Přejít na obsah

Tažné zařízení


Martin 3500

Doporučené příspěvky

tohle bylo publikovany dne 1.12.2007 takže si vyhodil osm kil.. a ja malem 1500...ono je právě zavádějíci to že na to stk ti daj potvrzení o odborny montáži,ale svoje a na tvojí práci.né že potvrděj něčí s razítkem provedenou odbornou montáž

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Tak som si to našiel a odpoveď Škodovky je táto:

Při montáži tažného zařízení je vždy nutno upravit chladící soustavu vozu (větší chladič apod.), aby vůz i v plném zatížení fungoval tak jak má a nedošlo například k přehřátí motoru. U Fabie RS při zkouškách a testech nebylo nalezeno adekvátní řešení (zjednodušeně - nebyl nalezen vhodný typ chladiče), které by montáž tažného zařízení umožnilo. Proto je v technickém průkazu k vozu uvedeno, že montáž tažného zařízení není možná !!! :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn holt jim to neprošlo testy tak místo nějakyho řešení to prostě nepovolej ... navic kdo ma rs narazník tak ví že tam nejaky typy vyrobeny pro škodu nejdou namontovat... ja mam rs narazník + tažny a abych vyklopil zasuvku tak musim pomalu vlízt pod auto... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci děkuji za reakce a za názory.Čekal jsem reakce typu "kterej blbec si chce dávat na RS tažný ".Je vidět,že jsou tady samí profesionálové.No kámen úrazu je v tom,že si ji chce koupit kamarád a samozřejmě ji potřebuje i na práci,protože mají stolárnu.Ještě je tady ještě jeden otazník,že jak se tady zmiňoval kolega " vždyť je jich plnej net " ! Protože já jsem ji taky už viděl s tažným a dokonce tam jeden uváděl,že to má legálně??!!Děkuji za reakce.

Roman

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

můžu se zeptat kolik to stálo a něaký odkaz na firmu?

ahoj typ to je ZT489F(nebo G,ted si nejsem jistej) výrobce sportjacht.cz. Kupoval jsem ho u nás v Lounech v mototechně za 2900kč s elektroinstalací přímo na fabii a montoval jsem ho sám,takže s nějakym specialním odkazem ti nepomůžu.Jen pro zajímavost přiložim fotku jak to vypadá na fábce s RS nárazníkem.

post-2444-1276023409,7094_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

čau lidi. Mám na fabii tažný zařízení které jde sundavat. já ho tam ale nechal asi dlouho a teď už sendat nejde. Zámek je asi zarezlej. Zkoušel jsme různý spreje na povolení ale nic. Klíč tam zasunu v pohodě ale nejde otočit. Nemá někdo nějaký tip. A nebo jak je to s výměnou zámku? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...