Přejít na obsah

USB na original autoradiu?


Doporučené příspěvky

to si děláte prd.... za tři litry takovou blbost.. to je lepší mít AUX.. samozřejmě, že USB je taky vobrá volba ale cenově bych to viděl tak na litránek.. víc bych za to nedal.. :wallbash:
ještě něco.. se musím SMÁT když vidím, že mají kablik jack 3,5/3,5 za 280 korun... :wallbash: já ho koupil za 50 v Praze.. lol

tady se můžete přesvědčit, že FAKT nekecám !!

už je mi pak jasný, proč to Vaše USB udělátko stojí tři a půl tácu.. :-)

Kurňa Superfatty, o co ti jde? Já nikoho nepřemlouvám,aby si to udělal. Jen jsem našel další možnost, jak se k USB v autě dostat. Samozřejmě, že originál Aux stačí,ale všichni tady nemají Nexuse, nebo rádio, co to umožňuje.

Kdybych neměl CD-měnič, tak do toho jdu.A to mám i originál AUX!!! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde mi o to Fan´s, že mě štve jak si některý individua dovolej z lidí DŘÍT KŮŽI uplně neskutečným způsobem Fan´si.. víš?

Jinak si to klidně pidně kupte a já budu tiše závidět ;)

Dyť přece kabel za tři kila je ouplně neREALná cena..

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu tě,ale mě jen vadilo, jak to haníš. Pro někoho to je asi jediná možnost, jak tam ten AUX dodělat a zrovínka i USB. Podívej se třeba na ten převodník k NEXUSU, ten vyjde na 7000Kč a to je darda.

S tím kabelem máš pravdu,ale je to taková politika obchodu, někdo si něco objedná a potřebuje k tomu i ten kabel, chce to mít hned, tak si ho za ty peníze objedná. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu tě,ale mě jen vadilo, jak to haníš. Pro někoho to je asi jediná možnost, jak tam ten AUX dodělat a zrovínka i USB. Podívej se třeba na ten převodník k NEXUSU, ten vyjde na 7000Kč a to je darda.

S tím kabelem máš pravdu,ale je to taková politika obchodu, někdo si něco objedná a potřebuje k tomu i ten kabel, chce to mít hned, tak si ho za ty peníze objedná. :palec2:

takjá slibuju, že příště budu něžnější při hanění :palec2: ale vážně.. jo jasně, chápu, že někdo nemá jinou možnost.. Ale pak mi přijde zlodějina prodávat tak drahý kabel.. Podle mě je teda spíš obchod něco dát za lepší cenu k tomu dražšímu než vyždímat na příslušenství majlant.. Vem si, že by sis to koupil za 3500,- a i ten kabel jack/jack za tři kila.. a pak zjistíš, že ten kablik koupíš i za "stovku".. co Tě první napadne? Že ses nechal napálit i s tím USBčkem.. a i když Ti to bude hrát, nebudeš z otho mít tu radost takovou.. A budeš zase o trochu méně důvěřovat internetovým obchodníkům.. A to je škoda.. ne? :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravim vsechny.

mam na Vas dotaz. Mate nekdo v aute zabudovany adapter na USB flash (ten ze Stualarmu) v kombinaci s radiem STREAM? Ja jsem ho koupil a musel jsem ho vratit. Hralo to dost spatne, uplne to chrcelo. Taky mi nejak blblo preskakovani po skladbach a adresarich. Oni mi vratili penize, ale meli jenom jeden kus, tak nevim jestli jsem mel vadny kus, nebo to neni kompatibilni. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to si děláte prd.... za tři litry takovou blbost.. to je lepší mít AUX.. samozřejmě, že USB je taky vobrá volba ale cenově bych to viděl tak na litránek.. víc bych za to nedal.. :wallbash:

Ahoj!

Mne nie je jasne, preco porovnavas AUX s USB? To je pravda, ze cez AUX mozes spojit MP3 prehravac s Radiom, ale nikdy sa to nebude chovat ako USB. Cez AUX mas iba vstup signal do radia, to znamena, ze cez origos Radio nikdy v zivote nebudes moct vyberat skladby, adresare a pod. na MP3-prehrtavaci...Ja mam tiez AUX a Stream, a ked to spojim cez AUX s MP3, tak skladby musim vyberat na MP3-ke. To je na Kok...Soferujes a musis sa hrat s MP3-kou... fuck

Mne sa zda, ze tento adapter by mal vyriesit prave tento problem.

Ked ty to poznas inac, prosim ta povedz mi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj!

Mne nie je jasne, preco porovnavas AUX s USB? To je pravda, ze cez AUX mozes spojit MP3 prehravac s Radiom, ale nikdy sa to nebude chovat ako USB. Cez AUX mas iba vstup signal do radia, to znamena, ze cez origos Radio nikdy v zivote nebudes moct vyberat skladby, adresare a pod. na MP3-prehrtavaci...Ja mam tiez AUX a Stream, a ked to spojim cez AUX s MP3, tak skladby musim vyberat na MP3-ke. To je na Kok...Soferujes a musis sa hrat s MP3-kou... fuck

Mne sa zda, ze tento adapter by mal vyriesit prave tento problem.

Ked ty to poznas inac, prosim ta povedz mi...

Ahoj Steve,

ja mam NAVI ale to je uplně jedno, principielně je to stejný.. asi máš pravdu, každopádně já nemůžu na navi ovládat MP3, musím si to nastavit na nej..

závěr: USB mít nemohu, proto mám Aux a MP3 a potřebuju-li změnit adresář, mám dlouhý kabel a MP3 před očima v zorném poli.. jinak skladby měním po paměti..

Tady jsem hanil jen cenu, ne funkčnost USb..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkná věcička. Nevíte jestli to funguje s Nexusem? Jestli ano, tak kam to umístit? Bohužel nemám AUX vstup v loketce a toto se mi velice zamlouvá (hlavně to USB). Myslíte, že by to namontoval autorizovaný servis Škodovky? Jestli to někdo máte nainstalovaný tak dejte vědět jak to pracuje. Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Pěkná věcička. Nevíte jestli to funguje s Nexusem? Jestli ano, tak kam to umístit? Bohužel nemám AUX vstup v loketce a toto se mi velice zamlouvá (hlavně to USB). Myslíte, že by to namontoval autorizovaný servis Škodovky? Jestli to někdo máte nainstalovaný tak dejte vědět jak to pracuje. Díky za info

Jojo, funguje to s Nexusem a ve Škodovce by ti to snad taky namontovali ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
K těmto USB nikdy HDD nepřipojíš. Je to USB1.1 MassStorage specifikace, což zjednodušeně řečeno znamená, že k tomu připojíš jen Flashku do 2GB (jen některá 4GB) ale žádný HDD (nemluvě o nutnosti ext. napájení). Ovšem proč to tak debilně je, to sám nevím. (to se bohužel týká téměř všech mikrověží a přenosného audia a podobných čínských shitů)...to je stejný případ, jako když dva roky trvá než někoho napadne vyvést USB dozadu rádia+kabel než jen na panel.

tyto notebookove HD by se mely chovat pres pouzite rozhrani jako massstorage, teda pokud je to naformatovano jako fat32. http://www.alza.cz/18848421/2-5-usb-2-0.htm ale nedam za to ruku do ohne, idealni by bylo kdyby to nekdo vyzkousel :) . napajeni je pres USB takze neni treba nejake externi napajeni.

Editováno: , autor: PetrSig
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počítám ,že k tomu připojím pouze flašku, já si myslím že 4 GB fleška je úplně dostačující a pokud to bude dobře fungovat vyzkouším i 320 Gb disk . Po montáži hodím fotky a info . Koupil jsem to ve Stualarmu. Připojený to bude k Nexusu .

Editováno: , autor: Bburago
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny , montáž se zdařila a zasílám fotky . Mohu říct že to funguje na 100% . Pouze jsem musel přepájet uzemňovací kabel , protože se rozpojil. Do té díry kde je kabel , bude namontována ještě gumová průchodka , takže ta díra nebude vidět.

post-9896-1188585112_thumb.jpg

post-9896-1188585122_thumb.jpg

post-9896-1188585132_thumb.jpg

Editováno: , autor: Bburago
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny , montáž se zdařila a zasílám fotky . Mohu říct že to funguje na 100% . Pouze jsem musel přepájet uzemňovací kabel , protože se rozpojil.

Ahoj, tak presne tohle mam na OI pripojeny k Navi-DX, ale dela mi to jednu neprijemnou vec, a to ze kdyz je Navi zapnuta, hraje z USB MP3 a ja do toho nastartuju, dostane se tahle krabicka do nejakeho "priblbleho" stavu a ja musim Navi vypnout, chvili pockat a pak zace zapnout.

Muzu vedet, jak se to chova Tobe?

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...