Přejít na obsah

MartinRS a jeho montáže


MartinRS

Doporučené příspěvky

Octavia Laurinka 2001 na podsvětlení,magicar 870 s dálk.startem a full zapojením,oprava zámků centrálu (spínače),plus demontáž toho hrozného alarmu a zmatku kolem a demontáž HF a rovněž oprava zmatku kabelů kolem radia strašné co lidi dokážou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Roztrhané folie dveří nemluvě a chybějící šrouby .....vše doplněno.......!!!!

Folie dveří jen zalepeny řádně aby do vozu neteklo po předchozích montážnících co je vůbec nenapadlo to udělat....a později se dveře budou předělávat a vytlumovat,podložky,repro......

foto podsvětlení zítra......:-)))))))

post-208-1238421315_thumb.jpg

post-208-1238421319_thumb.jpg

post-208-1238421323_thumb.jpg

post-208-1238421328_thumb.jpg

post-208-1238421332_thumb.jpg

post-208-1238421336_thumb.jpg

post-208-1238421340_thumb.jpg

post-208-1238421343_thumb.jpg

post-208-1238421359_thumb.jpg

post-208-1238421363_thumb.jpg

post-208-1238421367_thumb.jpg

post-208-1238421370_thumb.jpg

post-208-1238421374_thumb.jpg

Editováno: , autor: MartinRS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to síla skoro jednou tolik....ale amater když to nechá v motorovce......a udělají jen budíky......

to samé jak ta předchozí montáž dodělaných věcí to bych střílel když to takto lidí prasí tomu nemužu holt konkurovat cenou ale zase se směju a jsem naprosto v klidu :-))))

protože když člověk něco dělá pořádně tak to čas letí a letí......nebudem to dále komentovat :.-))))))))))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No on mi to sdělil tak trochu oklikou, že auto ještě montuje ale ať se podívám na forum, že už tam dal fotky :) To víš že nadšenej z toho nejsem ale co už s tím nic nenadělám. Motor šlape v pohodě a elektriku mi Martin dal do kupy. Prý to nemělo daleko od vyhoření viz foto. I repráky byly zapojený naopak, vlevo hrál pravý. Velký dík Marťas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkněte na trochu se neschodující počítadlo KM...........ale jen o trochu..........

Nadhera...to je proste akorat na ranu mezi oci!! Nechapu proc kdyz uz se s tim delaji, tak to neudelaji poradne na OI to neni takovy problem. Jak rikas "amater"....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ pane prácička blbá :-)))spodem jen u tdi.....tady spodem ani náhodou :-))))vadí tam sekundární čerpadlo vzduchu a jiné blbosti :-))))docela jsem se nad tím zasekl ale vše bez problemu udělal, hlavně mám radost s toho ventilku už to nedělá efekt 120 za studena :-)))a to je super konečně se to dá používat normálně....

PS dělal jsem to normálně vrchem jak je fotka jen jsem odstrojil lištu před sáním u měrky a potom pořádné světlo a zlámané ruce :-)))))

Spodem ani nádodou ... chce to pořádné nářadí .. a altík ven a jde to jako po másle i bez zlámanejch rukou.... :)))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Foto ve 220tis :feve:

takové malé upřesnění .. takle vylámané zuby vetčinou nejsou používáním .. ale demontáží... ono totiž lopatky jsou v bloku motoru hodně tesně a jak jsou skřehlé vroucí vodou s motoru .. tak stačí opravdu málo a lopatky lítaj jak papír..

není potřeba nic vyplachovat stačí jen zbytek lopatek vyndat s bloku motoru ...nemají kam utéct.. :-))))))))))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No on mi to sdělil tak trochu oklikou, že auto ještě montuje ale ať se podívám na forum, že už tam dal fotky :) To víš že nadšenej z toho nejsem ale co už s tím nic nenadělám. Motor šlape v pohodě a elektriku mi Martin dal do kupy. Prý to nemělo daleko od vyhoření viz foto. I repráky byly zapojený naopak, vlevo hrál pravý. Velký dík Marťas

JJ nebyl na to čas a uplnou diag jsem dělal až na konec abych vymazal všude chyby atd....a ejhle bylo i pro mne ty KM....ostatně ty auta najedou mnohem více a lidi po 100tisících se tváří na auta jako odjetá ale přitom toho ještě naslouží....

aspon víš co máš udělat atd jak jsem řikal osobně....dnes se stavím mám ty drobnosti.............M.

jinak všem děkuji za příspěvky no je to síla ty KM....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Garny: některý zuby asi byly ulomený vyndáním, ale podstatná část jich byla v místě ulomení úplně ohoblovaná (z fotky to vidět není). No hlavně, že už je to vyměněný. A propos, ta pumpa, když se kousne, to znamená že se zasekne právě o ty úlomky? Pak už je mi to jasný, očešou se zuby na řemenu...a 20V v prde... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No on mi to sdělil tak trochu oklikou, že auto ještě montuje ale ať se podívám na forum, že už tam dal fotky :) To víš že nadšenej z toho nejsem ale co už s tím nic nenadělám. Motor šlape v pohodě a elektriku mi Martin dal do kupy. Prý to nemělo daleko od vyhoření viz foto. I repráky byly zapojený naopak, vlevo hrál pravý. Velký dík Marťas

Nedavno byl udelan revolucni rozsudek, ze rozdil skutecne najetych km a uvadenych na pocitadle je skryta vada a soud rozhodl, ze automobil ma byt vracen a prodejce musi vratit plnou castku krom opotrebeni. Jestli mas dobreho pravnika, mas velkou sanci..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K čemu to bude????Že vrátí auto,půjde do bazaru a koupí to samé,kde jsou stočeny KM i v motorovce??jen pro klid duše?Nemá to smysl.

Jisto-Jiste naleznes auto stocene o min ;) Samo udelat rozvody, kapaliny a prohlidnout elektriku je nutne v kazdem pripade. Nejlepsi je si ale odkoupit auto, ktere si sam predtim 5 let jezdil, jako sem to udelal ja ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...