Přejít na obsah

Fabia II Facelift


Cjoctavian

Doporučené příspěvky

Když mám denní svícení, tak mi svítí jen předek. A když ho nemám-tak svítím potkávacíma a celkem pochopitelně mi svítí i zadek. Takže pokud někomu ve dne zadek nesvítí, má denní svícení a je to v pořádku. Na tom není nic k nepochopení! Je fakt, že ze začátku to dělalo problémy i nekterým hyperaktivním čertům :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim rict, ze facelift mne mile prekvapil a to hlavne na Roomsteru. Za to na te fotce, kde je FII combi samostatne, se mi to nelibi, snad je to jen spatnym uhlem a tim, ze to je render. Mlhovky sice mohly byt mensi, ale ani ty me nevadi. Uz se tesim az uvidim na zivo :palec2:

Zrcatka mi prijdou stejna, nebo se mi to zda?

bojler: tam asi uz nebude ten BI-halogen, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepsi zmenou jsou motory. Myslim, ze doplneni o TSI je dobry krok. U TDI si nedovolim ani odhadovat, protoze jsem dlouhodoby benzinak.

Urcite bude zalezet na cene, ostatne jako vzdy. Pokud skodovka nevystreli ceny vysoko, muze zaznamenat uspech na trhu. Podle poslednich informaci, podil na trhu skodovka ztraci jiz roky a pocitam, ze cilem je podil udrzet a pripadne zvysit.

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Facelift vypadá na fotkách zajímavě, jen škoda, že nejsou fotky zezadu, co mi trochu vadí, tak je nepoměr mezi výškou karoserie a šířkou, přední část vůz opticky celkem rozšířila, tak uvidíme :-).

Co se týče motorl, tak bych volil 1.2 TSI 77 kW, v yetíkovi se celkem pěkně předvedl, tak uvidíme co v lehčí Fábii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle poslednich informaci, podil na trhu skodovka ztraci jiz roky a pocitam, ze cilem je podil udrzet a pripadne zvysit.

Naopak, leden byl jedni z nejuspesnejsich mesicu za posledni dobu - asi 38% novych registraci. Podil se posledni dobou zase navysuje. Udajne si sama Skoda uvedomuje, ze kompletne ztratila retail a proto to nekolikastupnove zlevneni uz od roku 08.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrcatka mi prijdou stejna, nebo se mi to zda?

bojler: tam asi uz nebude ten BI-halogen, ne?

Zrcatka sou stejny napohled.

Zkousel sem zjistit od informovanejsich co tam bude a po upozorneni se na fotkach s lepsim rozliseni fakt daji rozeznat slova bending a halogen. Jestli se prejde na konstrukci nataceci projektor potkavacich (bez clony) plus staticke dalkove, to je otazka. Ale na xenony to fakt nevypada. Bohuzel, do FII a R by si xenony kupovali asi jenom zakaznici RSky a exoti jako ja.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naopak, leden byl jedni z nejuspesnejsich mesicu za posledni dobu - asi 38% novych registraci. Podil se posledni dobou zase navysuje. Udajne si sama Skoda uvedomuje, ze kompletne ztratila retail a proto to nekolikastupnove zlevneni uz od roku 08.

Za to může myslím hlavně Tourka ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrcatka sou stejny napohled.

Zkousel sem zjistit od informovanejsich co tam bude a po upozorneni se na fotkach s lepsim rozliseni fakt daji rozeznat slova bending a halogen. Jestli se prejde na konstrukci nataceci projektor potkavacich (bez clony) plus staticke dalkove, to je otazka. Ale na xenony to fakt nevypada. Bohuzel, do FII a R by si xenony kupovali asi jenom zakaznici RSky a exoti jako ja.

mam fotky s trosku vacsim rozlisenim - a pri sosovke je napis BENDING-HALOGEN...

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám 5400x3600 a přečtu to hodně blbě, kdybych nevěděl co tam zhruba má bejt, nevěděl bych. Ale bi tam nevidím. A tipuju, že bi zmizelo ne kvůli přidání dálkových statických, ale spíš kvůli odebrání clonky.. je to ale škoda, právě ty dálkový se mně při natáčení zamlouvají nejvíc. Potkávací normálně nejsou ani poznat, že se tam něco děje člověk pozná až při přesednutí do auta s klasikou, když světla místo na silnicu svítíjou do křoví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je vůbec divným že xenony si nechají zaplatit cca 25 tisíci a natačecí světla ve FII/R jsou jenom za šest a půl. Přitom laicky vidím rozdíl v absenci výbojek a náklonů, všechno ostatní je tam taky. Na jednu stranu je pravda, že xenony nemá zatím ani Polo, ale i tak..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...