Přejít na obsah

Zajímavá videa


Dubl

Doporučené příspěvky

To poslední video je podle plochy a budov v pozadí zřejmě z přípravy výstavy Domov a Teplo/4 dny se záchranáři/... počátkem září na výstavišti v Lysé nad Labem. Součástí programu je každý rok soutěž hasičů ve vyprošťování osob z vozidel po havárii na čas. Podle začátku videa už auto bylo trefené na pravý předek (je tam guma na plecháči, zbytek na litých discích).

Jako majitele Yetiho mě potěšila odolnost auta. Je vidět , jak odolává hrubé síle a že to je festovní auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já za sebe musím napsat, že se mi na to nekoukalo ale vůůůůůůbec ani trochu dobře, auto sedí, kola sedí, barva sedí - no bylo mi jako kdyby ničili mého vlastního, äle má to pozitivní vliv na mou psychiku v tom, že je vidět odolnost skeletu a tím i bezpečnost našich Yetíků, ve škodovce cestou na oběd jsem už mnohokrát pozoroval tréning vyprošťování a stříhání různých složek HZS na jednotlivých typech aut, jezdí tam trénovat a je to prostě nutnost, se zvyšující se odolností aut je nutné se praxí naučit jak se dostat ke zraněné posádce a jinak než na stříhání aut se to nenaučí, stejně by to auto končilo svou testovací pouť v pakeťáku, takto ještě posloužilo dobré věci :kol-47:

PS: na Youtube jsou ještě videa s OII, FII a SII

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...