Přejít na obsah

Automaticke otvaranie kufra


Napster050

Doporučené příspěvky

tzhief1---ano jak bylo vzpomenuto musíš to tlačítko přidržet a nevím jestli to není nahoda jen u mně,musím já být s ovladačem blíž auta než druhýma krajníma.

tak jsem zkoušel, jak daleko to pude ovládat a funguje mi to na stejnou dálku jako krajní tlačítka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Schválně jsem se díval dívam na moje zadní dveře u Roma a nevím jestli to tam půjde je tam jiný sklon, dveře potřebují hodně pozvednout aby se otevřeli sami. Fabia má asi jiný sklon a lehčí dveře. Každopádně jsem zvědavý jestli to někomu půjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem zkoušel, jak daleko to pude ovládat a funguje mi to na stejnou dálku jako krajní tlačítka

Já nevím,ale mně to nešlo,nebot kydž na zahradě stojím a chci otevřít a nebrat si klíče,tak než dojdu k autu,tak se zase zamkne a to prostřední mně na tu dálku(50m) nejde,možná tam mám lom země.

A ktomu otvírání,počkám až to někdo vyzkouší,mně napadla taková černá myšlenka,že když to bude pořád ty dveře v tlaku,jestli se po čase nepoškodí zámek. A pár odkazů na pružiny- http://www.pruziny.ic.cz/pruziny-tlacne.php

http://www.grewis-springs.cz/

http://www.pruziny-fevos.cz/

Editováno: , autor: petrumr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ESCRITO : Ja tomu proste verim (mozna se zklamu, ale za ty 200 mi to proste stoji)... Ono kdyz projdes vsechna DE tuning fora, tak uvidis tenhle zlepsovak... VW passat, golf, scirroco (nebo jak se to pise) proste na tom vsichni ujizdi a neverim tomu, ze by to nefungovalo... Ostatne uz to ma namontovane zdejsi jeden clen OII fora na kombiku a potvrdil ze to funguje (behem zimi sice hur, ale funguje)...

PESIR: typy pruzin, ktere jsem uvedl, jsou odzkousene na skodacomunity.de a verim, ze tim stravili hodne casu a hodne zkouseni, nez se dobrali vysledku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pružiny už mam doma, v ruke ich stlačim velmi malo. tj. su dosť tvrde, takže sily maju fakt dosť.

Mam volne 3 sady, takže ty čo mi pisali mi môžu napisať adresy. Cena je ale trošku vyššia 3€ kus, čiže 6€ za sadu + pošta.

Funguju ale vraj iba na Fabiu, na Roomstra a Octu je potreba vraj tie modre = tvrdšie.

EDIT: Odskušať ich zatial nemožem, pretože auto budem mať až buduci tyžden.

post-19892-1263567046_thumb.jpg

Editováno: , autor: Napster050
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pružiny už mam doma, v ruke ich stlačim velmi malo. tj. su dosť tvrde, takže sily maju fakt dosť.

Mam volne 3 sady, takže ty čo mi pisali mi môžu napisať adresy. Cena je ale trošku vyššia 3€ kus, čiže 6€ za sadu + pošta.

Funguju ale vraj iba na Fabiu, na Roomstra a Octu je potreba vraj tie modre = tvrdšie.

EDIT: Odskušať ich zatial nemožem, pretože auto budem mať až buduci tyžden.

napíšeš sem prosím průměry pružiny i drátu, délku a výrobce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WOW, to se mi libi. To musim mit na Mamuta taky. Jestli se muzu pridat k objednavce, prosim, prosim... Pripadne muzu v Praze vyzvednout a pomoci s distribuci... Tahle uchylarna jeste vedle na forum F1 nedorazila :) , Prosim, pri obednavce se mnou pocitejte. To by bylo, aby to na F1 nefungovalo :D

Editováno: , autor: mpavlik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...