Jump to content

Recommended Posts

Jen pro upřesnění

Má být v nabídce až od listopadu 2008. Od srpna má být Swing.

Zdravim,

měl bych otazku pro všechny, kteří tomu rozumí, kolega teď dostal O2 FL s navi AMUNDSEN a nedaří se mám spárovat žádný mobil s BT s navigací. Tlačítkem PHONE se jen ztlumí zvuk.

Jak jednoduše poznám, jestli je konforka s BF???

Udajně má položku ve výbavě to GSM.

Tak jsme to našli, ve výbavě má položku: Příprava pro telefón GSM III Bluethooth PREMIUM.

Je tam i seznam podporovanejch mobilu musím vyzkoušet nějaký mobil ze seznamu.

M

Edited by MartinO2

Nejsem si jistý jestli je to u faceliftu taky, ale pod sedadlem spolujezdce musí být řídící jednotka.

Muzete mi poradit, jaka mapa v tehle navigaci funguje? Nechci primo odkaz ke stazeni :-) Urcite bude jina nez ma Columbus, Amundsen ma jen CD mechaniku.. Mapy z DX tu asi nepujdou co?

Ahoj, taky by mě zajímaly zkušenosti s pokrytím. Na Columbuse jsem moc lichotky co se týče pokrytí neslyšel, tak by mě zajímalo, jak je na tom tohle... Má někdo nějaké zkušenosti dobré či špatné? Díky za info

To Tomina: mapy Blaupunkt Travel FX

To Petris: Nevím, jak si přišel na to , že Columbus má špatné pokrytí. Já sem se s ničím takovým nesetkal.

Fans!s: Chtělo by to vyzkoušet novou výstavbu v Praze... Samozřejmě na takový vesnici se toho moc nezmění, leda že přesunou kupu slámy zleva doprava :laugh.gif

Já jsem minulý týden jel po dálnici z Prahy do HK a nový sjezd za Libišany tam není. Mám upravené aktuální BMW mapy. Tom Tom mě tudy hnal už vloni před vánoci, když ten nový sjezd ještě nebyl otevřený.

-_- zdar, uz nekdo skousel nandat amundsena do octavie II? zobrazuji se tam parkovaky jestli to samo pujde? neni tam take treba nejake zmeny? dekuji za pripadne odpovedi

Zkusil jsem nejake mapy co jsou k sehnani a bohuzel mi to nefunguje :(

Amundsen pise: Navigační data z SD karty nelze použít, protože byla pořízena na jiném přístroji

A kdyz to vypalim na CD se stejnou strukturou jako na karte, tak to zase pise Chyba CD

Nevite nekdo co s tim ?