Přejít na obsah

vynechávání motoru oct.1.6 55kw


Jaroslav H.

Doporučené příspěvky

zdarec chlapi mám oc.1.6 55kw a nemožu se sní domluvit.Začalo mi to cukat za tepla a při předjíždění mi to přestalo jet uplně.Odtahl jsem to do škodovky a vyměnili zapalovací modu cena 3000kč.Auto stamo odjelo ale cuká to dál,tak jsem začal měnit jeden díl za druhým např.svíčky,potom kabely,potomvýčko+palec rozdělovače a furt nic.Toš jsem vyměnil palivový filtr prohlidl hadice jestli si to nepřisává fal.vzduch a zase nic.Vag ukazuje bez závad jo a lambda je taky nová.Vymontoval jsem s tamo svýčky čtyř kontaktové značka neznámá a nahradil je svýčkami NGK a auto v tahu už netahne vubec cena 750kč,tak jsem koupil další svýčky Bosh namontoval a furt nic.Prosím o radu co vyměnit.Cuká to hlavně v tahu,ale někdy to vynechá i při málo sešlápnutém pedálu a fakt mě to už s.... ve škodovce neví čím to je.Rok výroby1998 Jo a klapka je taky nová každé rady si moc cením díky moc. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec chlapi mám oc.1.6 55kw a nemožu se sní domluvit.Začalo mi to cukat za tepla a při předjíždění mi to přestalo jet uplně.Odtahl jsem to do škodovky a vyměnili zapalovací modu cena 3000kč.Auto stamo odjelo ale cuká to dál,tak jsem začal měnit jeden díl za druhým např.svíčky,potom kabely,potomvýčko+palec rozdělovače a furt nic.Toš jsem vyměnil palivový filtr prohlidl hadice jestli si to nepřisává fal.vzduch a zase nic.Vag ukazuje bez závad jo a lambda je taky nová.Vymontoval jsem s tamo svýčky čtyř kontaktové značka neznámá a nahradil je svýčkami NGK a auto v tahu už netahne vubec cena 750kč,tak jsem koupil další svýčky Bosh namontoval a furt nic.Prosím o radu co vyměnit.Cuká to hlavně v tahu,ale někdy to vynechá i při málo sešlápnutém pedálu a fakt mě to už s.... ve škodovce neví čím to je.Rok výroby1998 Jo a klapka je taky nová každé rady si moc cením díky moc. :feve:

Nejsem profik, ale napada me, jestli jsi treba nenatankoval nakej nekvalitni benzin ( riznutej vodou nebo tak neco )

Kolik nadrzi jsi od ty doby , co to zlobi, vyjel ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusil bych cidlo teploty chladici kapaliny, mel jem stejny problem, ale ja mel navic jeste v haji lambdu, cena toho cidla asi 200 Kc

To by mohlo být... Mě to ale přijde na problém s předstihem... ještě bych jednou omrkl ten rozdělovač. A možná i tu škrtící klapku, jestli je dobře nastavená... Co ti to dělá při volnoběhu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AHOJ JARKU... MĚL SEM TAKY OCTAVII 55 KW A ŘEŠIL SEM ÚPLNĚ STEJNÝ PROBLÉM CO TY. VYMĚNIL SEM VŠECHNO MOŽNÉ A POŘÁD TO CUKALO. V SERVISE ŠKODA TO NAPÍCHLI NA VAG ŘEKLI MI, ŽE JE TO BEZ ZÁVAD, ALE AUTO CUKALO STÁLA, TAK SEM TO DAL DO NORMÁLNÍHO SERVISU A TAM PŘIŠLI NA TO, ŽE JE V HÁJI ŠKRTÍCÍ KLAPKA, PO VÝMĚNĚ CUKÁNÍ ZMIZELO A BYL KLID.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AHOJ JARKU... MĚL SEM TAKY OCTAVII 55 KW A ŘEŠIL SEM ÚPLNĚ STEJNÝ PROBLÉM CO TY. VYMĚNIL SEM VŠECHNO MOŽNÉ A POŘÁD TO CUKALO. V SERVISE ŠKODA TO NAPÍCHLI NA VAG ŘEKLI MI, ŽE JE TO BEZ ZÁVAD, ALE AUTO CUKALO STÁLA, TAK SEM TO DAL DO NORMÁLNÍHO SERVISU A TAM PŘIŠLI NA TO, ŽE JE V HÁJI ŠKRTÍCÍ KLAPKA, PO VÝMĚNĚ CUKÁNÍ ZMIZELO A BYL KLID.

Škrtící klapku tam má novou... Ale projistotu zkus odšroubovat víčko kudma dolíváš olej a podívej jestli není zespod nános emulze... Když není olej v cajku tak to může zasrat i klapku, protože odvětrání olejové vany vede před škrtící klapku... Já už jsem tu na fóru četl, že někteří to odpojili aby jim to nešpinilo klapku... Taky se na to chystám, až si to trošku víc prostuduji... Podle mě to tam taky nemá co dělat. Nicméně první vyměň to čidlo chladící kapaliny a pak uvidíš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

menil si celý rozdeľovač, alebo len výko a palec ?

Vyměnil jsem ho celí sice je to náhražka s auto kely ale uvydíme.Nemám s nimi dobré skušenosti měnil jsem starter a třikrát jsem ho už reklamoval takže ten rozdělovač skusím a když se pokazí tak dám originál.Rozhodně po výměně jsem už ujel 400km a zatím dobry na volnoběh to běží dobře a zatím to ani nezacukalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyměnil jsem ho celí sice je to náhražka s auto kely ale uvydíme.Nemám s nimi dobré skušenosti měnil jsem starter a třikrát jsem ho už reklamoval takže ten rozdělovač skusím a když se pokazí tak dám originál.Rozhodně po výměně jsem už ujel 400km a zatím dobry na volnoběh to běží dobře a zatím to ani nezacukalo.

Skus ten rozdělovač a dej vědět može to u tebe děla i ta klapka ty náhrašky jsou blby pujč si když tak někde orig.já tam mám tu čínnskou a není to ono mám tam ještě závadu že když jedu třeba na pětku 110 a vyřadím tak to tak dvě vteřiny drží 1500 otáček než to spadne na volnoběh a na 80 procent vím že je to tou čínskou klapkou. Zjistil jem to tak že na vagu jsem ju nastavil a po nastavení to bylo chvilu v pohodě a pak to začne dělat znovu ale to neřeším toš tě zdravím na Slovensko zdarec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...