Přejít na obsah

Diagnostika Fabia II a Roomster (kabely a sw)


Igor

Doporučené příspěvky

Hahaha, už vidím ako si PcGamer kvôli potrebe rozsvietiť palubnú dosku a načítaniu prípadných chýb bude kupovať kábel za 8 tisíc Kč. :D

 

PcGamer, kľudne kúp čínsky klon na eBay. Ak zabezpečíš aby sa ti počítač nepripojil počas používania na internet, tak nebudeš mať s tým žiaden problém. Jedinou nevýhodou je, že musíš používať jednu danú verziu VCDS, ku ktorej ten klon bol spravený a preto nemôžeš VCDS aktualizovať, ale tvoje auto už nie je najnovšie, takže ti to môže byť úplne jedno.

 

Kábel nájdeš na eBay bežne za nejakých 20-50 dolárov. Ja som ešte kupoval verziu 11.11.3, ale sú dostupné už aj 12.xx. S tým sa môžeš od Citygo po Bentley Continental hrabať vo všetkom. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Mam roomster 2013 a zkoušel jsem připojit obd2 Bluetooth pomocí aplikace Torque. Bohužel nefunguje, pouze se rozsvítí dioda napájení. Na Ford c-max co jsem měl před tím šlapalo vše bezvadně. Co jsem tady tak nějak četl tak ta hračka na nového rooma nejde, je to tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zkusil jsem spojit FII před FL přes KKL a nějak se mi to nedaří. V testu spojení to napíše že ok, ale pak ani za boha se nikam nedostanu. Napíše to příliš mnoho chyb při spojení... Na aktuální sestavení VAGu se připojím na mého Golfa III. bez problémů. Nenapadne někoho nějaká rychlá rada co vyzkoušet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

no a kupoval jsi ho teda tady http://www.dhgate.com/product/vag-11-11-2-russia-english-czech-latest-version/171525771.html#s1-3-1%7C2139350265.%20M%C3%A1%20%C2%A0n%C4%9Bkdo%20s%20t%C3%ADmto%20zku%C5%A1enost?%20%C2%A0M%C3%A1m%20Fabii%20II,%202008.%C2%A0 nebo ne ?Jestlijo.....funguje vše jak má ?

 

tak když nikdo nic, tak jsem to risknul a uvidím až přijde...za 19 - 30dní :-)

Editováno: , autor: cz pida
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...