Přejít na obsah

Diagnostika VAG - nabídka prověření vašich vozů


Bowie77

Doporučené příspěvky

Chcete se na něco mrknout na svém auti? Přijeďte ke mě a můžem. Dávám svůj VAG "k dispozici"... Samozřejmě ho nikomu nedám, ale podívat se můžete. Bydlím v Litvínově (severní čechy)/ v Plzni (západní čechy). Stačí se dopředu domluvit a poslat mi SZ/PM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Dotaz od VAGový lamy: co se stane, když má VAG-COM připojen k autu a měním např kódování ŘJ a vypnou proud a zhasne komp (nepoužiju fci ukončit)? Laptopa si musím půjčovat, kdežto poskládat nějaký obyč PC do garáže není problém, ale to napájení. :unsure:

Editováno: , autor: Strojvůdce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Raz sa mi to stalo. S malou dušičkou som sa znovu pripájal ( po nabití aku) - bez žiadnych následkov, dokonca aj kódovanie ostalo zachované. Nemusí to byť ale vždy. Podla mňa záleží v ktorom momente skolabuje komp. Zlé kódovanie (myslím tým mimo kódovacej tabuľky) jednotka nezoberie - aspoň čo som skúšal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz od VAGový lamy: co se stane, když má VAG-COM připojen k autu a měním např kódování ŘJ a vypnou proud a zhasne komp (nepoužiju fci ukončit)? Laptopa si musím půjčovat, kdežto poskládat nějaký obyč PC do garáže není problém, ale to napájení. :unsure:

A co malou UPS? Jednu ti klidně prodám. Nebo dvě, tři....jak je libo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Jo, to by nebylo špatný. Ale nejspíč bych za tu cenu koupil ojetýho naťase? Hoď nějakou cifru, ať je přehled. :) Nicméně se tím živit nehodlám, takže nejni problém si noťase občas půjčit. Mám možnost postavit PCčko ze šuplíkových zásob, takže bez investic. Proto mně to zajímá. -_-
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Jo, to by nebylo špatný. Ale nejspíč bych za tu cenu koupil ojetýho naťase? Hoď nějakou cifru, ať je přehled. :) Nicméně se tím živit nehodlám, takže nejni problém si noťase občas půjčit. Mám možnost postavit PCčko ze šuplíkových zásob, takže bez investic. Proto mně to zajímá. -_-

a co zkusit nějakou suchou baterku, nabíječku a měnič a poskládat to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...