Přejít na obsah

Koupit tuto octavii?


Bl@de

Doporučené příspěvky

Tak jsem to nezjišťoval nakonec jsem se rozmyslel že si počkám a půjdu Do Oktávky II :)

Myslíte že to už jede lépe na sněhu v kopci oproti felicii? Přeci to už je těžší a má o něco širší pneu...nevím jestli mám brát 4X4, nebo obyč. předokolku. Nebydlím zas někde na horách ale trošku na kopečku a někdy se to neohrne a je problém vyjet :-( tak se ptám jestli už oktávka jezdí všeobecně lépe po sněhu než moje Felda...

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoznačně ano. Bydlím v solidním kopci, kde se kvůli rezervaci nesolí, takže v zimě při mrazech je to uježděný sníh až led a když sněží, tak často 15 cm sněhu na cestě. Na dobrých gumách to proti feldě díky hmotnosti projede a vyjede podstatně víc (měl jsem i feldu), horší je, když zapadneš. Tam je pak ta hmotnost taky znát ;)

Když je v zimě zacpaná hlavní cesta, tak jezdím do práce přes kopce po lokálních cestách a neprojel jsem na sněhu jen jednou - to ho bylo tolik, že auto drhlo spodkem. Takže pokud to nemáš tak, že se 3 měsíce v zimě s dvoukolkou nedostaneš k baráku, tak je 4x4 zbytečné.

Jak říka klasik Murphy - náhon na 4 kola znamená, že uvíznete v horším terénu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...