že se zničí??? To jako ten kabel?? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte

 

potřeboval bych na roooomovi 2007 zaktivovat nějaké věci. Má krátké kódování a nejsem na to zvyklý spíš nikdy jsem s tím nedělal. Vždy jen s dlouhým na passatovi.

 

Potřebuji třeba nastavit dojezdy oken na dálku - teď funguje pouze s klíčkem v zamykání, nebo vypnout corner přes den a nakodovat mlhovky na denní svícení a, ale krom automatického zamknutí při rozjezdu a pár blbostí jsem nikde nic nenašel. Nemáte někdo radu kde a za vůbec lze něco takového na tomto roku ???

 

Zase kupodivu jsem na něm zprovoznil RNS510 radio / bolero a funguje bez problémů, což se všude píše, že to nejde tak nevím

 

dík moc

 

to denné svietenie v hmlovkách by som aj ja prijal, tu na slovensku to čím ďalej viac aut používa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kabel  jsem koupil na Aukru za 199 kč vč. pošty a fachá normálně.

Jinak k těm mlhovkám vs. denní - je to dle mě prasárna, svítit mlhovkama místo denních světel... Mějte rozum, vždyť kvalitní LED světla stojí už od 899,- 

Luxusně svítí, některé i pěkně vypadají, mají malou spotřebu, jsou na to homologované - žádný problém s policií... 

post-15441-0-86865800-1407398156_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kabel  jsem koupil na Aukru za 199 kč vč. pošty a fachá normálně.

Jinak k těm mlhovkám vs. denní - je to dle mě prasárna, svítit mlhovkama místo denních světel... Mějte rozum, vždyť kvalitní LED světla stojí už od 899,- 

Luxusně svítí, některé i pěkně vypadají, mají malou spotřebu, jsou na to homologované - žádný problém s policií... 

attachicon.gif7.JPG

 

 

Kabel za 199,- asi není pro novější auta, že??

Editováno: , autor: froggy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alma: http://www.dobry-obchod.cz/produkt/sj-292-svetla-pro-automaticke-denni-sviceni-s-led-homologace/

Froggy: Začal jsem s ním na Sharanu 2002, a ted ho používám na ROOM 2007 no problem...

 

což jsou všechno stará auta :)

 

Od roku 2010, kdy byl facelift fabie, se používá i jiná diagnostika přes hex-can a tam ten starý nefunguje.. Takže bych vlastně potřeboval tip na ten nový hex-can, nejlépe včetně softwaru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je to originál, tak verze jednoduše uploaduješ.

U číny musíš používat jen to s čím jsi to koupil, ale jestli to máš jen pro sebe a nemáš poslední modelový rok, tak by mohla stačit ta starší verze. Podle mě do vyšších verzí přidávají jen nové modelové roky.

Porovnej si datum vydání verze 11.11 s datumem výroby svého auta.

Snad nekecám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute! :kol-47:

Som vlastníkom Fábie II už asi 2 týždne, r.v. 10/2007 a rozhodol som sa, že si kúpim diagnostiku. Stačila by mi niejaká z eBay-u za pár $, len aby mi to išlo. Problém je, že ja netuším akú diag potrebujem. Prosím, buď mi napíšte aký typ mám hladať alebo pošlite link na niejaku z eBay.

Ďakujem. :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pokud chceš jen diagnostiku, tak to ti stačí klasika KKL kabel, pořizoval jsem si ho kdysi na Fábii I (2004) a používám jí občas i na Rooma (2007). Pro čtení a mazání chyb naprosto dostačující. Koupen na Aukru, tehdy za 200,-, tady ...

 

http://aukro.cz/diagnostika-usb-kkl-vag-com-skoda-vw-audi-seat-cr-i4430014242.html

 

... ho máš za hubičku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Galvi, tebe pre tvoje auto stačí 11.11. Sám mám tento kábel (klon) a ide s ním na FII FL robiť všetko.

Horšie to je s podporou nových áut. Skúšal som kábel s novým Leonom, a moduly som síce načítal, ale chýbal už pomocník pre dlhé kódovanie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...