Přejít na obsah

PIN kod imobilizeru


Tragedie_v_JZD

Doporučené příspěvky

Idem menit budiky. Inak uz ho mam vytiahnuty aj ja a clovek by neveril akym sposobom.

Pretelefonoval som x hovorov, prechodil x servisov az mi jeden servisak poradil klucovu sluzbu, ktora vie robit aj kluce na auta.

Zasiel som tam, chlapik zobral pristroj a o par sekund bol PIN na svete. Servisy (vratane autorizovanych) sa mozu hanbit, ze

nedisponuju takymito pristrojmi, pripadne programami ako SuperVAG, resp. VAG-Tacho. :076

Neviem ci som dobre rozumel:vycitali ti PIN z kluca? to asi nie,ale pre istotu sa opytam.

Samozrejme,ze pin je v budikoch, v epromke.:D

Jasne ze nie z kluca, napichol pristroj na diag. zasuvku a o par sekund kod svietil na displeji pristroja. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud tam přijdeš,že chceš udělat nové klíče,budíky atd,udělají to a nakódují.

Ved prave o to ide. Preco si vyhradzuju takyto monopol pri tychto pracach? Keby mi to spravia za taku cenu, ako si viem vybavit inde, ale tu ti jednoducho nedavaju na vyber

a to sa mne nepaci. Ked chcu zamedzit nekalym praktikam preco potom ten kod prikladaju ku klucom?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keď si originálny majitel aleo prvý majiteľ musíš mať ten štítok s kódmi pri kluči, prečo ho Daddo nemáš...no neviem :D

No prvy nie som, ale moja maaaati hej. A k autu mi dala komplet vsetko, co dostala (taky ten pekny tucny cierny obal so vsetkymi podkladmi vratane faktury).

No isiel som si oci vyocit ale PIN kod som tam teda nenasiel. Takze takto ma ty vidis ... no pekne.... :kol-128::D

Editováno: , autor: Daddo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ee, kluce uz mam "hole". Je mozne, ze to tam povodne bolo a rodicia to povazovali za nejaku zbytocnost a dali to dole, ale otec nic take nespominal, ze by tam bolo. Pritom ked on mal oktavku, tak na nahradnych klucoch to mal, to som videl na vlastne oci.

Edit:pravidla fóra bod č.4

Editováno: , autor: Standis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám stejný problém potřeboval bych vyčíst pin. Ztratil jsem klíč a druhý je nefunkční. Byl by někdo ochotný pomoct mi?

Auto stoji v Jaroměřicích okr. Svitavy . Možná bych to zvládl i sám ale mám jenom vag com a v.i.s. bez pinu se nehnu dál

Daddo promiň že jsem se ti sem vetřel, ale nechtěl jsem zakládat nové téma .

díky všem co se mi pokusí nějak pomoci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravicko, jak zjistim PIN imobilizeru? Jde o to, ze tata ma Fabii combi rv 2002 (modelova rada 2003) a nedostal k ni PIN k imobilizeru. Samozrejme, ze vim, ze kdybych zajel do autorizaku, tak mi jej za uplatu zdeli, ale to beru jako posledni moznost.

PS: Prohledal jsem to tady a zadnou odpoved ze ktere bych byl chytry jsem nenasel.

Editováno: , autor: Roman Herot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Idem menit budiky. Inak uz ho mam vytiahnuty aj ja a clovek by neveril akym sposobom.

Pretelefonoval som x hovorov, prechodil x servisov az mi jeden servisak poradil klucovu sluzbu, ktora vie robit aj kluce na auta.

Zasiel som tam, chlapik zobral pristroj a o par sekund bol PIN na svete. Servisy (vratane autorizovanych) sa mozu hanbit, ze

nedisponuju takymito pristrojmi, pripadne programami ako SuperVAG, resp. VAG-Tacho. :076

mozes mi povedat kde to bolo ? chcem menit komplet zamky a pytaju odo mna PIN imobilizera.. kokos.. nakolko som treti majitel auta sam to neviem :(

a stitok k autu nebol ale len jeden kluc.

dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, tohle je obnovení hodně fousatého tématu. :) Najdi kohokoliv, kdo má kabel VAG-TACHO a ten ti ho vytáhne (PIN). Na VW-Clubu bylo super téma, kde každý napsal odkud je a co může nabídnout, to téma tam asi pořád je, tak se tam podívej, najdi někoho z okolí kdo má VAG-TACHO kabel a kontaktuj ho. :) Bude to levnější než nějaká "firma"...

Mimochodem - tohle téma by bylo super i tady, prostě mít tam napsáno kdo má jaké vybavení které může nabídnout a kde bydlí a pak mu stačí jenom napsat a domluvit se...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozes mi povedat kde to bolo ? chcem menit komplet zamky a pytaju odo mna PIN imobilizera.. kokos.. nakolko som treti majitel auta sam to neviem :(

a stitok k autu nebol ale len jeden kluc.

dikes

V Nitre. Pokial chces vediet viac, kludne sa ozvi. Ale za pokus stoja aj alternativy navrhovane vyssie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...