Přejít na obsah

LED žiarovky O II facelift


alvisio

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Zdravím chalani, chcel by som poradiť vo vybere nejakých žiaroviek na denne svietenie v octavii 2 fl 

mam tam originalne žlte žiarovky a vyzera to strašne..veď vy viete čo tym myslím a ešte k tomu na čiernej octavii.

Nechcem tam davať ledky, nechce sa mi to prerabať. už sa mi stalo že mi svietila sem tam kontrolka že mi nesvieti jedna žiarovka a ked som sa ju snažil vytiahnuť a dať nahradnu ... to je neskutočne sa tam dostať ..pol hodiny na jednu žiarovku som potreboval ...No chcel by som tam dať nejaké do modra len ako som videl na pár obrázkoch tak tie modre nesvieta skoro vôbec oproti tým žltým... tak radšej nejaké biele s modrastym nadychom. Viete mi nejaké poradiť ??? dikes :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

U denního svícení to problém neni. Resp pokud narazíš na vola, tak možná, ale za ty roky se mi nestalo ani jednou, aby mi na to někdo něco řek. Pokud si ale chceš dát LED místo potkavacích žárovek, tak to je solidní prasárna. Jednak na STK určitě neprojdeš a i s nima uvidíš večer hovno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Do interiéru mám tyto led http://www.aliexpress.com/snapshot/7164883011.html?orderId=71560038488526

                                        http://www.aliexpress.com/snapshot/6938286224.html?orderId=69507226378526

a ani jedny ůplně nezhasnou . Zkusil jsem odpor 2,7ohm 5W zhasli ,ale když svítily do 10s jsem ho neudržel v ruce . :kol-32:

Editováno: , autor: hanesek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpor sufitky se po nazhaveni vlakna asi dost zvetsi...

 

Pokud ta sufitka ma 5 W a chces tam dat odpor, ktery ji odpovida, tak tam dej treba 33 ohmu (pri 12 V tama potece 0,364 A, to je 4,364 W). To by, podle me, melo stacit. Hrat to samozrejme bude, ale mnohem mene.

 

Mozna by se vyplatilo zkouset davat vetsi a vetsi odpor, dokud by to jeste fungovalo jak ma. Cim vetsi odpor, tim lepe (mensi spotreba, mene tepla).

Editováno: , autor: LucasCZE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...