Přejít na obsah

Škubání motoru po startu


vitezslav2

Doporučené příspěvky

Myslim, ze bol merany za studena ..... akurat, ze som to nemeral ja, ale jeden typek zo Skoda servisu .....

Akurat, ze mne to skube pri studenom motore a pri studenom bol ten tlak paliva OK.

Vies mi poradit ako to pomerat ten tlak paliva za tepla?

Palivovy filter je tam meneny nedavno a je tam 3 bar. (mal by to byt spravny typ podla DP).

Editováno: , autor: ocec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dalsi poznatok ..... dnes rano ked som klasicky odchadzal z domu so studenym motorom, tak som ocakala skubanie motorom na dvojke ako vzdy. Skusil som vsak pri rozbiehani na dvojke pridat menej plynu a rozbiehat sa pomalicky .... skubanie sa nedostavilo.....vsimol som si, ze az ked raznejsie pridam plyn tak motor zaskube, akoby nevedel naraz zareagovat a chytne sa az ked prekroci hranicu cca. 2300 otacok....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ocec: mam 1,4 44 kW rv. 2000 a uplne presne jak popisujes, na dvojku, pri studenem motoru, kolem cca 2000 otacek to skube, dela mi to uz asi tak dva roky co to mam, tedka mozna vice, nebo si toho jenom vice vsimam, zatim jsem to teda nejak neresil, nekde jsem cetl o zapalovacich kabelech.. ale mozna to je ptakovina a bylo to v souvislosti s necim jinym..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes zalozim novu zapalovaciu listu (kedze v 44 kW nie su kable ale zapalovacia lista) a uvidim .... ale davam tomu malu sancu na uspech, nakolko je lista dvojcievkova a keby bola nanic, tak by asi nesli dva valce.

Vidim to asi na to palivove cerpadlo .... skusim pomerat rtlac za studena a za tepla a uvidim ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...