Přejít na obsah

Klimatizovaná schránka u spolujezdce


snb-rider

Doporučené příspěvky

Ahoj, dnes jsem si vyráběl klimatizovanou schránku v palubce u spolujezdce a zajímalo by mě pár věcí.

Dělalo se to do nějakých octavií originál? Má to někdo? Jak to vypadá origo a hlavně kam je to origo zapojené?

Já to zapojil na ofuk u spolujezdce, takže jsem závislý na teplotě v celém autě a na nastavení foukání.

díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já to mám úplně stejně, jen mám ten ventil otočený o 180° ;)

no právě na fabii vede ta hadička někam k topení a fouká to pořád a pořád studené... taky bych to chtěl mít takhle :(

jinak když se podíváš do kastlíku do levé části dozadu na stěnu, tak je tam takový kulatý výklenek, tak jsem právě myslel, jestli to není origo na to.

btw: kdy vám svítí osvětlení kastlíku? pořád při otevření, nebo jen se zapnutými světly? Já to neměl zapojené a když jsem dneska našel "pohozený" origo konektor a zapojil ho, tak to svítí jen se zapnutými světly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JardaJ: koupíš ho ve škodovce za 43Kč :) číslo dílu 1J0 816 355

Sandwwich: podle tohodle návodu jsem to právě dělal a byla to chyba, mám zbytečně díru v ofuku, ale až to předělám k výparníku, tak tuhle nějak zalepím

Editováno: , autor: snb-rider
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...