Přejít na obsah

VAG 3040 a smazání serv.intervalů


holy

Doporučené příspěvky

Ahojte. Mám trabli. Potřebuju Vagem smazat hlášku na výměnu oleje a znova nastavit servisní interval, ale nedaří se mi to. Když už jsem investoval do kabelu a notebooku, tak bych si to rád udělal sám. Poradíte někdo jak na to? Díkes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...

vagem : v pamelu pristroju [17] das v [10] kanale 02 hodnotu 0 a nastavi ti to vsechny origo hodnoty..

A můžu se hloupě zeptat? Když na kanálu 2 zadám hodnotu 0, přepíše to na kanálech 40 - 44 (nebo kolik to je přesně) i mnou už modifikované hodnoty? Jde o to, že o kanálu 2 jsem nevěděl a tak jsem projížděl komplet kanály, až jsem našel ty mezi 40. - 44 (podle manuálu mají být na 10, 11, 12, ale to asi u verze bez maxíku) a začal upravovat, ale maxík to nák nespapal. Po zavření a odpojení, vysunutí klíčku a opětovného zastrčení a nastavení do polohy 2 ukazuje stále SERVIS NYNÍ. Po připojení vagu jsou na kanálech 40 - 44 stále mnou nastavené hodnoty. Teda pokud není problém, že jsem nastavil jak na OIL, tak na INSP stejnou hodnotu. Ptám se proto, že nemám k dispozici vag. Musím si pro něj sjet a chci být už tentokrát připraven na všechno.

Děkuji moc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v přizpůspobení kanál:

10 zbývající hodnota pro výměnu oleje - 00150 (15tkm, přidává se po 100km)

11 zbývající hodnota do servisní prohlídky (km) - 00300 (30tkm, -,,-)

12 zbývající hodnota do servisní prohlídky - 00220 (220 dní do servisu, zadává se po dnech)

funguje to jak na klasice, tak na maxidotu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v přizpůspobení kanál:

10 zbývající hodnota pro výměnu oleje - 00150 (15tkm, přidává se po 100km)

11 zbývající hodnota do servisní prohlídky (km) - 00300 (30tkm, -,,-)

12 zbývající hodnota do servisní prohlídky - 00220 (220 dní do servisu, zadává se po dnech)

funguje to jak na klasice, tak na maxidotu

Asi to je možná tim, že mám budíky z F2, ale na kanalech 10, 11, 12 mi to hází chybu..nic tam na nich prostě není :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...