Přejít na obsah

folie na skla


kus

Doporučené příspěvky

Tak na SK to majú policajti jednoduchšie. netreba žiadne % priepustnosti :p . Tu jednoducho na prednom skle a na oknách predných dverí nemožu byt žiadne folie lol . Na zadných dverách a zadnom skle možeš mat tmavé aké chceš ;) . Jasne že pod foliou musí byt viditelné označenie atestu. Musíš mat kartičku od firmy ktorá to montovala. Na kartičke je okrem typu auta a VIN napísaný typ folie a počet skiel na kolkych je folia (to preto, aby si si nedal firme nalepit iba zadné sklo a ostatné by si si dolepil sám lacnejšími foliami lol ) kolko % zatmavenia to je, to tam neni písané. Ja mám tie najtmavšie a som spokojný ;)

post-9889-1218323079_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam predni 72procent s atestem pokud tam nemas stitek s napsanou propustnosti tak mas problem

štítek mám a mám i v homologačním listu zapsáno že zatmavení bylo provedeno na všech oknech vyjma předního. A pokud se mnou budou chtít čepice něco řešit,zvednu telefon,vytočím DAS a právník mu to vysvětlí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

ja mam predni 72procent s atestem pokud tam nemas stitek s napsanou propustnosti tak mas problem

nic osobniho, ale problem maš ty :p protoze octavky všechny bez vyjjímky maji tonovaná skla z výroby a to nejslabší te právě kolem tech 70%, tkaže firma co ti to dělala tam nalepila další zatmavení a tím pádem výsledek je míň než 70%. zkus si přečíst tento článek spousta lepičů ti nakecá cokoliv aby to prodali, chce to najít seriozni fimu :palec2: ktera rekne narovinu jak to je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já byl foliovat včera. Borec mi rovnou řekl, že ze zákona nesmí být na origoš tónovaných sklech žádná fólie, že má známé co jezdí na Slovensko, a pokud je na předním skle fólie 20% a méně, tak konkrétně na Slovensku je to za 150 Euro. V Polsku za 100 zl do kapsy policajta. Nechal jsem si na předek dát fólie 35% - to prý policisté ještě povolují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak, lepiči aby měli kšeft prodají a nalepí cokoliv a kdekoliv i s nějakou kartičkou na kterou stejně nikdo při kontrole nehledí a na toleranci pomáhat a chránit bych nesázel. Na origo tonovaných sklech předních dveří z výroby už nemá folie co dělat riskujete flastr nebo tahanice u správního řízení + další poplatek 1000 k flastru, případně problém na stk. Já budu lepit jen od B sloupku dozadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...... tolerance no, ono se nám na silnici se na tebe odvolávat asi moc nepomůže, jestli někdo chce ať ti při srážce s volem věří, oni to nafotí zadokumentujou a ještě si uděláš výlet dle místa přestupku k projednání a když se ti to stane 300 km od komína tak se to kurňa prodraží a nehledě na případnou nehodu, kdy likvidátor jistě rád své pojiťovně pár tisíc ušetří .......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ja jsem si nechal dělat skla u firmy www.tonovani-ostrava.cz .Nenasel jsem lepsi ceny, takkovy mladý klučina mi poradil a vysvětlil co se muže a co ne.Cena super jetšě jsem dostal slevu a nemám problém.

Díky za info, jaké fólie máš na autě :feve:

Takže prosímtě, jaké fólie máš ty ? :) Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cca měsíc mám folie od firmy ze Zlína.Přijedou,potřebují jen bezprašnou,osvětlenou garáž s elektrikou.Doba 1,5-2hodiny,cena 3860,-kč/Octa.I sedan/.Přední 70% propustnost,zadní a kufr podle přání /50,30,20,10 a 5%/.Homologační štítky na oknech + vystavení protokolu. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jse tyče toho Vařechy ve Zlíně tak mužu jen doporučit,opravdu pěkně udělane a nejsou žadne problemy s bublinami atd.Ma kvalitni americke folie,ktere nejsou sice nejlevnějši ale možna je lepši jsi připlatit třeba tisicovku oproti těm "super" levnym ale vysledek určitě stoji za to :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Mám Octu combi tour a rád bych si udělal folie kufr a možná i sezení vzadu. Jakou propustnost by jste doporučili??

A zvládnu sám koupit folii a nalepit?? Nebo je lepší to nechat udělat-ted není tolik penez. Co rozdíl propustnosti: kufr (dát 5-20%) a zadni sedadla (40-50%)??

Nějaká dobrá duše poradí???

Děkuji ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

záleží na vkusu ...

já mám vzadu 5% na kufru a zadních oknech, na předních mám 35% propustnost.....

záleží na tobě.... 5% je tak, že zvenku není dovnitř vůbec vidět, 20% je jen mírně zatmavene, 35% skoro jako origoš :) aspoň mě to tak přijde...

doporučil bych ti nechat fóliovat odborně, vyhneš se problémům a dostaneš atest...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

záleží na vkusu ...

já mám vzadu 5% na kufru a zadních oknech, na předních mám 35% propustnost.....

záleží na tobě.... 5% je tak, že zvenku není dovnitř vůbec vidět, 20% je jen mírně zatmavene, 35% skoro jako origoš :) aspoň mě to tak přijde...

doporučil bych ti nechat fóliovat odborně, vyhneš se problémům a dostaneš atest...

V první fázi by mi šlo o kufr a ten jsem si myslel, že udělám sám-tam snad je jedno, jestli mám atest, nebo né??? Nebo bude nějaký problém??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoši já si nemůžu pomoct, ale furt tady řešíte naprostý koniny. Každej ví, že na předních má být propustnost 70% a dál je to fuk.. resp pro šťourali čelní 100% propustnost. Je to o toleranci posuzujících - jak polišů, tak na STK. Např já na své octě mám sunset a 30% zatmavovací folie - min. středu jsem byl na STK - naprosto v pohodě s kartičkou a atestem, nejednou mě zastavoval na okrese policajt s tím, že mě svítí jako denní svícení mlhy a mám zatmavený folie - lákačka pro poliše. Vždy řeknu, že vše je seriové, svícwní dělali v autosaloně a na skla mám atesty a VŽDYCKY! pohoda. Takže hlavně přeju "příjemný" policajty a lidi na stk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...