Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

Z oci potencionalniho kupujiciho OIII, kterej chce neco o autu zjistit a co mu v autosalonu nereknou si procte trpelive vsechny stranky a prinos? 20 stran? :)

 

Cist tato specializovana fora je to nejhorsi, co muze potencialni kupujici jakehokoliv auta udelat. Sam jsem to podstoupil a kdybych se ridil tim, co tam psali, tak dodnes nemam vubec zadne auto. Stravil jsem ctenim for vsech moznych znacek aut nekolik mesicu a nakonec jsem byl tak znechucen tim, ze podle tech for vlastne neexistuje dobre a dokonale auto, ze jsem vzal to, co bylo vramci pozadovanych parametru cenove nejvyhodnejsi. Na fora totiz zpravidla pise hlavne to male procento lidi, co maji nejake problemy, pripadne se jim to auto zcela rozpada a ne tech 98% co jsou spokojeni. Prece jen zakladat topic "Me auto funguje a nic s nim neni" by asi bylo dost mimo. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mike_k: v tom mas jiste pravdu :) Me to prolizani fora ale i tak neco do koupi auta dalo - zjistil jsem i objektivni negativni informace, zkusenosti a pak mohl ocekavat co se s autem muze dit. Co o tom tak premyslim, co se tyka informaci, tak mi prolizani fora pred koupi dalo nakonec asi nejvic (ale taky jsem zase musel prezvykat tuny balastu :D) nez nejaky zaplaceny testy na netu, v casopisech, v televizi nebo nedejboze v salonu :)

Ale verim, ze tu je hromada lidi, kteri jsou s autem spokojeni a porad tu jsou aktivne cinni ;) Taky tu obcas neco napisu a to jsem s autem spokojenej :) Teda po pravde ted u me Octa trochu klesla po projizdce v Nissanu gt-r.. :D

Jinak podlozka pod spz je pryc, mam to na 2 vrutech, tak snad s tim nebudou problemy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na poslednich fotkach na netu  u elegance u trojrameneho volantu pozoruji cerne black lakovani
okolo znaku a okolo stribrneho ramecku pro ovladani telefonu a radia.
To je od jakziva standard u elegace ?? nebo je  to za novy priplatek ???

Drive jsem to na fotkach nevidel, nebo v pripade pokud je to nyni standard od kdy to montujou ???
Dneska mi prisla O3, ale jsem na skoleni, tak jestli az se vratim  budu mit taky tak hezky volant.
Prijemne by mne to prekvapilo.

Editováno: , autor: bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale treba tahle fotka je ze z prosince .: http://www.auto.cz/skoda-octavia-iii-2013-ukazala-cast-volantu-novy-panel-radia-71690
Tam to sice neni kolem znaku ale kolem ovladani ano.

 

Tahle nova to ma i kolem znaku:
http://www.auto.cz/test-skoda-octavia-combi-1-4-tsi-zlata-stredni-cesta-75444/foto?foto=3
 

Editováno: , autor: bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No proto mne spis zajima kdy to zacli montovat nebo zda se to teprve chysta nasadit do seriove vyroby.

Me auto mohlo byt vyrobeno nevim cca 3 tydny dozadu (minuly tyden prislo k dealerovi), tak mne spis zajimalo jestli by to tam mohlo uz byt. A zda to je standard, nebo to bude nejak svazane treba s nejakym vyberem, treba jen kdyz jsou kozeny sedacky, nebo pokud je tam columbus a tak podobne nebo to bude samostatna polozka.

Editováno: , autor: bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle mi skoda odpovedela k dekoracim na volantu
Dekorační prvky na volantu v barvě palubní desky mají pouze volanty pro vozy Rapid.
Pro Octavii III aktuálně nejsou k dispozici, tudíž v objednaném voze určitě takový volant nebude. Nicméně je možné, že jej v budoucnu bude možné objednat buď jako příslušenství nebo náhradní díl.
Hezký den
ŠKODA AUTO FB tým

Tak ja nevim proc na nekterych fotkach pro testovasi vozy pro novinare, ma O3 dekoracni prvky v cerne barve, kdyz to vlastne nedodava. Jestli tim treba testuje volanty pro L/K. Nevim.
Chce se presentovat na fotkach jako Cool, a ve zkutecnosti smula.

Editováno: , autor: bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bicista: myslím, že ty lesklé prvky na volantu jsou od MY2014. Není to dekorace k palubce ale jen na volantu, tak na FB asi nevědí co myslíš(U Rapida je to ještě jiné). Pokud je to jen v autech pro novináře, tak už nevím co si o Škodě myslet.

Ohledně článku: Kdyby jsem mohl vybrat, tak určitě beru G7 variant. Nevidím jediny racionální důvod proč brát Octavii. Od Škody budu mít druhé auto a po zkušenosti se servisem a jednáním se samotnou Škodou bych svoje peníze dal někomu, kdo si toho alespoň na oko váží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera jsem nad tim premyslel, a dospel jsem stejneho nazoru, ze sice to vypada hezky ale prakticnost umatlati a moznosti osoupani laku je desiva.
Ja zrovna nedrzim volant jak by se mel, takze za dobu jezdeni uz vidim vysoupany v barve nekde muj prst.

by mne zajimalo jestli je to lakovany, nebo je to jen leskly cerny plast.

Editováno: , autor: bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne, ted sem na skoleni v nemecku a zradlo je tu levnejsi nez u nas (v supermarketech atp) , a ten pekar si tohle zradlo dovoli prodavat za priblizne stejne s daleko vetsima mzdovyma nakladama a urcite nebreci jako nasi podnikatele. Nase zeme je proste totalni zlodejina kam oko dohledne. No ale to nevyresime.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nova odpoved ze skody:

Od 22 KT se skutečně na kožené volanty do OIII umisťuje i tento dekor.
Zda budete mít nový tedy záleží na tom, kdy byl váš vůz vyroben. Přesný týden ví dealer, u něhož byl vůz objednán.
Pokud je datum výroby v 22. týdnu a později a byl objednán kožený volant, bude vypadat tak jako na obrázcích.

Hezký den přeje ŠKODA AUTO FB tým

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...