Přejít na obsah

Čísla dĺů


lucassino

Doporučené příspěvky

O čem myslíš, že tady mluvíme? Snad o pojistce na el. okna, kde je 30A? :smich:

Jde tu přece o výhřev zrcátek, které jsou jištěny 5A a mají tyto piny a malou pojistku.

Zde máš důkaz http://forum.skodahome.cz/index.php?s=&amp...t&p=1337393

Dělal jsem to, tak vím o čem mluvím. Nejdříve čti předchozí příspěvky a pak vstupuj do diskuze! :aggressive:

Editováno: , autor: Kubenec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Taky bych chtel dodelavat zrcatka v elektrice. Stahovacky jiz mam dodelavany v CANu, je tam tedy jiz pripravena i kabelaz (jiz zapojena). Melo by tedy stacit predelat zrcatka a ovladac. No nicmene mohl by mi nedko rict, zda jsou spravny cisla tech dilu? Mam totiz dojem, ze napriklad ovladacu existuji dve verze, nevim jestli i zrcatek, ale to nevypada.

Ovladac existuje ve dvou verzich 6Y1 959 565 E/F

Chapu to dobre, ze Eckovy je na CAN a Fkovi na LIN, nebo je to naopak? Vim ze tady na to existuje tema, ale moc moudry z toho nejsem.

El zrcatka s upravou pro lakovani by mely prvdepodoben byt

6Y1 857 501 BJ (pro leve) a pro prave zrejme 502 BA, ale nejsem si jisty. Byl by nekdo tak hodny a overil mi ty cisla? Predpokladam, ze zrcatka jsou jen jedny bez ohledu na CAN nebo LIN.

Diky.

Tak jsem na to koukal a s těmi ovladači se to má asi tak:

F je pro ovládání zrcátek po CAN zběrnici, tudíž s elektrickými okny předfacelift.

E je pro přímé (silové) ovládání bez elektrických oken předfacelift, po faceliftu pro VŠECHNY verze, protože dveřní jednotky si povídají po LINu a zrcátka jsou tedy i s el. okny ovládany přímo. Toho člověka, co vymyslel LIN bych chtěl jenou potkat. :aggressive:

D jsem nenašel, že by někde bylo, nicméně dá se také objednat, bude to asi ovladač, co má na prostřední pozici L+R, také před face s el. okny (bez záruky)

Tý kabeláže co teď budu muset protáhnout skrz palubku. Už však není cesta zpět, materiál na to už je doma.

Editováno: , autor: Drewie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...