Přejít na obsah

Vhodné svíčky? 1,6/74kW


kus

Doporučené příspěvky

Já osobně na Brisk nedám dopustit a mám s nima ty nejlepší zkušenosti. Ale jak tady za chvíly uvidíš, co příspěvek to názor. Opravdu dobré jsou NGK, ale ta cena je trochu jinde, nebo zlatej střed Bosch. Ale já dávám skoro všude Brisk Extra a vše v pohodě. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam 1.6i 75kw a dal jsem nakonec origos NGK BKUR6ET-10,cena za sadu 990,- ,predtim jsem tam mel asi 5000km Bosch nahradu ze servisu.Jestli chces,prodam ti je za smesnych dejme tomu 200,- + postovne.Jsou jako nove,muzu poslat foto.Zdalo se mi,ze to proste nebylo ono,no nakonec jsem mel jeste spatne zapalovaci kabely,takze se mi vali v garazi zanovni Boschky.ale jestli nechces usetrit,dej si doporucene NGK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Já osobně na Brisk nedám dopustit a mám s nima ty nejlepší zkušenosti. Ale jak tady za chvíly uvidíš, co příspěvek to názor. Opravdu dobré jsou NGK, ale ta cena je trochu jinde, nebo zlatej střed Bosch. Ale já dávám skoro všude Brisk Extra a vše v pohodě. :palec2:

Co presne mas za typ svicek ? Ja daval DX15LTC-1, motor ma perfektni odpich, jen si to obcas cukne (kabely meneny) a taky to blbne pri uplnem ubrani/pridani plynu (2x-3x cukne), samozrejme pri zarazene rychlosti. Resim to v jinem vlaknu, trochu podeziram jeste ty svicky....a uvazuji o NGK...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, musim vymenit svicky, octa 1,6 74 kW rv98, prvni meneny v 60 prvnim majitelem ve skoda servisu, ted mam 120, jaky typ je vhodny? - respektive co takovy brisk extra, jsou v pohode?

Ty Brisky ti můžu s klidným svědomím doporučit. Dával jsem je i na Golfa se stejným motorem. Typ Extra DX15LTC-1 a za 260,- není co řešit :palec2:

P.S.: Brisky dávame podle jejich osazováku do všech aut co nám projdou pod rukama. Mám je i ve svým. Originál je BKR6EKUB a výměna origo po 60tis km. Po 50 tisících mlely z posledního (v zimě to studený vynechávalo a ve vyšších ot. cukalo) takže výměna za DOR15LGS za více než poloviční cenu - budu měnit po 30ti a mám klid ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...