Přejít na obsah

O Tour změny


Petus

Doporučené příspěvky

Nevim no pro me prechod z FI na OI pocitove ze zacatku problematicky protoze jsem se bal jak vy rikate technologickeho skoku vzad, v dobe kdy sem jezdil FI z roku 2001 jsem zaroven jezdil s OI z roku 1998, a citil sem hlavne na podvozku kde je FI dale proti OI. Fabii jsem ale prodal a koupil OI z roku 2004, jo je to vetsi masa trosku neohrabanejsi ale nemam zrovna depresi ze bych sel technologicky zpet, vybavy jsem mel v autech podobne octavka ma ted trosku vyssi no.

To OII to uz kdyz nastartuju tak vim ktera bije :)to uz se s R,FI,OI,FII neda porovnat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem koukal na provozni zisk Skody za rok 2008 oproti 07 se snizil o 1/5 hlavne kuli kurzu c. koruny...

Celkem me zarazili taky prodeje zatimco Roomster klesl prodej z cca 76000 za rok 07 .. na pouhych 50000 vyrobenych kusu v r.08, zatim co prekvapeni pro me byla O1 Tour s cca 48000 vyrobenych kusu ua 08 to je slusny..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl bys teda vypsat, na cem se u FII/R loni v lete drasticky setrilo?

Kdes nasel vyrocni zpravu? Docela by me zajimaly rozdily mezi vyrobou a prodejem. Ten byl vyrazny hlavne predloni. To se vyrobilo o strasny cislo vic aut, nez se prodalo.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to nějaký týden co přišel letáček od Škodovky an akční nabídku O Tour. Krátká 1.6 75 KW stála tuším 280 000Kč + 10 000Kč za příplatkovou výbavu(el okna, klima...) 1.9 TDI-PD 77Kw vycházelo do 330 000Kč.

Jak ten prospekt uviděl táta, začal mě přesvědčovat jestli mu nechci nechat AEEčko a koupit si novýho Toura? Prej že možná i v tý naftě by jedno auto neškodilo....hm..přiznám se že jsem o tom dost vážně uvažoval, ale nakonec jsem to zavrhl. Vyházet tolika peněz se mi nechce a asi počkám na ojetýho SII nebo novýho Yetiho.

Ale jako O za 280 000Kč s "jednašestkou" to je dost dobrý :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl bys teda vypsat, na cem se u FII/R loni v lete drasticky setrilo?

Kdes nasel vyrocni zpravu? Docela by me zajimaly rozdily mezi vyrobou a prodejem. Ten byl vyrazny hlavne predloni. To se vyrobilo o strasny cislo vic aut, nez se prodalo.

Nerikam ze drasticky, ale co me rikal znamej, kterej dela na fabiich v bolce a setrilo se na tlumeni, nekterych plastech co nejsou videt atd... pry spousta zmen.. stejne narizeni plati i pro RM ... zavedlo se to pry hlavne kuli silne korune, Skoda v roce 08 neprodala na "krizi" ale na silne ceske korune, i to byl pry duvod pozastaveni rozsirovani planovane vyroby ve Vrchlabi..

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já bych jenom podoktnul že kdybych to věděl že se prodávají nadále nový OI za tech 260tis tak bych neváhal a šel do toho, kupoval jsem fabii a byl jsem zkalamanej z tdi pd, jen musim uznat že má lepší podvozek ale jinak :feve: nakonec jsem se vrátil k O I jsem spokojenej ale škoda kdybych to věděl tak jsem šel do nový. To jsem zase pěkně nasranej to si říííkááám že už budu příště chytřejší ale jak vidíím tak jsem pořád blbej jak punštok :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerikam ze drasticky, ale co me rikal znamej, kterej dela na fabiich v bolce a setrilo se na tlumeni, nekterych plastech co nejsou videt atd... pry spousta zmen.. stejne narizeni plati i pro RM ... zavedlo se to pry hlavne kuli silne korune, Skoda v roce 08 neprodala na "krizi" ale na silne ceske korune, i to byl pry duvod pozastaveni rozsirovani planovane vyroby ve Vrchlabi..

Tak to su rad, ze to drasticky neni az tak drasticky. Plasty co nejsou videt sou me totiz uprimne fuk :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já bych jenom podoktnul že kdybych to věděl že se prodávají nadále nový OI za tech 260tis tak bych neváhal a šel do toho, kupoval jsem fabii a byl jsem zkalamanej z tdi pd, jen musim uznat že má lepší podvozek ale jinak :feve: nakonec jsem se vrátil k O I jsem spokojenej ale škoda kdybych to věděl tak jsem šel do nový. To jsem zase pěkně nasranej to si říííkááám že už budu příště chytřejší ale jak vidíím tak jsem pořád blbej jak punštok :aggressive:

No za 260 000 nevím - to jsem neviděl. Možná nějaká skladovka s 1.4 16V by za tu cenu byla.

...teď nevím jestli jsem nenapsal blbost u toho TDI-PD, teda jestli má 77 nebo 74 Kw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já bych jenom podoktnul že kdybych to věděl že se prodávají nadále nový OI za tech 260tis tak bych neváhal a šel do toho, kupoval jsem fabii a byl jsem zkalamanej z tdi pd, jen musim uznat že má lepší podvozek ale jinak :feve: nakonec jsem se vrátil k O I jsem spokojenej ale škoda kdybych to věděl tak jsem šel do nový. To jsem zase pěkně nasranej to si říííkááám že už budu příště chytřejší ale jak vidíím tak jsem pořád blbej jak punštok :aggressive:

Nejsi sám, kdo neví, že se OI furt ještě prodávají. Koupil jsem novou Tourku loni v létě a spousta lidí se divila, ze kterýho skladu mi ji kde vyštrachali... těžko jsem vysvětloval, že je fungl nová, dokonce na objednávku s výbavou přesně podle mýho přání. Už tehdy měli na ně slevy proti ceníku asi 55tis., který jsem nastrkal do výbavy (Sportpaket a další věci, co to vyžaduje jako el. okna, centrál atd...). Dostal jsem se tedy na základní ceníkovou cenu holátka, ale s dost slušnou výbavou. Je to kombík 1,675kW v "RS looku".

Letos když vyjeli s další slevou, nejdřív Tour Edition a pak méně drastická sleva SUN, mě docela naštvali, protože to rázem srazilo výrazně i cenu mého "Octana". Trochu mě pak uklidnilo, že k těmhle akcím nelze pořídit SPortpaket, kterej "nutně potřebuju".

Koupě OI ani v nejmenším nelituju, jsem s ní naprosto spokojenej, jen potřebuje doladit podvozek. Při dnešních cenách bych už ale koukal spíš po OII, která loni ještě byla výrazně dražší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...