Přejít na obsah

AMUNDSEN


Doporučené příspěvky

Už se to tu na foru řeší několikrát dokola. Třeba tady v odkazu a je jich více.

Amundsen plus má v sobě BT Musíš přidat GPS antenu (pro navigaci). Mám magnetickou pod přístrojovkou. Antenní adapter pro dva tunery 1Z0 051 551 asi 170,-Kč a mikrofon 3B0 035 711 B. Pak stačí správně nakodovat a správně spárovat telefon.

http://forum.skodaho...nsen-do-yetiho/

http://eshop.skoda-auto.com/webapp/wcs/stores/servlet/AjaxCatalogSearchView?storeId=10001&catalogId=10051&langId=-11&pageSize=12&beginIndex=0&searchSource=Q&sType=SimpleSearch&resultCatEntryType=2&showResultsPage=true&pageView=normal&searchTermScope=5&coSearchSkuEnabled=true&skuCaseSensitive=no&searchTerm=1Z0051551

Editováno: , autor: Pepa007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten anténní adaptér neřeší příjem druhé antény!!!

To je sice dobrá informace, ale nebylo by třeba špatný napsat jaký jsou možnosti.

Takže:

1. 1Z0051551 - někdy to stačí

2. 1Z0051551A - a druhou anténu na zadní okno k výhřevu nebo do palubky

3. velmi levná sranda http://www.skodateil...ny%20a%20kabely

Editováno: , autor: Lukáš Plachý
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Amundsen plus má v sobě BT

Amundsen+ má BT pouze u novějších modelů. Už mi to řekli ve dvou autorizovaných servisech, pak jeden prodejce v Liberci, kterej měl zrovna dva kousky pluska bez BT a pak kamarád, kterej má plusko v autě asi rok a taky BT nemá.

Jde to prý nějak poznat podle štítku a nebo když se navi zapne. Kupovat na aukru je teda problém, jedině tak na skodateile, kde by měli mít nový kousky za 13 litrů a rovnou s GPS anténou a mikrofonem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci mám pár otázek:

1) lze u Amundsena zadávat adresy hlasem?

2) existuje nějaká možnost zobrazení maximálních rychlostí, jako je tomu např. u Columbuse/RNS 510. Vím, že je to uložený v mapách...

3) kde a jak zjistím verzi SW? Mapy jsem už našel - mám V4, tzn. zřejmě neajktuálnější.

Díky za odpovědi :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ze dnes som bol Skoda servise pytat sa a aj vyskusat o aktualizaciu SW 227 H15 na 351 s vysletokom radio napojene online ziadna aktualizacia (aktualny SW) po dlhom prehovarani ze to ide cez cd sa pracovnik isiel pozret a nasiel cd z roku 2011 s SW po vlozeni CD do navi vypisalo ci sa chce nahrat SW 227 tak ze nemaju novsi soft :( ale sa mi ozve o dva tyzdne ze sa na to opyta vysie tak som zvedavy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) NE

2) ANO - návod strana 20 nastavení navigace

3) Dlouho držet setup a pak se dočteš ve version info...

díky pane :kol-47:

Jen nemám ten návod, proto se na stranu 20 nemůžu podívat :kol-28:

Můžeš mi, prosím, ve stručnosti napsat, co zlepší aktualizace SW? Které nové "funkce" a vymoženosti to pak bude umět? Že bych si možná udělal výlet do Strakonic, pokud to umíš aktualizovat ;) Děkuju

Editováno: , autor: Honza9007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky pane :kol-47:

Jen nemám ten návod, proto se na stranu 20 nemůžu podívat :kol-28:

Můžeš mi, prosím, ve stručnosti napsat, co zlepší aktualizace SW? Které nové "funkce" a vymoženosti to pak bude umět? Že bych si možná udělal výlet do Strakonic, pokud to umíš aktualizovat ;) Děkuju

Po Aktualizacii SW sa da 2D nahlad na mapach stym ze sa da pozret cela trasa nie len 3D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha děkuju! :kol-47:

ještě takový (možná hloupý) dotaz. Je potřeba někde nakódovat/povolit druhou anténu?

Když jsem v ČR, tak mi rádio podle FM monitoru hraje jen na 1 anténu... :kol-32:

Přikládám fotky:

2012-11-30_16.17.11.jpg

2012-11-30_16.23.46.jpg

a moje specifikace amundsena:

2012-11-30_16.24.23.jpg

2012-11-30_16.24.32.jpg

Ví někdo poradit?

Děkuju :kol-47:

EDIT: za kvalitu fotek se omlouvám, foceno na mobil za jízdy

Editováno: , autor: Honza9007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...