Přejít na obsah

navigace


matles100

Doporučené příspěvky

Jinak,není to tak dávno co nám na Praze 4 přímo před služebnou na našem parkovišti stával vládní superb s navigací,myslel si že je to bezpečné místo ,kouká na to i kamera ,spletl se,po týdnu pravidelnýho nočního stání okno v háji,celej střed palubky zdevastovanej a navi v pr......

Editováno: , autor: Luďa
necituj předchozí příspěvky a už vůbec ne svoje
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukali jste na nově na zprávy?Nedávno ukazovali že chytli fetky který tyhle navi kradly aby měly na fet a za minutu už byly i s navi pryč tak tam můžeš mít co chceš a stejně ti ji vemou než si stačíš přečíst zprávu tak už jsou dávno PÁ PÁ na cestě do zastavárny.Ani fólie nepomůžou nadělaj víc škody. Prohledej fórum je tady otom mnoho psáno viz způsobený škody přes 100tis za opravu.A pak si rozmyslíš jestli si to vůbec koupíš.Pokud nemáš bezpečný parkování pořiď si přenosnou navi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je možny,ale už vidim nekoho jak mi rve navigaci pres okno,když treba dvere neotevře.A vmam to napojiny na klakson a u vnitř mam ječtě sirenu,tak hodně štěsti než to vytahne tak mu poteče krev z uší a mužu ti řict,je to takovej řev,že mam strach i ja když jsme to nastavovali a to mi k tomu ještě zpusti dalši alarm a u auta jsem za 5sekund.Jinak ja ho mam v garaži tak to je jiny no. :) A do restaurace když jdeme tak na něj koukam :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím Supáky,

Chtěl bych toto téma trošku oživit, koupil jsem si čerstvě SuperBa, 2006 a mám tam navigaci s televizi, která jak jinak, nelze vyndavat.Už vymýšlím home made kryt, ale stejně budu mít strach, protože garáž nemám i když budu parkovat před domem, neuvidim na to, páč máme podkrovní byt.

Ale přesto bych chtěl od Vás názor, myslíte, že bude lepší investovat do folii nebo do pořádného alarmu?GPS modul nemam na střeše, ale v rohu na přední palubce.

Když použiji alarm, tak stejně uvidí do vozu a když folie, tak i když si to přes den vyhlidne, tak mi to v noci někdo vybere.a na obojí nemám :-(

Nebudu parkovat v Praze, ale stejně no :-(

Stejně nechápu, že to ve Škodovce nepořešili nějak jinak, vždyt museli počítat stím, že ne každy ma garaž a bude s tim parkovat i na ulici....ach jo, mám strach uplně, že mi to nějaká smažka všechno poníči atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Supáky,

Chtěl bych toto téma trošku oživit, koupil jsem si čerstvě SuperBa, 2006 a mám tam navigaci s televizi, která jak jinak, nelze vyndavat.Už vymýšlím home made kryt, ale stejně budu mít strach, protože garáž nemám i když budu parkovat před domem, neuvidim na to, páč máme podkrovní byt.

Ale přesto bych chtěl od Vás názor, myslíte, že bude lepší investovat do folii nebo do pořádného alarmu?GPS modul nemam na střeše, ale v rohu na přední palubce.

Když použiji alarm, tak stejně uvidí do vozu a když folie, tak i když si to přes den vyhlidne, tak mi to v noci někdo vybere.a na obojí nemám :-(

Nebudu parkovat v Praze, ale stejně no :-(

Stejně nechápu, že to ve Škodovce nepořešili nějak jinak, vždyt museli počítat stím, že ne každy ma garaž a bude s tim parkovat i na ulici....ach jo, mám strach uplně, že mi to nějaká smažka všechno poníči atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 5 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...