Přejít na obsah

Dodělání klimatizace


makov

Doporučené příspěvky

Správné slovo. Ty fotky - fakt odstrašující příklad pro ty co si chcou sami dodělat klimu. lol

nevím proč by to měl byt odstrašující případ? Chtěl klimu tak si ji dodělal. Já jsem dodělával boční bagy a esp. žádná hrůza to nebyla a ta klima nebude o moc horší. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Správné slovo. Ty fotky - fakt odstrašující příklad pro ty co si chcou sami dodělat klimu.  lol

nevím proč by to měl byt odstrašující případ? Chtěl klimu tak si ji dodělal. Já jsem dodělával boční bagy a esp. žádná hrůza to nebyla a ta klima nebude o moc horší. lol

ESP samo-domo? Jak je to finančně a časově náročné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kamarat to ide zrovna skusat - dostal Fabcu darom, ale chyba mu tam pre neho par detailov, ktore nedokaze prekusnut, takze bude dorabat.

Urcite je to pracne viac nez dost, ale na druhej strane, auta su jeho hobby, a je mu jedno, ze zabije dost casu montazou. Vlastne, ak si chces auto este par rokov nechat, tak investicia par dni prace sa do tej klimy oplati - jedina otazka podla mna znie, ci to zvladnes. Ak hej, tak nie je o com.

Co sa tyka rozdielov medzi mechanikmi a "mechanikmi", tak ja som mal tento problem nedavno. Ked som kupoval Fabiu, tak som si doniesol vlastny 2-cestny alarm, aby mi ho namontovali, pretoze ak by mi ho montovali tam, kde som ho kupil, zevraj by som stratil zaruku. Vysledok? "znackovi" servisaci sa s tym babrali x hodin a skoncilo to tak, ze doma v krabici mam modul dialkoveho stratu, ktory si pocka do konca zaruky, pretoze oni to nezvladaju a inde si to nemozem dat. Takze dakujem pekne za taky "znackovy" servis.

Editováno: , autor: juniorrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
tu su nejake fotky: http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=8053

problem je zohnat komplet klimu.

Co je Vam teplo chlapi?

jasne ze mi je teplo v tomto extremnom horku sa bez klimy neda vydrzat

tech sest je pouze montaz, k tomu jeste klima samo, delal mi to ten stekjny jak kaskovi, me vysla na 25 se vsim vsudy, ale mam to jak origo...sehnal jsem presne ze stejne motorizace, vetraky vsechno jak kdyby to bylo z vyroby...a lebedim si, bez klimy uz ani rano

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
  • Luďa uzamkl následující téma
  • Luďa odemkl následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...