Přejít na obsah

Seřízení zámku


wwing

Doporučené příspěvky

Vyměňoval jsem mikrospínač na zámku ve dveřích řidiče podle návodu, který je zde na fóru. Operace se zdařila a vše mi zase v autě svítí tak jak má. Ale.......po zpětné montáži zámku, mám problém se zavíráním těchto dveří(musím s něma více třísknout), taky se mi stalo při zamčení a odenčení auta centralem, že jsem je nemohl otevřít , po chvilce se mi to podařilo.

Chtěl bych se zeptat, jestli by to mohlo být lankem k venkovní klice. Dá se na klice štelovat a dal jsem ho trochu jinak než bylo. Se zámkem se hýbat na šroubech moc nedá, připadá mi, že ten je tak jak byl.

Ptám se kvůli opětovné demontáži, abych něco nerozebíral zbytečně. Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked davas naspet zamok tak je na nom taka pruzina pod tym tiahlom kam davas lanko. To treba zahaknut aby bol potom zamok OK namontovany. Ak potiahnes potom kluckou tak to vyskoci. Je to tam prave na tento ucel,nic viac.

Podlepit poriadne. Prave tadial potom zateka do interieru. po folii a dveroch dovnutra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Nechtělo se mi zakládat nové forum, tak to připíšu sem:

Přetrhlo se mi táhlo (lanko) od vnitřní kliky LP dveří k zámkovému mechanismu. Sehnal jsem si nové, demontoval tapec ale narazil na problém jak zaháknout lanko do páky na mechanismu zámku. Je na to nějaký fígl jak to udělat bez demontáže zámku? Nebo mě čeká i jeho vykuchání? Předem dík za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechtělo se mi zakládat nové forum, tak to připíšu sem:

Přetrhlo se mi táhlo (lanko) od vnitřní kliky LP dveří k zámkovému mechanismu. Sehnal jsem si nové, demontoval tapec ale narazil na problém jak zaháknout lanko do páky na mechanismu zámku. Je na to nějaký fígl jak to udělat bez demontáže zámku? Nebo mě čeká i jeho vykuchání? Předem dík za rady

bohužel pro Tebe zámek musí ven ale když máš na to nářadí je to jen vybdat vložku zámku odpojit vnější kliku od zámku povolit ty dva šrouby (nedoporučuju používat něco jinýho než tu hvězdičku co na to má být jak to strhneš si v prd...) a je venku Jo vlastně se musí povolit i stahovačka u zámku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked davas naspet zamok tak je na nom taka pruzina pod tym tiahlom kam davas lanko. To treba zahaknut aby bol potom zamok OK namontovany. Ak potiahnes potom kluckou tak to vyskoci. Je to tam prave na tento ucel,nic viac.

Podlepit poriadne. Prave tadial potom zateka do interieru. po folii a dveroch dovnutra.

Píšeš, že po té fólii zatéká dovnitř.Jsem také toho názoru.Co říkáš na to,že když dáváš podložky pod repro tak se píše ,že se má vyříznout ta fólie za reprakem aby se zvětšila ozvučnice.Já si myslím, že právě tudy tam přes repro,které promočí,teče.Co myslíš? :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle se u škodovek moc nepovedlo, není důvod proč je to uchycení tak špatně přístupné. Asi to nechám na nějakém odborníkovi, jsem spíš uživatel než mechanik (ale tapec jsem sundat zvládl :D pochvalte mě někdo :) )

Dobrá práce :palec2::p

Jinak já ten igelit lepím chemoprenem. pomáhám izolepou aby ten chemopren mohl uschnout.

Jinak podle mě tam ta folie nutná není. Já ji tam na jedněch dveřích neměl a zadny vlhko neznam, jen je trochu slyset silnice (jestli je to vina chybejici folie)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píšeš, že po té fólii zatéká dovnitř.Jsem také toho názoru.Co říkáš na to,že když dáváš podložky pod repro tak se píše ,že se má vyříznout ta fólie za reprakem aby se zvětšila ozvučnice.Já si myslím, že právě tudy tam přes repro,které promočí,teče.Co myslíš? :feve:

Mne to tieklo vzadu. Ono to je asi individualne komu ako,ako sa ta voda sprava vnutri a kade steka. Napr. predny reprak ma blany z nejakej umeliny,takze nevlhne. Tade problem nevidim. Neviem,robil som aj tlmenie dveri aj podlozky,teda folia tam vpredu ani neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...