Přejít na obsah

Zimní přezouvání 2008


Romariooo

Doporučené příspěvky

včera teda paráda, konečně sněžilo, ale jako že nejsem zvyklej nadávat na silničáře, tak to co se dělo na sibiři (a tam bych to ještě pochopil), ale i na kousku D3 k Táboru, že i na ní se držela vrstva sněhu, po příjezdu do Tábora jsem si říkal, že si ten sníh užiju a pojedu zadem kolem Temelina, ale strávil jsem 30min průjezdem Táborem, kdy i na dvojku na volnoběh to bylo vo držku, protože na silnici normálně led. a tam můžete mít gumy jaký chcete. a nepotkal jsem jediný auto, který by solilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak včera cesta na chalupu peklo... neprotaženo, v Děčíně samej led... podběhy plný sněhu ... :) dneska po cestě domů vánice jak sviňa... ale auťák šlape... všechny pavouky z haldexu jsem už vyhnal...pěkně nad ávali... když museli do sněhu! :kol-98:... jinak je samozřejmě "sranda" pozorovat trápící se předokolky! ;) muhaha...

Editováno: , autor: vorlajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nono, aby ses z toho nepoto :p :p :p

Podívej se na Skaju jak hrabe :smich: Ono je spousta exotů co čekali s přezouváním až na první sníh, teď čekají jestli to není jenom přechodné na pár dní a pak budou čekat na jaro :smich: :smich: :smich:

Ale jinak jsem si říkal, že na zimu by Scout nebyl od věci...ale spíš Q7 :wub:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vorlajz:Dneska jsem dopol. v Praze viděl nějakýho tvýho "kámoše"jak si vlastní blbostí rozsekal stejnýho Scoutíka co máš ty.....v Cappucinu a dle koncovky výfuku to bylo 2.0FSI.......měl jsem to přímo před sebou live a byla to morda jako svině.....Jedu si to v Praze od Olšan.nám.směr k náklad.nádraží tou dlouhou rovinkou(podotýkám že chvilku předtim přestalo sněžit,silnice uklouzaná a teplota na nule)....já jel v prav.pruhu a kousíček předemnou v lev.pruhu jelo auto +-stejnou rychlostí jako já...v tom vidim v zrcátku jak se k nám dost rychle blíží nějaká OII(posleze Scout)...když mě minul jak šílenec tak se přilepil na to auto před sebou co jelo v tom lev.pruhu...když mu ten dotyčnej neuhybal,tak se nasral,strhnul to do pravýho předemně(to bylo cca 50m předemnou) a začal ho předjíždět zprava....když byl tak o čumák před tim autem co jelo v levym,tak najednou vidim jak mu zprava z garáží cizinecký policie co tam sídlí vyjelo MB-VITO....No u Scouta jen zablikaly brzd.světla a pak už jen rána jak z děla že to VITO se normálně naklopilo a odletělo na chodník..........Jasně ona to jeho vina nabyla,to VITO mu tam vjelo,ale kdyby blbec nejel jak magor na takový silnici,tak se mu to nestalo.....podle mě i musel čumět někam doprd.le protože to VITO jsem viděl i já a jemu než zasvítily ti brzd.světla,tak to byla na tu situaci pěkná doba.......

Jen jsem na moment.zabrzdil,počkal jsem až se to tam domlátí a když jsem viděl jak už se tam zbíhaj kolem jdoucí+zastavilo ještě to auto co jelo v levym,tak jsem jel dál........Scout předek na kaši,z toho se jen kouřilo,pytle venku a řekl bych podle toho předku že motor nebo aspoň převodovka na tom taky asi moc dobře nebudou.......Přitom stačilo jen jet tak vyžadovala situace,nesmylsně nepředjíždět na uklouzaný silnici.......No doufám že se aspoň pan dotyčnej ve Scoutíku pořádně přaštil o něco do palice aby se mu tam rozsvítilo aby si takovou nesmyslnou jízdu příště rozmyslel.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn... blbec! :) tomu se musím leda smát! jinak k té koncovce... myslím, že jak 4x4 FSI tak 4x4 TDI u Scouta má stejnou dvojitou koncovku! :) a podle stylu jízdy to bylo TDI! :smich: (just a joke) ... jinak já říkám... jedna věc je to na tom špatným podkladu rozjet... někomu to jde hůř, někomu líp a druhá věc je to pak zabrzdit... a brzdí to všem stejně... ať je to 4x2 bo 4x4.... jinak já dneska jel za chlaupy opravdu opatrně... na palubě celá moje rodina, takže prostě klídek... a při sjíždění jednoho kopečku si říkám jedu tak akorát, do té doby, než se proti mě vyřítil pluh... :) tak jsem připrzdil trochu víc a ABS zapracovalo... auto udrželo směr, takže pohoda... ale co tím chci říct... že někdy si prostě myslíš, že jedeš dostatečně pomalu, než se dostaneš do podobný situace... :) uff

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

led je v pitchi, to můžeš mít cokoliv. jinak já co jsem zatim viděl trápicí se auta, tak vždycky to byli volové na letních. a nejlepší je koukat, jak se vztekaj a nadávaj. sám jsem si v sobotu i vypnul ASR, mě to prostě baví...

karlos: já včera okolo 21:30 viděl uplně stejnýho scouta jak jel směrem od Edenu nahoru k Olšanským hřbitovům. asi nějaká invaze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty pneumatiky si tam dát můžeš... to pojišťovně vadit nebude a jestli jsi zapomnětlivý, tak si na maxíku nastav maximální rychlost se zimníma pneumatikama... když jí překročíš, tak se ti ozve zvuková signalizace a na maxíku uvidíš: zimní penumatiky - max rychlost a to co si tam nastavíš! ;) simply clever

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...