Přejít na obsah

OII kombi RS


honzik

Doporučené příspěvky

takze pokracovani : dnes jednani nasich lidi z firmy s ALD a verdikt je asi takovy = chyba se stala na obou (trech) stranach,navrhovane reseni vzhledem k tomu ze je to firremni auti je domontovani vsech (!) veci krome klimy.

coz me dost prekvapuje,ze najednou lze ofiko domontovat Xenony s ostrikem,loketku,zadni elektriku do dveri....

Jako satisfakci nabizi navigaci (nexus DX), changer,18" kola....

Klima me sice dost mrzi,ale snad to dopadne ze budeme spokojeny.

No uvidim a poreferuju jak to vypada dal.Hlavne zazitky z montaze (slib je ze to vse daji dohromady za 6 hod..... :-) )

nekdy mi prijde ze ja zrovna musim mit smulu,kdyz se uz stesti unavi a muzu si konecne vybrat auti dle sveho gusta,tak mam takovy pesek.

Bych to viděl v servisu na několik dnů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to honzik: ja byt tebou vypytam si potvrdenu objednavku od leasingovky kde bola specifikacia auta, predpokladam ze nejaka existuje, a ze tam bude uvedene iba Octavia 2TFSI RS bez blizsej specifikacie (xenony, climatronic, okna v elektrike jumbo box) pretoze to sa predpoklada ze tam bude podla trhu. A na zaklade tejto objednavky kontaktujem SA v Mladej Boleslavi nech vidia co ti podla objednavky dodali, nech sa vyjadria. Minimalne nech vidia akych "dealerov"maju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš to ale smůlu. Co píše kingo12 je rozumné, pokud se však do toho těm u vás "nahoře" bude chtít. U kamaráda zaměstnavatele se jim stalo něco podobného, objednali 4 fabky v eleganci a kluci zjistili, že jim tam pár prvků chybí, no ale nikdo se tím na vedení netrápil - dobrá cena měla své kouzlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je v kopru, člověk si za nekřesťánský peníze objedná auto v ČR u prodejce a dostane nějaký holátko pro mongolskej Úlanbátar. :doh

"Tohle snad není možně ani u nás v Bavořích" ... Bych šel tvrdě po ALD, co to vlastně objednali a co ŠA dodala. Jak je možný objednat si Litevský RS-ko v Čechách? To bych si mohl klidně objednat O1 RS 140 kW pro Řecko a dodají mi ho taky?

Co se týče těch skvělých dodělávek v NH-caru, to bych si pohlídal, abys neměl xeny na kolečka apod. Tě někdo sestřelí na silnici a pak Ti řeknou, že auto nesplňovalo českou legislativu a seš v pr*eli.

Vůbec Ti tvoji pozici nezávidím, dostáváš něco od firmy jako bonus, ale ono je to "danajským darem" a zkus se někde u šéfů ozývat, že to není ono ... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mame papir co jsme objednali,dokonce je tam i rozepsana vybava,mame sefa co se za nas postavil.

Mame i pravnika co nam suse sdelil ze kdyz jsme ty auta jednou prevzali a podpisem stvrdili ,tak

MAME VELKOU SMULU !!! protoze ted pry dodavatel muze vse resit dostavbou a pripadne slevou a nic na svete ho nedonuti nam to vymenit.

Takze konecna verze je dostavba jen Jumbo boxu !!Dalsi veci co jsme si navymysleli - nexus,ipod,zvysena podlaha do kufru,sada elektronu,.. na tom aute se neda vymyslet nic co by jeho hodnotu zvysilo.

Ve stredu jedu na doplneni tech veci co pisu vyse,tak poreferuju,ale vim urcite ze navi mi osobne moc radosti neudela a klimatronic,xenony,el.zadni okna nevynahradi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pak to asi trošku posral ten kdo to přebíral. každopádně tohle je od NH caru pěkně hnusná vomrdávka...nechápu, jak si to může v dnešní době vůbec renomovaná firma dovolit...

mě eště tak napadlo, co takhle zkusit pohrozit televizí? občanský jouda, černé ovce apod...?

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkouseli jste kontaktovat MB se stiznosti na NHcar?

Vydavat litevske verze za ceske neni moc koser. Priste u nich asi auta uz nekoupite, ale je jim to asi fuk, kdyz si ted kapsu namastili.

Stat se to me, za me penize, tak by me auto netesilo, protoze by mi kazdy den pripominalo, jak se mnou nekdo vydrbal(vyj*b*l) a nemuzu s tim nic delat :(

Zvlaste pak prodej auta bude vyrazne pod cenou, pokud se nenalezen neznalek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyjo to je fakt nejhustsi. To auto se da objednat z asi 20 ruznejch zemi, ze vsech bude mit lepsi vybavu za podstatne nizsi cenu nez CZ verze, a oni objednaji z Litvy model socka. Vzhledem k tomu, ze NH car uz funguje pekne dlouho, neni pravdepodobne ze by vas chteli oblozit klasicky pocesku 'pres noc milionarem', novy es-klady a sedmicky si muzou kupovat i bez toho, spis to nejakyho blba tam napadlo objednat, ze to bude vejvar, a kdyz zjistili co vsechno to nema, 'poresili' to s ALD, ze se 'to nejak udela'....

Nevim co s tim MB udela, dealer v EU si muze prodavat jaky auta chce, tohle mohlo bejt navic jako 'ojety'.... Navic jestli je to operativni leasing, veskery zalezitosti se zarukou apod. jsou starosti ALD a NH, ty jim akorat das auto 'rozbilo se vam to, spravte si to' a oni si to vyresej, do toho MB nic nejni... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to honzik: pytali ste sa aj nejakeho druheho pravnika.

Ako mam ja napriklad vediet ked preberam auto tak ci ma xenony alebo nie - predsa nemusim byt az tak technicky zbehly aby som to videl za bieleho dna a podla kodov vybavy vie takisto h.vno. Ako mam vediet ci to auto ma climatronic alebo nie? Ved nie kazdy musi vediet ako vyzera climatronic... Jednoducho sa da tvrdit ze si bol uvedeny do omylu pri preberani... A zistil si to teraz tak ziadas napravu, proste chces len to co si si objednal ak nie myslim ze sa da stale odstupit od zmluvy.

Odporucam spytat sa ineho pravnika a kontaktovat MB nech sa v MB vyjadria k pruseru ich dealera. Proste vas oklamali a okradli!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mame papir co jsme objednali,dokonce je tam i rozepsana vybava,mame sefa co se za nas postavil.

Mame i pravnika co nam suse sdelil ze kdyz jsme ty auta jednou prevzali a podpisem stvrdili ,tak

MAME VELKOU SMULU !!! protoze ted pry dodavatel muze vse resit dostavbou a pripadne slevou a nic na svete ho nedonuti nam to vymenit.

Takze konecna verze je dostavba jen Jumbo boxu !!Dalsi veci co jsme si navymysleli - nexus,ipod,zvysena podlaha do kufru,sada elektronu,.. na tom aute se neda vymyslet nic co by jeho hodnotu zvysilo.

Ve stredu jedu na doplneni tech veci co pisu vyse,tak poreferuju,ale vim urcite ze navi mi osobne moc radosti neudela a klimatronic,xenony,el.zadni okna nevynahradi....

Papír co jste objednali znamená jen papír nebo nějakou objednávku či smlouvu?

A ta rozepsaná výbava je výbava české RS? Jako climatronic, xenony, audience ... ?

Podle mě by se dalo uvažovat o uvedení v omyl, ne?

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak píše Kingo. Přeci jsem zákazník /teda firma je zákazník/ a nejsem od toho, abych poznával jsetli je to auto pro náš trh, má xenony, jestli všechno odpovídá CZ normě, studoval kódy výbavy, etc. ... prostě když jdu k AUTORIZOVANÝMU dealerovi AŠ, tak očekávám služby na úrovni. Vysypu love, o něco víc než když si půjdu pro auto do bazáru, a za to očekávám absenci těhle bazarnických fint a očurávek. Ale znám to i z mojí branže. Dodali nám nové přístroje, kšeft asi za 15 mílí. Jenže anglický popisky, německý manuál a jediné co fungovalo, byly ISO konektory. Mně to nevadí, ale dost lidí na to kouká jak zjara. Ptal jsem se, jestli kdy to dají do pořádku. 2 roky se nic neděje. Chtěl bych vidět, jak by se tvářili v jejich centrále za louží dostat tam strojky s českým OS...

Jestli jsem to dobře pochopil, tak firma to má na leasing od ALD. Tedy není to firmy, ale pořád společnosti ALD a ta to dává na leasing. Nemám služebku. Naši cesťáci to mají tak, že po 3 letech nebo 150.000km auto vrátí ALD a berou nové. Tak snad po 3 letech káru vrátíš, najdete jinou leasingovku a bude pokoj. Ale úplně tě chápu, jsem taky puntičkář. Ty 3 roky budou jak za trest ;(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze momentalni stav je takovy:

- domontovana loketka - JUMBO BOX ,ale bez vzduchotechniky (ja jsem si ji nenechal dat,vadi mi tam pri zapinani pasu)

- byla domontovana navigace Nexus MP3 (jako bonus abychom meli neco navic)

-Ipod nano 4gb a transmiterem (to jsme mysleli ze daji MDI ....)

- nejake veci co jsme chteli navic (podlaha do kufru,pricne nosice,17'' AL zenithy)

timhle jsou s nami asi hotovi, bohuzel vlivem ze auto je pres operativni lizing tak se s tim moc nenadela (ochota ALd = 0,vzdy neco slibi a pak skutek utek...)

Ja jsem se uz s tim smiril,to co to auto ma (motor ,podvozek..) tak splnuje me ocekavani a budu se snazit nejakym zpusobem ovlivnit smlouvu mezi mnou a moji firmou tak aby auto bylo po skonceni lizingu pro me levneji ke koupi,snad se to podari.

Hodne teda chybi xenony,tyhle svetla s cockama houby svitej,mozna ze tam hodim klasiku bez cocek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No koukám na to a nevěřím vlastním očím... Rozhodně bych se obrátil na Škodu a.s., co jejich dealer prodává pod pojmem RS. Ten climatik by mě tam sral jako svině. Docela rozdíl oproti dvouzónové klimě... To auto nebylo ani na 17" Zenitech? O xenonech ani nemluvim... Bych je s tím poslal do háje ať si to nabouchaj a dodaj normální RSa s výbavou popsanou v konfigurátoru na stánkách škoda a.s.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad 17'' zenithy : na aute pri prebirani byly 17 zenithy a na nich obute ZIMNI kola,coz mi nevadi,ale pozadoval jsem dalsi hliniky na leto.

sice jsem se nedocetl jestli se muzou na 17 dat retezy,ale snad to pujde.. (ve velkem TP jsou napsany 18'' kola 7.5Jx18 ET 51 /225/40 a v dalsich udajich jako alternativa 6Jx16ET50.... snad nikdo nebude delat problemy ze jsou tam 17'' kola)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě by zajímaly tyto věci. Jak jsem psal o pár příspěvků výš.

Papír co jste objednali znamená jen papír nebo nějakou objednávku či smlouvu?

A ta rozepsaná výbava je výbava české RS? Jako climatronic, xenony, audience ... ?

Podle mě by se dalo uvažovat o uvedení v omyl, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

j0ska: papir co mame je objednavka vozu,takova klasicka jako kdyz objednavas zavazne auto ve skodovce,tj.Octavia 2.0 147kw vybava RS, na tom pariru je poznamka ze blizsi specifikace je viz nabidka,kde uz je specifikace dle vybavy,tj xenonove svetla,klimatronic - je to vlastne kompletni popis jaky byl v te dobe v konfiguratoru na skoda-auto.cz. tzn. uvedeni v omyl je zcela evidentni,ale neni sila na strane ALD to resit a my jakozto jen provozovatel to resit musime jes s ALD jakozto prostrednikem.....

ja tomu pravne moc nerozumim,ale co mi vysvetlovalo par lidi - i par pravniku ,tak prevzetim jsme vlastne souhlasili s vychozim stavem ated nam muzou vec resit opravama/upravama ale ne vymenou.(teda mohli by,ale nechteji) My jsme tedy nesouhlasili s vybavou uz na salonu,ale protoze jsme nemeli zadnou moznost videt co vlasne je objednane a potvrzene,tak jsme byli presvedceni nasim ekonomem ze je to vlasne v poradku (tj,ze chyba je na strane objednavky,i kdyz nevim jaka).

Proste jsme byli jen prevzit auta,bez toho abychom vedeli ktere je pro koho,protoze ne vsichni mohli v danou chvili byt na danem miste.

jak pisu vys neni snaha resit to ze starny ALD > NH car,my jsme je pouzivatele.Osobne jsem se smiril s tim ze je to takhle a nic s tim nezmuzu,

na druhou stranu mam motor,podvozek ktere bych asi jinak nemel a jsem za to rad,jen ten pocit ze kdyby to dopadlo spravne tak je to super.

ViktorMPI: srovnaval jsem projektory s tema nasima cockama a podle me cocky maji to svetlo min intenzivni a takove chladnejsi (nevim jak popsat)

kdyz budu mit vice casu zkusim vyfotit ,dal jsem dve auta vedle sebe a je to znat.(v noci za silneho deste ty cocky jsou o 30% horsi)

Editováno: , autor: honzik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, tak to nevim.. mně 2 lidi potvrdili, že ty projektory svítí líp (jeden je prodejce, kterej to porovnával taky a druhej si to navíc právě měnil z klasických) a já s projektorama jel jednou až do Chorvatska a přišlo mi, že jsou lepší.. světlo rovnoměrně rozprostřený a s podobnou clonou jako u xenonů. Ale je to samozřejmě na tobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... srovnaval jsem projektory s tema nasima cockama a podle me cocky maji to svetlo min intenzivni a takove chladnejsi (nevim jak popsat)

kdyz budu mit vice casu zkusim vyfotit ,dal jsem dve auta vedle sebe a je to znat.(v noci za silneho deste ty cocky jsou o 30% horsi)

Ak pises, ze maju studensie svetlo, tak je ich spektralna charakterisitka podana do lava, cize obsahuju menej vlnovych dlzok cerveneho a zlteho svetla za to viac modreho tak ako xenony a taketo svetlo je dost nevhodne do zleho pocasia: dazda, hmly, snezenia. Existuju specialne halogenky, ktore maju dokonca teplejsiu farbu svetla ako obycajne a taketo su prave urcene do takehoto pocasia. Idu ako na dracku trebars v Anglicku. Porovnaj tu intenzitu osvetlenia trbars v noci bez dazda. To svetlo ti pride prijemnejsie, ak samozrejme nebude mat farbu ako xenon s teplotou chromatickosti 11000 K.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...