Přejít na obsah

Tažné zařízení


Martin 3500

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...

Určitě lepší je to tažný od škodovky pod nárazník. Koule je totiž přidělaná napevno, takže jí nemusíš vyndavat, jako u toho typu do nárazníku. Navíc tohle tažný vychází do 3000,- plus montáž, takže si myslím, že docela dobrá cena a pak je tu jistota, že montáž bude bez problémů a je u tažného i typový list, nutný k zapsání do TP... B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice mám koktu, ale mám stejnou zkušenost jako mobb77, zajel jsem rovnou do firmy

ProfSvar, ochotní lidi, cena vstřícnější než u Škody (4,5k komplet za sundavací verzi).

Je to origo co dodává škodovka takže montáž jde zvládnout doma bez nějakých

zvláštních komplikací a vše sedí a funfuje tak jak má. Akorát jsem si musel sehnat

razítko na typový list od tažnýho pro zápis do TP (50Kč). :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Zdravím všechny,nevíte někdo,jestli existuje tažné zařízení na Fabii RS,aby se nemusela dělat viditelná díra ze zadu do nárazníku?Myslím,aby se dalo zadělat pod autem a nebylo to moc vidět.

TAzne na FRS existuje, je uplne schodne jako na obyc FAbku, jen Ti ho nikdo neda do OTP :t:t:t JEzdi jako ja , na cerno :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,ve Škodovce jsem se ptal a že na Fábku jedině s dírou do nárazníku,což nechci,kdybych to náhodou někdy prodával,ale co jsem netušil,že to nejde přihlásit,jo?No jinak na služebním mám taky tažný už asi 4 roky a nepřihlášený a zatím to bylo jen jednou za pokutku 200káčé. :blbec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NA FRS neni tazne homologovano, takze je to jen na tobe.JA ho tam mam asi pul roku a zatim v pohode, zadnou svestku to nenapadne, ze to nei povoleno.Jinak sebou vozim typovy list, ze jsem to zrovna montnul=))JInak vyrez tam udelas minimalni, toho se neboj.

problem je ze to auto bez demontaze neprodas - tazne se uvadi v TP...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

zdravim panove , poohlizim se po tazném zarizeni a nejak krom origo servisu jsem nenarazil v okoli FM , Ceský Tesín, Karvina na zadnou firmicku ktera todle dela, do skodovky se mi jit nechce. Nemate nejaké znamé , pripadne kontakty na firmy kde jste si nechavali dodelavat tazné zarizení. Byl bych vam velmi vdecny. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim panove , poohlizim se po tazném zarizeni a nejak krom origo servisu jsem nenarazil v okoli FM , Ceský Tesín, Karvina na zadnou firmicku ktera todle dela, do skodovky se mi jit nechce. Nemate nejaké znamé , pripadne kontakty na firmy kde jste si nechavali dodelavat tazné zarizení. Byl bych vam velmi vdecny. Díky

jestli si ho namontuješ sám tak mrkni na aukro

http://www.aukro.cz/item210261709_skoda_fa...e_zarizeni.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli chceš na Fabku, tak Ti doporučím SVC Náchod, typ 001-094. Stalo mě 2995 gréjcarů. Můžeš ho koupit v Auto Terno Dobrá naproti Policii, nebo Starém Městě u kopelie, nebo v Bašce v centru. Když si to u nich necháš namontovat za 500 (loni), tak nemusíš na STK na evidenčku. Čus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...