Přejít na obsah

Celni sklo


gdanx

Doporučené příspěvky

Mate nekdo zkustenosti s pripojistenim celniho skla? Kdyz jsem auto pojistoval, mel jsem na nem presklinu, takze mi ho samozrejme baba nepripojistila, ted uz to mam vymenene, takze v poho, ale zajima me jedna vec. Pokud budu tedy uplatnovat plneni na pripadne praskle celni sklo z pripojisteni (u Cesky je to myslim soucast havarijniho pojisteni), strhne mi pojistovna bonus z havarijniho pojisteni? Protoze pokud ano, tak se na to pripojisteni vyseru a sezenu si nekoho na koho to napisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mate nekdo zkustenosti s pripojistenim celniho skla? Kdyz jsem auto pojistoval, mel jsem na nem presklinu, takze mi ho samozrejme baba nepripojistila, ted uz to mam vymenene, takze v poho, ale zajima me jedna vec. Pokud budu tedy uplatnovat plneni na pripadne praskle celni sklo z pripojisteni (u Cesky je to myslim soucast havarijniho pojisteni), strhne mi pojistovna bonus z havarijniho pojisteni? Protoze pokud ano, tak se na to pripojisteni vyseru a sezenu si nekoho na koho to napisu.

Jak rikaji hosi, mam s tim nedavnou zkusenost. Nestrhnout ti naprosto nic, navic za to peto rocne muzes menit okna jak chces! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pozor na spoluůčasti nejlepší je česká pojišťovna a kooperativa ostatní mají buď velkou spoluůčast nebo můžeš vyměnit sklo na pojistku jen jednou za rok a to je dost nevýhodné

prozradil mi to včra chlápek v autosklech kde mi vyměnili sklo tak zdarec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mate nekdo zkustenosti s pripojistenim celniho skla? Kdyz jsem auto pojistoval, mel jsem na nem presklinu, takze mi ho samozrejme baba nepripojistila, ted uz to mam vymenene, takze v poho, ale zajima me jedna vec. Pokud budu tedy uplatnovat plneni na pripadne praskle celni sklo z pripojisteni (u Cesky je to myslim soucast havarijniho pojisteni), strhne mi pojistovna bonus z havarijniho pojisteni? Protoze pokud ano, tak se na to pripojisteni vyseru a sezenu si nekoho na koho to napisu.

Ta baba v te pojistovne se sla divat jestli mas to sklo prasknute???Nebo se Te zeptala a ty jsi rekl,ze je praskle???

Ja ho mel praskle a ptala se jestli je praskle nebo neni a ja samozrejme rekl,ze neni,pripojistil ho u ceske za petikylco rocne a za mesic jsem mazal na vymenu jiz praskleho skla.Vse v pohode:-)))Bylo to tesne potom co jsem to auto koupil:-)Absolutne bez spoluucasti a bonus zustal zachovan,je to uplne mimo povine ruceni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pojistuji celni sklo a nikdy vam ho nikdo nepojisti, kdyz tam mate byt jen malilinaty kousicek dirky od kaminku... my dokonce celni skla fotime a davame jako prilohu k pojistce... kdyz zalzete a za dva dny nahlasite ze mate prasknute celni sklo, tak zodpovednost je na tom kdo vam to podepisoval... vy podpisem na smlouve stvrdite, ze celni sklo je bez skrabance a pokud je ten pojistovak trubka a nejde se podivat ci to vyfotit, tak je to pro vas plus ;) u plneni celniho skla bych jen podotknula, ze se nehradi dalnicni znamka, zrcatko a ten pruh nahore...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pojistuji celni sklo a nikdy vam ho nikdo nepojisti, kdyz tam mate byt jen malilinaty kousicek dirky od kaminku... my dokonce celni skla fotime a davame jako prilohu k pojistce... kdyz zalzete a za dva dny nahlasite ze mate prasknute celni sklo, tak zodpovednost je na tom kdo vam to podepisoval... vy podpisem na smlouve stvrdite, ze celni sklo je bez skrabance a pokud je ten pojistovak trubka a nejde se podivat ci to vyfotit, tak je to pro vas plus ;) u plneni celniho skla bych jen podotknula, ze se nehradi dalnicni znamka, zrcatko a ten pruh nahore...

To je vec pojistovaka,ze se nesel podivat:-)))

Jak nehradi dalnicni znamka a zpetne zrcatko a pruh nahore???

Pokud mam dalnicni znamku,tak ji chci i na vymenenem skle,snad to stoji jen cca 50,-Kc.

Zrcatko neni soucast skla a da se presroubovat,tak je to taky v pohode.

A pokud ma celni sklo s hornim pruhem tak chci snad to same,tak v cem je problem???Chci jen sve za sve a za to platim.

Pokud nedostanu sve,tak proc platit pojistku???To je to same jako platit pojistku na Octavii a potom dostat skoda jako treba za "Trabanta" nebo ne???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pojistuji celni sklo a nikdy vam ho nikdo nepojisti, kdyz tam mate byt jen malilinaty kousicek dirky od kaminku... my dokonce celni skla fotime a davame jako prilohu k pojistce... kdyz zalzete a za dva dny nahlasite ze mate prasknute celni sklo, tak zodpovednost je na tom kdo vam to podepisoval... vy podpisem na smlouve stvrdite, ze celni sklo je bez skrabance a pokud je ten pojistovak trubka a nejde se podivat ci to vyfotit, tak je to pro vas plus ;) u plneni celniho skla bych jen podotknula, ze se nehradi dalnicni znamka, zrcatko a ten pruh nahore...

Asi to nebude tak univerzální jak píšeš.Každá pojišťovna bude mít zřejmě svá pravidla.U té co jsem já se na okno taky nikdo nedíval,nic nefotil.Chrání se proti podvodu spoluúčastí 50 % půl roku po uzavření smlouvy,potom spoluúčast 10%.Nedávno jsem okno měnil a spoluúčast uhradila smluvní firma pojišťovny.Okno vyměnili u mně doma.

A k tomu pruhu,pojišťovna hradí takové okno,které je zničeno,pokud chce zákazník lepší,uhradí si rozdíl,což je zřejmě logické.Měl jsem se zeleným pruhem,chtěl jsem šedý,stálo mně to 700,-.Se zeleným bych nedoplácel nic.

Editováno: , autor: mikl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky me pripada divny, ze pokud mam sklo s pruhem tak dostanu bez pruhu - to asi nebude tak docela pravda, mozna to na nekoho zkusi, ale asi by narazili.

Jinak me sklo taky nekontrolovali, ale co mam zkusenosti z posledni doby tak fotli kazdy auto.

Asi si to par lidi zkusilo a uz to znaj :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dostanete to co mate "na fakture" pri koupi auta... z vlastni zkusenosti ale vim, ze skodovka kdyz dala na oktavu sedy pruh tak klient dostal stejne okno tzn. tonbovani a pokud byl ten prouzet tak i ten, jenze... mame za sebou dost techto vymen a obcas se pojistovna vzepre, ze tam ten pruh predtim nebyl (ono se to tezko dokazuje...) - tohle pak resi servis tak, ze rekne, ze jine sklo na ten typ auta nebylo a tak tam daji vlastne s prouzkem - ja jen tady rikam to, co nam bylo sdeleno na skoleni, ale vzdycky existuji klicky, ze :D dalnicni znamka se nehradi a spoluucast u teto pojistovny nemate zadnou... nevztahuji to na vsechny pojistovny ale jen na jednu - kazda ma jine pojistne podminky a ja nejsem makler, takze vim jen tyhle :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste u te znamky - muzete ji zkusit prelepit, ale chce tzo sikovne ruce... na morave byla firma s autoskly, kde k pojistne udalosti resene u nich byla tato dalnicni znamka zdrama k vymene skla :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mate nekdo zkustenosti s pripojistenim celniho skla? Kdyz jsem auto pojistoval, mel jsem na nem presklinu, takze mi ho samozrejme baba nepripojistila, ted uz to mam vymenene, takze v poho, ale zajima me jedna vec. Pokud budu tedy uplatnovat plneni na pripadne praskle celni sklo z pripojisteni (u Cesky je to myslim soucast havarijniho pojisteni), strhne mi pojistovna bonus z havarijniho pojisteni? Protoze pokud ano, tak se na to pripojisteni vyseru a sezenu si nekoho na koho to napisu.

Ta baba v te pojistovne se sla divat jestli mas to sklo prasknute???Nebo se Te zeptala a ty jsi rekl,ze je praskle???

Ja ho mel praskle a ptala se jestli je praskle nebo neni a ja samozrejme rekl,ze neni,pripojistil ho u ceske za petikylco rocne a za mesic jsem mazal na vymenu jiz praskleho skla.Vse v pohode:-)))Bylo to tesne potom co jsem to auto koupil:-)Absolutne bez spoluucasti a bonus zustal zachovan,je to uplne mimo povine ruceni.

budes se divit, ale podivat se sla i s fotakem a bohuzel tu miniaturni tecku od kaminku videla, bohuzel je to vetsinou zvenku videt vic nez zevnitr, pojisteny to mam u cesky .. jeste sem se tam nedostal to pripojistit, snad pristi tyden, tak sem zvedavej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pojistuji celni sklo a nikdy vam ho nikdo nepojisti, kdyz tam mate byt jen malilinaty kousicek dirky od kaminku... my dokonce celni skla fotime a davame jako prilohu k pojistce... kdyz zalzete a za dva dny nahlasite ze mate prasknute celni sklo, tak zodpovednost je na tom kdo vam to podepisoval... vy podpisem na smlouve stvrdite, ze celni sklo je bez skrabance a pokud je ten pojistovak trubka a nejde se podivat ci to vyfotit, tak je to pro vas plus ;) u plneni celniho skla bych jen podotknula, ze se nehradi dalnicni znamka, zrcatko a ten pruh nahore...

No já si na povinný(škůdce) vybral to nejdražší sklo co měli s tónováním a no problemo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

neskutecny, tak dnes du okolo pojistovny, rikam si, zastavim se pripojistit to celni sklo .. mam u nich povinny i havarko, tak si rikam, jen to tam domlati v pocitaci a bude .. omyl :) i presto ze mam veskery pojisteni sjednany, tak se kvuli pripojisteni musi vypovedet smlouva, dodat veskere dokumenty ze strany klienta znova (velky tp, smlouva se secarem ci jine dalsi pripadne dokumenty) a sjednat nove pojisteni vc. pripojisteni celniho skla .. tak sem sem ty baby ptal jestli si ze me nedela prdel? a ona ze ne .. ze dokumenty chce vsechny, ale auto pry sebou vozit nemusim .. no tak to me rozsekalo uz uplne, to ze mi pred rokem celni sklo nepripojistili kvuli tomu ze pri prohlidce zjistili, ze je praskly je v poradku, to ze kdyz si to ted po vymene pripojistit chci, tak nikoho nezajima jestli ho uz opraveny mam nebo ne, ale hlavne ze se s tim budeme zase 2 hodiny papirovat, to je luxus .. tenhle system v dnesni dobe vazne nepochopim, takze az najdu chut a cas, tak si tam zajdu a bez auta a jestli to budou chtit videt, tak balim kufry a du k jiny pojistovne, protoze uz jich mam vazne dost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neskutecny, tak dnes du okolo pojistovny, rikam si, zastavim se pripojistit to celni sklo .. mam u nich povinny i havarko, tak si rikam, jen to tam domlati v pocitaci a bude .. omyl :) i presto ze mam veskery pojisteni sjednany, tak se kvuli pripojisteni musi vypovedet smlouva, dodat veskere dokumenty ze strany klienta znova (velky tp, smlouva se secarem ci jine dalsi pripadne dokumenty) a sjednat nove pojisteni vc. pripojisteni celniho skla .. tak sem sem ty baby ptal jestli si ze me nedela prdel? a ona ze ne .. ze dokumenty chce vsechny, ale auto pry sebou vozit nemusim .. no tak to me rozsekalo uz uplne, to ze mi pred rokem celni sklo nepripojistili kvuli tomu ze pri prohlidce zjistili, ze je praskly je v poradku, to ze kdyz si to ted po vymene pripojistit chci, tak nikoho nezajima jestli ho uz opraveny mam nebo ne, ale hlavne ze se s tim budeme zase 2 hodiny papirovat, to je luxus .. tenhle system v dnesni dobe vazne nepochopim, takze az najdu chut a cas, tak si tam zajdu a bez auta a jestli to budou chtit videt, tak balim kufry a du k jiny pojistovne, protoze uz jich mam vazne dost

Me dodelali minuly tyden. Cerpal jsem z pripojisteni celniho skla, coz je samotne pojisteni a zadny malus se na to nevztahuje. Chtel jsem se dopidit, jaktoze mam misto 20% bonusu na havarku jakoz tomu bylo minuly rok, jen 10% a nakonec jsem se dopidil toho, ze mi za tu vymenu celniho okna strhli 10% nacerpaneho bonusu z havarijniho pojisteni, coz je v mem pripade cca 3000,-. Takze horni sedy pruh proti slunci me vysel na cca 3000,- Rekli mi ze je to spatne, ze se to musi proresit a do 4 dnu daji vedet jak s tim dale nalozit. Takze cekam a prestavaji me bavit levarny v tomto kocourkove! :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

auto jsem pojistil v březnu a byla tam tečka a slečna si jí nevšimla. Teď jsem dostal kamínkem a prasklo mi sklo úplně na druhým konci než byla tečka. Nahlásil jsem to pojišťovně, pojišťovna mi sehnala firmu, která to spraví. Firma mi zavolala a domluvila se na termínu. Dovezl jsem, vyměnili mi to...

Od nahlášení do vyměnění skla uběhly 4 dny, z toho 2 dny byl víkend. Neplatil jsem nic, firma si to vyřeší s pojišťovnou sama. Mám to jako připojištění k havárku. Za pětikilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neskutecny, tak dnes du okolo pojistovny, rikam si, zastavim se pripojistit to celni sklo .. mam u nich povinny i havarko, tak si rikam, jen to tam domlati v pocitaci a bude .. omyl :) i presto ze mam veskery pojisteni sjednany, tak se kvuli pripojisteni musi vypovedet smlouva, dodat veskere dokumenty ze strany klienta znova (velky tp, smlouva se secarem ci jine dalsi pripadne dokumenty) a sjednat nove pojisteni vc. pripojisteni celniho skla .. tak sem sem ty baby ptal jestli si ze me nedela prdel? a ona ze ne .. ze dokumenty chce vsechny, ale auto pry sebou vozit nemusim .. no tak to me rozsekalo uz uplne, to ze mi pred rokem celni sklo nepripojistili kvuli tomu ze pri prohlidce zjistili, ze je praskly je v poradku, to ze kdyz si to ted po vymene pripojistit chci, tak nikoho nezajima jestli ho uz opraveny mam nebo ne, ale hlavne ze se s tim budeme zase 2 hodiny papirovat, to je luxus .. tenhle system v dnesni dobe vazne nepochopim, takze az najdu chut a cas, tak si tam zajdu a bez auta a jestli to budou chtit videt, tak balim kufry a du k jiny pojistovne, protoze uz jich mam vazne dost

Me dodelali minuly tyden. Cerpal jsem z pripojisteni celniho skla, coz je samotne pojisteni a zadny malus se na to nevztahuje. Chtel jsem se dopidit, jaktoze mam misto 20% bonusu na havarku jakoz tomu bylo minuly rok, jen 10% a nakonec jsem se dopidil toho, ze mi za tu vymenu celniho okna strhli 10% nacerpaneho bonusu z havarijniho pojisteni, coz je v mem pripade cca 3000,-. Takze horni sedy pruh proti slunci me vysel na cca 3000,- Rekli mi ze je to spatne, ze se to musi proresit a do 4 dnu daji vedet jak s tim dale nalozit. Takze cekam a prestavaji me bavit levarny v tomto kocourkove! :angry:

No uz je to ponekud dele nez 4 dny a zadna kancelarska ci jina krysa se neozvala!!! At se jdou vys*at... Jenom prachy z cloveka tahat a kdyz neco chce on od nich, tak jsou jak lekly ryby! At zije reklama!!! :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...