Přejít na obsah

cena opravy


franclik

Doporučené příspěvky

Čau nevíte náhodou na kolik mě přibližně výjde toto : 1. výměna oleje - olej , filtr ..

2. výměna vzduchového filtru

3. výměna brzdové kapaliny - ABS

4. výměna odlučovače oleje

vše originál škoda ale bez práce ?

Fabia 1,4 74 kW 2002

Díky

Editováno: , autor: franclik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za tvojí odpověď. Velice mi ta tvoje rada pomohla.

Jasně že jsem se nejprve díval na netu jak co asi stojí . U spousty věcí to je jasné.

Co se týče odlučovače oleje pro Fabii tak toho na netu zrovna moc není .

Např: jeden odkaz cena 760.- druhý cena 2500.- oboje originál škoda ale rozdíl v cenách 1740.- kč - což je dost.

Proto jsem zde vznesl svůj dotaz . Aby mi poradil někdo kdo ví na kolik by mě to asi realně vyšlo.

Takže mi příště prosím tě neraď

Editováno: , autor: Woody
Necituj předchozí příspěvky, porušuješ pravidlo č. 5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde o to že mám možnost mít to přímo v škoda servisu a platit to bez práce.

Tak by mě zajímalo kolik to v origo škoda servisu stojí , protože člověk co mi to nabízí si za to řekl docela

dost. Chtěl jsem vědět na kolik to přibližně vyjde abych to mohl porovnat. Nechce se mi obcházet servisy

a vyptávat se. Co jsem se díva na netu tak jsem se z cenou dostal asi na půlku toho co si řekl on.

Jde mi teď o to jestli se mě snaží obrat nebo ne. Dávám si k němu auto už dlouho a vždy bylo vše v naprostém

pořádku a vyšlo to o hodně levněji . Tak se mi to teď nezdá .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau nevíte náhodou na kolik mě přibližně výjde toto : 1. výměna oleje - olej , filtr .. 200,-Kč

2. výměna vzduchového filtru..519,- (Filtron 200,-)

3. výměna brzdové kapaliny - ABS ...120,-Kč

4. výměna odlučovače oleje ...2700,-Kč

vše originál škoda ale bez práce ?

Fabia 1,4 74 kW 2002

Díky

Co jsi napsal tak cena dílů a náplní je cca 3550,- Kč + cena oleje (záleží jaký používáš)....nejvyšší položka je odlučovač oleje - 2700,-Kč. Jen nechápu dvě věci: 1. proč se ptáš na origo náplně škoda, když tam stejně všecky servisy nelijou to samý (kupoval bych značkový, ale cenově přijatelný) a za 2. vůbec tenhle dotaz :) bez urážky, vždyť si sám můžeš najít v cenníku kolik co stojí ;)

PS: je jasný že cena dílů a náplní bude na internetových šopech úúúúúplně na jiný hodnotě, než cena v autorizovaným servisu = je hezký že za práci nic nedáš, když za díly a náplně dáš 2x tolik ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...