Přejít na obsah

Poškrábaný lak


Danniell

Doporučené příspěvky

Vím, že se to uz tady resilo ale nikde jsme se nedozvedel poradne co je dobrý na poškrábany metalický lak? Píše se tu tempo ale o tom co jsme cetl mam strach ho pouzit aby nenechal fleky nebo neco... Mam mensi skarabance a myslim ze by sli rozlestit ale čím? A pak mam jeste prosbu na kosmetiku na vnitřní plasty palubku, madla.... Muj mazlik mel tu čest mít majitele/ku s asi 2 prstynkama na jednom prstu ta jsou madla dveri poskraba, vím že kosmetikou to nevratim do puvodniho stavu ale aspon aby ty odreniny nebyli světle (šedé) ale černá jako okolni nepoškrabany plast, přemyšlel jsem na nejakou pastou a koukal jsme na Tempo na renoplast cockpit co na to rikate, nebo mate lepší řešení? Díky za každe info a pak muzete jeste poradit nejakou dobrou leštičku s voskem nebo jinou... chci dat mazlika na leto po koupi poradne do pucu aby mel Glanz!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by se ti chtelo udelat jednodenni vylet do Prahy s tim, ze tam rano nechas auto a odpoledne bude hotovy takovym zpusobem, ze si budes myslet, ze mas novy lak, tak ti muzu nekoho doporucit :palec2: myslim, ze cenovka by byla za komplet renovaci + myti auta zvenku + myti kol + okna z obou stran nejakych 2500 Kc. Budes maximalne spokojeny.

Ja osobne mam hodne spatny lak, byl dost zazloutly, nechal jsem udelat tuhle renovaci a neveril jsem vlastnim ocim :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Ahoj u baraku mi nejaký bulik tuknul do dveří nejsiu poškrabanéé ale je tam videt černá barva ale jen tak líznuto, tak me napadlo že by to mohli jit rozleštit nejakou autokosmetikou zkousel jsme to leštěnkou ale neslo to:( nevite co by na to mohlo platit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Pokud by se ti chtelo udelat jednodenni vylet do Prahy s tim, ze tam rano nechas auto a odpoledne bude hotovy takovym zpusobem, ze si budes myslet, ze mas novy lak, tak ti muzu nekoho doporucit :palec2: myslim, ze cenovka by byla za komplet renovaci + myti auta zvenku + myti kol + okna z obou stran nejakych 2500 Kc. Budes maximalne spokojeny.

Ja osobne mam hodne spatny lak, byl dost zazloutly, nechal jsem udelat tuhle renovaci a neveril jsem vlastnim ocim :palec2:

ahoj, prosimte jak to dela se skrabanci a kousky odsekaneho laku od kaminku? nebo jenom auto vylesti?dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

http://www.youtube.com/watch?v=L05yBoZjFGg&feature=related

skuste pastu G6 a ten osekanej lak ?? to si maximálně zatmel stříkni a rozlešti jinak se stím smiř. je to dan našich čistých silnic a aut které jsou jako nové a nemají korby děravé nemluvím o čistých silnicích po zimě :kol-28: Editováno: , autor: maniak 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to nebude problém pouze našich cest, co?

Mám auto dovezené z Rakouska a taky má osekanou kapotu. Ale dost možná i tam mají náklaďáky děravé korby a bordel na cestách.

Bych řekl, že NIKDY nebude vozovka úplně bez kamínků a ty odlétávají od kol aut ať už v Čechách, v Rakousku nebo v Německu nebo kdekoliv jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...