Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic a silnic


krysarr

Doporučené příspěvky

před 10 hodinami, l79 napsal:

@Bubaqtak nevím, pokud bereš tel.číslo jako citlivý údaj tak si to asi nedám jako reklamu na auto ne? Ty ho tam máš? :-D

Vůbec přece nejde o to, jak to beru já. Poukazuju na prostý fakt, že tel. č. je z pohledu GDPR stejný citlivý údaj, jako je RZ. Pokud tedy z důvodu respektování GDPR zamažeš RZ, měl bys zamazat i tel. č. A pokud necháš tel. č., není žádný logický důvod zamazávat RZ.

 

Ale o nic nejde a nemyslím to vůbec nijak špatně :-) . Byla to jen poznámka pod čarou, možná pro uvědoměni si, že tel. č. je na tom shodně jako RZ. Jedna věc je mít je na autě a druhá, úplně odlišná věc je vyfotit je a dát někam na web. Toliko suchá fakta.

 

Osobně ale téměř celé GDPR považuju za nepotřebnou přeopatrnost a přesprávnělost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, xmenadis napsal:

@BubaqPokud se jedná o reklamu na firmu, kterou schválně vozí na autě, tak nevidím důvod zamazávat telefonní číslo, které si člověk vygooglí za pár sekund, když zadá "Brikety od tety" 🙂

 

Ve faktický rovině naprostý souhlas. Já se na to díval z pohledu GDPR, zbytek vysvětlen výše.

 

A celkově jsem to nechtěl takhle zbytečně rozebírat, byla to jen poznámka pod čarou ohledně nesmyslnosti GDPR a jeho dodržování v praxi. To samý je na fotce od ExecutedDonut, kde zamazal jednu RZ a druhou nechal čitelnou :-) .

Editováno: , autor: Bubaq
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 8/16/2022 at 12:23 PM, Bubaq said:

 

Ve faktický rovině naprostý souhlas. Já se na to díval z pohledu GDPR, zbytek vysvětlen výše.

 

A celkově jsem to nechtěl takhle zbytečně rozebírat, byla to jen poznámka pod čarou ohledně nesmyslnosti GDPR a jeho dodržování v praxi. To samý je na fotce od ExecutedDonut, kde zamazal jednu RZ a druhou nechal čitelnou :-) .

 

Ano nechtělo se mi s tím drbat,

 

Když se podíváš na reportáže ve zprávách tak taky nezamazavaji projíždějící nebo stojící auta mimo kontext, ale v okamžiku kdy mají někoho v hledáčku tak toho zamaznou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Jan R. napsal:

Nově na D5 šipky odstupu. Asi ŘSD bylo na dovolené v H. Značka u toho zatím žádná není.

Jen se obávám, že český ko… to nepochopí a stejně to stále ignorují.

ACDE4184-58A7-404A-90F8-A69E84416C99.jpg

 

Na D1 mezi Velkou Bíteší a sjezdem na Osovou Bítýšku je to taky od středy nebo čtvrtka a dneska už tam sou i značky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
V 17. 9. 2022 na 20:10, wirer napsal:

Scoutiky sa mi stale pacili, tu to "offroad" vybavenie a styl dava este vacsi zmysel ;) 

A teď si představ, jak by u tohodle paskvilu vypadaly podběhy v byť jen mírném blátě :-) . Díky nehomologovanému profilu pneu je teď extrémně malá vzdálenost mezi podběhem a pneu. Stačil by střední šutr, který by kolo zvedlo spolu s blátem a plastový podběh by byl na kusy. Koukni, jaký prostor mezi koly a podběhy mají skutečné offroady. Ve sněhu jakbysmet.

To samé platí o zdvihu pérování...

 

Za mě je to spíš k smíchu a soucitu než k obdivu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...