Přejít na obsah

AMUNDSEN


Doporučené příspěvky

je to vážně k vzteku - klidně bych si rád připlatil a měl Columba, nechci to však riskovat, to se raději spokojím s obyčejnějším, ale "bezpečnějším" Amundsenem.. Kdybych měl jak, v bádání bych pomohl, zatím to však vypadá na nákup v srpnu, tento měsíc mě ještě čekají zbývající výdaje za dovolenou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo, přes státní svátky chci právě anténu vyměnit :) Nevíš náhodou - má i Stream Fakra koncovku? Abych nejezdil přechodně bez antény..

Tak já bych v žádném případě neměnil antenu na střeše. Je to volavka pro parchanty ,kteří si vyhlídnou auto s navigací a jdou najisto. Já jsem volil tuto variantu

http://www.autokom-audio.cz/index.php?p=productsMore&iProduct=37&sName=GPS-antena-Fakra

A antenu mám v přístrojovce na nosné rouře Je magnetická.Signál velmi dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi upřímně nevadí - jednak v mém případě riziko odcizení není tak velké, u nás se krade minimálně a jindy stojívám většinou v areálech firem, jednak zatím nic než Stream nenajdou a jednak je zájem o Amundsena zjevně malý a proto se nekrade / krade minimálně. Faktem ale je, že v případě Columbuse bych si to na střechu asi nedal ;)

Ačkoli je to však velký bazmek, jedná se mi také o design - už jen z principu jsem tvrdým odpůrcem obyčejných prutů, kterých se Škodovka zjevně ještě další století nepustí... Spíše jen přemýšlím, zda to lakovat (do barvy vozu, nebo do leskle černé), popř. ne - asi to ale nechám v originálu..

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sice to u některých zmrdů vzbudí pozornost, ale pak se snad podívají okýnkem dovnitř než to začnou páčit a tam uvidí neatraktivního amundsena a snad se na to vyfláknou :kol-28:

Jinak ta origo ploutev vypadá moc pěkně, nijak bych ji nelakoval. Já mám bílou kastli, černé okna, tak se k tomu da černá ploutev pěkně hodí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

napadla mě ještě jedna otázka:

dříve se v bazaru prodávala redukce pro rádia s 2 tunery (jako je Amundsen) a všeobecně se uvádí, že se tyto redukce mají používat, je-li v autě pouze 1 anténa. Jak jsi mi napsal, krysolet007, při zapojení antény do jedné ze 2 zdířek je signál OK, se zapojenou druhou anténou ještě o něco lepší. Jaký smysl tedy má ta redukce? Dovede nuceně zesílit signál pomocí zapojení do té druhé zdířky - tzn. že bude mít rádio lepší signál, než kdybych tam tu redukci nedal?

Díky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...