Přejít na obsah

žárovky do předních světel


alesbrno

Doporučené příspěvky

  • o 3 roky později...
  • o 7 měsíců později...

Já zvažuju že bych pořídil do hlavniho světlometu OSRAM NIGHT BREAKER PLUS H4 a do mlhovky OSRAM H3 Cool Blue.

http://www.autokelly.cz/#PATH=3814606;4732508;4141411;4141505|CT=5|PCT=4|CUR=0|EM=False|PGS=20|PT=0|PDID=5129143|PDPID=5129144|PVT=1|SHT=1|SD=0|ST=0|LNG=0|

http://www.autokelly...D=0|ST=0|LNG=0|

Jenom doufám že nebude pak problém s :kol-85: a taky na STK.

Jěště otázečka: Mám v prdeli nahlápění světlometů, newím jak odešly pač sem na ně ani nešáhl a ze dne na den nešly ale to je fuk. No zajímá mě jestli když koupím ty s vyšší svítivosti tak jestli to nebude hodně osvetlovat protijedoucí vozidla? V aute jezdím obvykle já a spolujezdec v kufru nemám nic svetla jsou vycentrovane jako kdyby byla poloha rekulace sklonu na 0

Editováno: , autor: DonnJarda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty máš v hlavním světlometu H7?

Já mám H4 :kol-32:

Jinak z vlastní zkušenosti bych radši doporučil Philips.

Osramky nejsou špatné,ale Philips mi zatím drží déle a podle mě svítí příjemnějším světlem.

Zároveň je to o tom,že jsou Philipsky dražší.

To naklápění ti odešlo zároveň na obou světlech...Tak to podle mě není motůrkama.

Jestli budeš oslňovat protijedoucí auta,tak to brzo poznáš :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do mlhovky, tedy pokud má dostát svému názvu, bych spíše dal nějakou žlutou žárovku - Osram All Season, nebo nějakou opravdu jedovatě žlutou - PIAA nebo NOKYA, modré světlo se ztrácí už za mokra, natož za mlhy. Pokud jde ale o efekt, tak do toho samozřejmě nekecám. :)

Světla jsou stále stejně nastavená - tedy měly by se po výměně žárovek znovu seřizovat - určitá odchylka v žárovkách může být - svítí tedy stále stejně daleko, jen silněji... Takže oslňovat by to nemělo, ale stejně bych to dal spravit. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty máš v hlavním světlometu H7?

To naklápění ti odešlo zároveň na obou světlech...Tak to podle mě není motůrkama.

Jestli budeš oslňovat protijedoucí auta,tak to brzo poznáš :kol-28:

Oj toho jsem si ani nevšim nebo spíš nezaznemenal, Dík ONDERO už jsem to spravil na H4 !

Mě jde hlavně o to že se mi ty čurac.. žluté nelíběj. Já rád bych xeony jenže komplet jedno světlo vyjde na cca 12 tis, potřebuješ 2 takže 24 fíků jen to hvizne. Proto volím modré a to rovnou i do mlhovek protože je někdy používám i jako "denni svícení" :kol-46: nehlede na to když už bych měl zaple svetla a mlhovky současne což používám když jedu nekdě po okrskách ( je líp videt do mezí jestli se tam neskovává zvěř čekajíc na jistou smrt :D ) tak by se to bilo.

Jinak co se týče toho naklápení tak se mí zdá že když sem to zkoušel pár dní po koupi auta tak šlo jen na straně spoluj... za 2 dny sem stím jel do servisu seřídít světla páč byly spadlé a borec na mě že mi nejde náklon světel říkám mu "Hovno, to musí jít když to alespon na jednom světlě šlapalo tož sa du podívat a fakt nešlo. Za 2 dny se tam neco stalo a to jsem na ně absolutně nešahal. no to je fuk až bude čas se na to podívu, pojistka je ok tak zkusím přivest napetí přímo na motorek a pak se uvidí !

...... ale stejně bych to dal spravit. :D

jo na to taky přijde ale zatím mě to nese_e !

Editováno: , autor: DonnJarda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zvažuju že bych pořídil do hlavniho světlometu OSRAM NIGHT BREAKER PLUS H4 a do mlhovky OSRAM H3 Cool Blue.

http://www.autokelly...D=0|ST=0|LNG=0|

http://www.autokelly...D=0|ST=0|LNG=0|

Jenom doufám že nebude pak problém s :kol-85: a taky na STK.

Jěště otázečka: Mám v prdeli nahlápění světlometů, newím jak odešly pač sem na ně ani nešáhl a ze dne na den nešly ale to je fuk. No zajímá mě jestli když koupím ty s vyšší svítivosti tak jestli to nebude hodně osvetlovat protijedoucí vozidla? V aute jezdím obvykle já a spolujezdec v kufru nemám nic svetla jsou vycentrovane jako kdyby byla poloha rekulace sklonu na 0

:kol-47: Ziarovky OSRAM NBR su homologizovane takze problem s VB +STK nehrozi.

Odisli ti naraz obi dva motorceky na nastavenie svetiel. VYMENIT. :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem H4 OSRAM Cool Blue. Po roce sla jedna do kytek. Ze zacatku melo svetlo modry nadech, po te mi pripadali jako standartni zarovky. Ale je fakt, ze silnice a cedule po celou dobu osvetlovali perfektne. Bylo videt, ze svitej jinak, nez klasicke zarovky. Ted jsem tam dal OSRAM Silverstar a ty svitej jak klasicky zarovky. Nic prevratnyho.

Do parkovacek jsem taky dal OSRAM Cool Blue a taky zadny zazrak. Ze zacatku dobry, ale ted to taky sviti jak klasicka zarovka.

Takze priste kaslu na Cool Blue, Silverstary a vselijake vymozenosti. Zbytecne vyhozene penize.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pane, neuvěříš, ale tohle téma už je tady od 9. května 2006!

To jsi Ty ještě vůbec nevěděl, že nějaké takové fórum tady existuje. Tak se prosím uklidni, nemávej tady pořád pravidly a neřvi tady, už Ti říkal houmik.

Když tak, zjebej toho kdo to případné duplicitní téma tady založil, ale dost pochybuji, že je to zrovna tohle.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsi borec.

Ale tohle tady je z 9. května 2006!

Ty Tvoje pak z 27. července 2006 a druhé z 6. listopadu 2007.

Chápu, že nemusíš znát české názvy měsíců, proto Ti tady dám vysvětlivky:

Květen je 5. měsíc, červenec je 7.

2007 je o rok později než 2006.

Promiň, ale naběhl sis sám :kol-47: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

houmik: OSRAM NBR PLUS+ to je oznacenie ziarovky--- VYDRZIA VIAC JAK 1rok.

preco niekdo nevie-nedokaze pochopit pravidla fora.

Ja mam ty zarovky v aute uz dvoje, zadny strach. :D Jestli chces, vyfotim ti krabicku, na zimu je vyndavam, protoze davam zarovky s nadechem do zluta.

A jak rikam, rok fakt nevydrzely. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...