Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Ferda 25 - díky za upgrade - konečně SD karty načítám do 2-3 vteřin :kol-35:

Hoj Taťko, ferda je odkud? taky mě sere, jak se 16GB SDHC karta načítá u mýho bolera pooomalu....je to fakt děs a když jsem volal tech. podporu Škoda Auto, tak mě tvrdili, že žádný upgrade na rychlost načítání SD karet neexistuje howada :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec chlapi, mám dotaz. Neřešili jste někdo problém origo Handsfree a Bolera. Jde mi o to, že načtený seznam do rádia má hieroglify a přes rádio nejde volat. Jména jsou OK ale tel. čísla jsou jak morseovka. V maxi dotu je vše ok a přes ten jde volat v pohodě. Na rádiu lze použít jen zrychlenou volbu kde se dá číslo nastavit na tvrdo. J0ska si myslí, že firmwer rádia a hf si nerozumí.

Bolero mám verze F (BLAUPUNKT) HW10 SF54, HF jsem zkoušel 5K0 035 730 a 7P6 035 730. Ve škodovce samozřejmě neví co stím. HF a Bolero je DODO původní rádio bylo Swing. Phone s Androidem ale dělá to i s obyč Nokií.

Děkuji za help

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou verzí software jsi si jistý?? Jinak Joska má pravdu opravdu si spolu tyto 2 věci nerozumí. U těch HF jednotek je důležitý index a typ současného software.

Je možné aktualizovat:

Aktualizace HF jednotek:

5K0035730 na verzi 1030

5K0035730A na verzi 1030

5K0035730B na verzi 1030

7E0035730A na verzi 0570

7P6035730B na verzi 0570

7P6035730C na verzi 0570

7P6035730D na verzi 0570

7P6035730E na verzi 2902

7P6035730F na verzi 2902

7P6035730G na verzi 2902

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Bolero by mělo mít SW 054 ve škodovce prý pro ten model novější soft nenmají a pokud se nepletu je to ten poslední. HF sadu neřešili.

Jednu mám 5k0035730F sw z řepy neznám a u druhé koncové písmeno taky ne. Musím napíchnout na VCDS a pak zjistím, když tak pisnu v pondělí.

P.S. myslíš že upgrade softu HF vyřeší troubel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Koupil jsem bolero, ale mám zabudovanou pouze jednu anénu (O2 před FL). Pro všechny, kdo mají stejný problém, tj. že signál jim vypadává, doporučuji koupit tuto redukci:

http://www.audiocom....kra-samec-542cz

Signál je stále stejný a nevypadává. Při podržení tlačítka setup Bolero detekuje obě antény jako ON;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Na OII 2008 jsem měl Stream a černý rámeček.

Dnes jsem ve Škodovce koupil rámeček na Bolero ze Superba a když jsem ho šel nacvaknout, zjistil jsem, že není stejně černý jako původní rámeček, ale tmavě šedý, vlastně stejného odstínu, jako Bolero.

Vyrábí se i černý? Nemyslím lesklý černý.

Nebo jsou rámečky v barvě rádia? Stream je černé - černý rámeček. Bolero je tmavě šedé - tmavě šedý rámeček.

Je to tak OK?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhoduju se zda dodělat MF volant před FL a nechat si Stream nebo použít novej FL volant a vyměnit Stream za Bolero nebo Amundsen+. Jak je to s tím Bolerem v OII před FL MR2008? Bolero ze Supa se senzorem teda funguje nebo nefunguje jak to pár lidí psalo nebo je to už nějak vyřešený? Nebo je teda lepší kvůli tomu jasu vzít raději Amundsen+?

Pak by mě ještě zajímala anténa. Je lepší použít redukci nebo nacpat druhou anténu do palubky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhoduju se zda dodělat MF volant před FL a nechat si Stream nebo použít novej FL volant a vyměnit Stream za Bolero nebo Amundsen+. Jak je to s tím Bolerem v OII před FL MR2008? Bolero ze Supa se senzorem teda funguje nebo nefunguje jak to pár lidí psalo nebo je to už nějak vyřešený? Nebo je teda lepší kvůli tomu jasu vzít raději Amundsen+?

Pak by mě ještě zajímala anténa. Je lepší použít redukci nebo nacpat druhou anténu do palubky?

Mám OII MR2005 a řešil jsem stejný problém.

Koupil jsem Bolero ze Superba II protože prý má údajně fungovat to čidlo, bohužel ani toto Bolero nefunguje, za přímého světla není vidět prakticky nic. Jak je to s Amundsenem netuším, mám teď Columbuse a všechno OK.

Druhou anténu jsem netahal, mám výhybku a rádio hraje jedna báseň, žádný problém ani mimo města.

Jinak proč chceš měnit rádio v závislosti na MF volantu? Obojí jde měnit nezávisle.

U rádia je nutné menit gateway a u volantu podvolantovou jednotku.

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...