Přejít na obsah

Octavie I. - zatékání přes dveře


mario1977

Doporučené příspěvky

Ahoj mam stejny problem, diru s lankem na kapotu jsem taky zalepil, ale tece dal. Na strane ridice mam hromadu vody, spolujezdec sucho taky nevim co stim. Pokud na neco prijdes prosim napis, ja se na to zkusim podivat zitra pokud bude pocasi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj tak po rozebrani pulky auta ;) jsem snad prisel na to ze mi tece tou skrinkou vedele lanka na otevirani kapoty. Kolem tech ucpavek pro kable co jdou do skrinky. Kdyz jsem skrinku otevrel byla tam voda, tak jsem to zalepil silikonem. tak snad budu mit pokoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toto som uz aj ja pozeral, sice som ju nerozoberal, ale som poriadne zatmelil. Ale pre istotu sa na to este pozriem ked bude cas, ale zatial to vyzera, ze mi uz netecie do interieru, teda dufam.

Dik za tip :)

Ahoj tak po rozebrani pulky auta ;) jsem snad prisel na to ze mi tece tou skrinkou vedele lanka na otevirani kapoty. Kolem tech ucpavek pro kable co jdou do skrinky. Kdyz jsem skrinku otevrel byla tam voda, tak jsem to zalepil silikonem. tak snad budu mit pokoj.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,

nesetkal jste se někdo s tím, že by vám zatíkalo přes dveře spolujezdce do auta?Dneska jsem nadzvedl koberecek a mam tam obrovskou kaluž, a vůbec nevím, odkud se tam mohla vzít. Prozkoumal jsem těsnění dveří a nenašel jsem žádný problém, nemáte s tím někdo zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,

nesetkal jste se někdo s tím, že by vám zatíkalo přes dveře spolujezdce do auta?Dneska jsem nadzvedl koberecek a mam tam obrovskou kaluž, a vůbec nevím, odkud se tam mohla vzít. Prozkoumal jsem těsnění dveří a nenašel jsem žádný problém, nemáte s tím někdo zkušenost?

Já jsem měl taky ucpaný odtokový kanálky, jehličím a listím z chalupy. Protál jsem to drátem, vyčistil filt a bylo to OK. Dělalo mi to jen při silnějším dešti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prasknuty alebo zle dotiahnuty obal-schranka na pelovy filter. :)

Zdar Prochy. Myslíš že ke to prasklý obal na filtru? Já už jsem ho jednou měl prasklý,ale do auta mi neteklo. Tam by se voda prakticky neměla dostat. Spíš to bude problém odtoku nebo nebo té folie, jak psal Martin. No neví Jsem laik. Měj se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Mam stejnej problem, ale jen kdyz mam pravou cast auta vys nez levou. Treba kdyz stojim na obrubniku. Staci kdyz jen trochu zaprsi a mam u spolujezdce mokro. Dvere mam vytlumene, takze po cele plose mam tecsound. Myslel jsem, ze v idealnim pripade by nemelo do dveri vubec zatekat. Odtokovy kanalky mam pruchozi. Vubec me nenapada cim to je, ale musi to byt dvermi, pze mam mokrej prah.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj hlapci mě tam teče taky vypozoroval jsem že mam viditelné pramínky vody mezi prahem a dveřmi v přední části (pod A sloupkem)asi to bude už špatné těsnění ve dveřích popřípadě špatně seřízené dveře ale nepozoruji že by byli nějak špatně nastavené.Nevíte co stojí to těsnení do dveří?Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
je to pod dirou kudyma odteka voda ze dveri? jak stary mas tesneni okolo dveri?

Jestli myslíš ty malé dírky na spodní hraně dveří, tak není. Voda se objevuje mimo ně. No auto je rv 12/99, jenže není

z čr a já myslím že s tím nikdo nic nedělal, ale vypadá zachovale..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

zdravim, daval som si robit folie na skla a od tej doby mi zateka dovnutra na mieste vzadu za spolujazdcom, vzdy po dazdi troska vody mam na podlahe, trocha som cital forum ale akosi neviem co konkretne spravit, hovori sa tu o nejakych foliach pod tapecom, co konkretne mam spravit, poradte, dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim, daval som si robit folie na skla a od tej doby mi zateka dovnutra na mieste vzadu za spolujazdcom, vzdy po dazdi troska vody mam na podlahe, trocha som cital forum ale akosi neviem co konkretne spravit, hovori sa tu o nejakych foliach pod tapecom, co konkretne mam spravit, poradte, dik

Ahoj, mám stejný problém, dělali mi folie SunTek a od té doby mně nepravidelně zateče pod oba zadní koberečky, podle mně ale skla nevyndávají, jedině že by při motnáži nějak porušili těsnění kolem okne. Mám ale O2. Budu tam muset zavolat. Dej vědět, zda jsi to nějak vyřešil. Ozvu se také...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám stejný problém, dělali mi folie SunTek a od té doby mně nepravidelně zateče pod oba zadní koberečky, podle mně ale skla nevyndávají, jedině že by při motnáži nějak porušili těsnění kolem okne. Mám ale O2. Budu tam muset zavolat. Dej vědět, zda jsi to nějak vyřešil. Ozvu se také...

taky se ozvy, protože mám taky SunTek a taky mě zatíká do auta, avšak na místo spolujezdce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim, daval som si robit folie na skla a od tej doby mi zateka dovnutra na mieste vzadu za spolujazdcom, vzdy po dazdi troska vody mam na podlahe, trocha som cital forum ale akosi neviem co konkretne spravit, hovori sa tu o nejakych foliach pod tapecom, co konkretne mam spravit, poradte, dik

Tak dnes jsem na to přišel. Otevřel jsem šíbr a je vidět že v tom profilu stojí voda, která neodtěká těmi kanálky. Když otevřu zadní dveře, je vidět že voda teče jako kdyby sloupkem mezi zavazadlovým prostorem (mám kombi i hagusy) a částčně se dostává na plast mezi zadní sedačkou a dveřmi (částečně teče vnitřkem jako kdyby po karoserii nad blatníkem) a stéká pod kobereček.

Vrazil jsem tam dneska cca 80 cm tvrdší struny ze sekačky a více to nejde protáhnout. Zkoušel jsem i auto přeparkovat aby to steklo do toho druhého a stejná situace tzn. že oba jsou ucpané a nejdou mi protáhnout. Zajímalo by mne kde ty kanálky končí. Nevíte někdo????? Vyzkouším ještě ocelové lanko. Stojím často pod břízou a v létě nechávám pootevřený šíbr. Takže předpokládám, že to bude zasrané od těch semínek z břízy.

Na stropním tapecu žádné mapy nemám, takže to teče asi nějak stropem do toho zadního sloupku, protože stojím autem zkopce. Ještě mě zajímá zda je normální že to střešní okno pustí trochu vody?????

Mimo jiné firma co lepí folie tvrdí že tapec nesundávali, ani žádné těsnění a věřím jim - jsou to známí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...