Přejít na obsah

Superb II Combi fotky


hudra

Doporučené příspěvky

beztak nízké gumy

jsou to pneu na 18'' jaké byly z fabriky, akorát jsem vyměnil letní za zimní

čéče, dyť si říkal, že to je špinavý. Jestli chceš vidět fakt špinavý auto, jedno ti pošlu :D

:smich::smich::smich:

Kdyz vydim ty poslapany gumovy tesneni u dveri vzadu, tak si rikam, ze to asi moc dlouho nevydrzi. Tohle kluci ze skodovky moc nevychytali. Jinak se mi zda, ze mas nejaky vysoky podvozek - to je paket na spatne cesty nebo normalni podvozek?

to pošlapaný gumový těsnění je od malých dětí, když ti v tomhle počasí lezou sami do auta...vepředu je to v pohodě, je to jen špína, nemělo by se to nějak poničit, podvozek je úplně normální

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz vydim ty poslapany gumovy tesneni u dveri vzadu, tak si rikam, ze to asi moc dlouho nevydrzi. Tohle kluci ze skodovky moc nevychytali. Jinak se mi zda, ze mas nejaky vysoky podvozek - to je paket na spatne cesty nebo normalni podvozek?

HUJER !!! co ta hrubka ? :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to pošlapaný gumový těsnění je od malých dětí, když ti v tomhle počasí lezou sami do auta...vepředu je to v pohodě, je to jen špína, nemělo by se to nějak poničit

No ja mam taky maly deti a vypada to u me stejne a nedivil bych se, kdyby za par let ta guma byla uplne roztrhana.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci jsme přímo z MB (nedělám ve škodovce), takže Supa v kombi vidím cca denně - je to fakt mazel - moc se mi líbí - jediný co jsem nepobral je: proč dávají na stříbrnýho Supa černou anténu - vypadá tam jako pěst na oko... Jinak fakt nádhera....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak na žádost některých členů fóra jsem udělal pár fotek - omlouvám se, ale do myčky se mi s tím nechtělo :-), když bude třeba udělám za lepšího počasí další, barva je hnědá mocca

Moc krásný auto at slouzi a jak říkáš guma se vymění to jsou malé věci. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak na žádost některých členů fóra jsem udělal pár fotek - omlouvám se, ale do myčky se mi s tím nechtělo :-), když bude třeba udělám za lepšího počasí další, barva je hnědá mocca

Nádherný auto, to se Škodovce fakt podařilo. Až vyhraju třeba ve "sportce", tak si ho koupím. Žádnej mergl nebo bávo!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

hudra - taky jsem zvědavej, co s tím interiérem dokážou mé dvě pacholata :-)

no kola ... :-) ty jsem si dal z pašíka na zimu, mám tam funglovky zimáky, tak se mi nechtělo kupovat nový :-) ale už mám koupený samolepky škoda, tak půjdou přes to vw :-) jinak k tomu mám na léto 18" mefista :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...