Přejít na obsah

VAG COM pro OII po faceliftu


m4t35

Doporučené příspěvky

zdravím,

prohledal jsem forum jak jen to šlo, ale odpověď na svou otázku jsem nenašel - chci kabel na diagnostiku Octavie II po faceliftu... jaký musím koupit, aby to šlapalo? stačí mi základní věci jako načtení závad, vymazání paměti závad, nastavení intervalů atd., takže si myslím, že kupovat kabel se softwarem za 10 000,- je zbytečné... Nechci čínské kabely z ebay, i když by mě docela zajímalo, jestli je někdo používá a je s nimi spokojen...

někde tady jsem se dočetl, že je třeba kabel HEX-CAN, ale ten se (pokud se nepletu) prodává právě jen se softwarem okolo 10 000,- Kč. Otázka je, jestli se dá koupit samostatně a dá se používat s nějakým free softwarem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kábel z Číny je použiteľný bez problémov - ale musíš ho výhradne použiť s tou verziou softvéru, ktorý bol k nemu dodaný! Ak použiješ novšiu verziu, ten kábel sa ti zničí... Číňania sú šikovní, už ponúkajú aj kábel pre najnovšiu verziu - 908 :kol-135:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ježíš hoši je to tak složité nebo nevíte co je Google??

www.motordiag.cz

www.pc-autodiagnostika.cz

jeden klon má na prodej můj kamarád.Koupil originál,ale klon funguje bezproblému,testoval jsem ho.Cenu do SZ když tak

ty adresy tady zna každý, neboj;-) chtěl jsem si ty informace, co jsem zjsitil, ověřit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...