Přejít na obsah

Tak jsem přišel o rádio


mesr

Doporučené příspěvky

Koukal jsem na tu fotku zámku. Museli to bejt fakt kokoti, vždyť se to dá otevřít

bez poškození.

Já mám zkušenost ještě s většíma kokotama. V Rapidu jsem měl vzadu takovej ten boombox za 400 Kč. Zmrd místo toho, aby vyháčkoval dveře, rozbil zadní okýnko a vytáh ho ven. Oprava 2000 Kč a měl jsem štěstí, že rozbil pravý, bylo

jedno z posledních na skladě a levý už není.

Co se týče těch bazarů: policajti choděj nakupovat do bazarů, proč by tam zabavovali věci, rádia se zpravidla dávaj do jinejch měst, než ve kterém bylo ukradeno.

Takže se buď vrátíme k šuplíkům a nebo musí mít člověk štěstí a nebo ho chytit při činu a prolomit mu obě kolena a věřte, že Vás nenaprášej.

Do bazarů choděj nakupovat protože nemají na nový věci.... :o A s tím že mu prolomíš kolena a on tě nenapráší moc nepočítej-oni se v tomhle moc dobře vyznají a ví že se jim vyplatí tě za to zmrzačení udat, protože pak budou dlouho marodit a vytěží z toho maximum. A vůbec se nebojí že byli přistiženi při čórování,při troše štěstí se jim to neprokáže a když jo,tak neztratí tolik jako získají od tebe za odškodný......ty kurvy to prostě znají líp než kdejakej JUDr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem na tu fotku zámku. Museli to bejt fakt kokoti, vždyť se to dá otevřít

bez poškození.

Já mám zkušenost ještě s většíma kokotama. V Rapidu jsem měl vzadu takovej ten boombox za 400 Kč. Zmrd místo toho, aby vyháčkoval dveře, rozbil zadní okýnko a vytáh ho ven. Oprava 2000 Kč a měl jsem štěstí, že rozbil pravý, bylo

jedno z posledních na skladě a levý už není.

Co se týče těch bazarů: policajti choděj nakupovat do bazarů, proč by tam zabavovali věci, rádia se zpravidla dávaj do jinejch měst, než ve kterém bylo ukradeno.

Takže se buď vrátíme k šuplíkům a nebo musí mít člověk štěstí a nebo ho chytit při činu a prolomit mu obě kolena a věřte, že Vás nenaprášej.

Do bazarů choděj nakupovat protože nemají na nový věci.... :o A s tím že mu prolomíš kolena a on tě nenapráší moc nepočítej-oni se v tomhle moc dobře vyznají a ví že se jim vyplatí tě za to zmrzačení udat, protože pak budou dlouho marodit a vytěží z toho maximum. A vůbec se nebojí že byli přistiženi při čórování,při troše štěstí se jim to neprokáže a když jo,tak neztratí tolik jako získají od tebe za odškodný......ty kurvy to prostě znají líp než kdejakej JUDr.

co s nima? :aggressive::(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to prostě v nás zakodovany ty zlodějny,vloni jsem byl ve Švédsku a to vidíte před supermarketama auta s otevřenýma oknama,kabriolety se sundanýma střechamy a vevnitř navigace dvd,na sedadlech mobily,kamery a nikdo NIC NEVEME

Ono nemusíš ani do Švédska, stačí už za hranice....ale i tam se najdou občas nenechavci. Ale on je to u nás spíš problém větších měst, máme chalupu na jedný vesničce na Šumavě a tam nechávám auto odemčený celej den a nikdo mi tam nic nevezme a i když necháš barák otevřenej a jdeš někam na procházku nebo večer do hospody,tak víš že se vrátíš a nic ti nezmizí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem taky prisel o origo symphony - co vam budu povidat, stejny scenar jako u ostatnich. Takze vymena okna a plastu a novy radio - tentokrat Sony (takove, co vypada jako symphony). Nevim, co k tomu dodat, snad je to, ze to moje symphony melo preventivne rozvrtany a poskozeny diry na vyjmuti - nasroubovany specialni vruty a nefungoval tlacitko 1 a 6 - kdyz si ho nekdo bude kupovat, tak alespon bude zjevne, ze je to corka!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nahlásil jsi policii alespoň výrobní číslo toho rádia?

Mozna se zeptam blbe, ale k cemu by to bylo nahlasit to cislo? V zastavarne to stejne cajti hledat nebudou a pokud to nahodou nejakym zazrakem nenajdou v sevise tak je to stejne k nicemu. Me corli den pred silvestrem radio za xx. xxx,- litru a to jsem musel prijet na sluzebnu, prej je zbytecny aby tam jezdily, sli se jen podivat ani nic nefotili , otisky a pod no to bych musel byt blazen a jeste se tvarili jestli si to nechci rozmyslet aby nemuseli nic psat. Jo a to ten magor zebral bez panelu, takze se ani dovnitr nepodiva, jelikoz pres celej predek je plechova desticka a jelikoz to byla znacka u nas malo prodavana, stejne je vyvezeny kontecem na skladku, by mu za takto dodany radio nikdo nedal ani vindru. Ja jeste musel koupit zamek a opravit ryhy vedle radia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nahlásil jsi policii alespoň výrobní číslo toho rádia?

Mozna se zeptam blbe, ale k cemu by to bylo nahlasit to cislo? V zastavarne to stejne cajti hledat nebudou a pokud to nahodou nejakym zazrakem nenajdou v sevise tak je to stejne k nicemu. Me corli den pred silvestrem radio za xx. xxx,- litru a to jsem musel prijet na sluzebnu, prej je zbytecny aby tam jezdily, sli se jen podivat ani nic nefotili , otisky a pod no to bych musel byt blazen a jeste se tvarili jestli si to nechci rozmyslet aby nemuseli nic psat. Jo a to ten magor zebral bez panelu, takze se ani dovnitr nepodiva, jelikoz pres celej predek je plechova desticka a jelikoz to byla znacka u nas malo prodavana, stejne je vyvezeny kontecem na skladku, by mu za takto dodany radio nikdo nedal ani vindru. Ja jeste musel koupit zamek a opravit ryhy vedle radia.

Přečti si to co v této sekci napsal honza007 a pak se nebudeš tak ptát...

Psát to sem znovu mi připadá ještě víc zbytečné, než Tobě to, že když už jdeš nahlásit krádež rádia, tak se podivovat na tím, proč po Tobě chtějí výrobní číslo...

No je možné, že ti, co to s Tebou budou psát se můžou tvářit kysele, nicméně výrobní číslo Tvého autorádia bude zaneseno v pátrací evidenci, a může se stát, že druhý den jiní policisté někde lapnou feťáka s plnou taškou autorádií, a protože nebude zjištěn poškozený, tak mu ta rádia budou muset vrátit... TO JE BORDEL ŽE?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nahlásil jsi policii alespoň výrobní číslo toho rádia?

Mozna se zeptam blbe, ale k cemu by to bylo nahlasit to cislo? V zastavarne to stejne cajti hledat nebudou a pokud to nahodou nejakym zazrakem nenajdou v sevise tak je to stejne k nicemu. Me corli den pred silvestrem radio za xx. xxx,- litru a to jsem musel prijet na sluzebnu, prej je zbytecny aby tam jezdily, sli se jen podivat ani nic nefotili , otisky a pod no to bych musel byt blazen a jeste se tvarili jestli si to nechci rozmyslet aby nemuseli nic psat. Jo a to ten magor zebral bez panelu, takze se ani dovnitr nepodiva, jelikoz pres celej predek je plechova desticka a jelikoz to byla znacka u nas malo prodavana, stejne je vyvezeny kontecem na skladku, by mu za takto dodany radio nikdo nedal ani vindru. Ja jeste musel koupit zamek a opravit ryhy vedle radia.

Přečti si to co v této sekci napsal honza007 a pak se nebudeš tak ptát...

Psát to sem znovu mi připadá ještě víc zbytečné, než Tobě to, že když už jdeš nahlásit krádež rádia, tak se podivovat na tím, proč po Tobě chtějí výrobní číslo...

No je možné, že ti, co to s Tebou budou psát se můžou tvářit kysele, nicméně výrobní číslo Tvého autorádia bude zaneseno v pátrací evidenci, a může se stát, že druhý den jiní policisté někde lapnou feťáka s plnou taškou autorádií, a protože nebude zjištěn poškozený, tak mu ta rádia budou muset vrátit... TO JE BORDEL ŽE?

Ja se nepodivuju nad tim ze po nekom chcou policajti cislo, to spatne ctes, ja se divim, ze mu to stalo zato, ze tam vubec sel to hlasit.

Jo s tema fetakam nemas moc pravdu, fetak nez corne radio, ti udela skodu, ze nez si vzpomenes na radio aby jsi nahlasil te uz vse prejde.

Ci co chodi corovat zpusobem paka do zamku a protocit, nebyvaj fetaci (alespon co mam zpravi od znamech z PCR), ale bud ztroskotanci co se ne vic nezmuzou a nebo tak 16 - 17 tileti kluci.

Rekl bych ze je to podobne jako s mobilama a zatim to nema reseni, dokud mu neuseknou za to ruku tak se nic nezmeni.

Taky by se me libilo, abych mel odevreny auto, klicky v zamku a pohodu, ale to bych se musel narodit jinde a jine dobe.

A s tou databazi si to taky moc idealizujes, vzdy to bude zalezet na tom cajtovy jestli to bude hledat a nebo se na neho vyprdne.

Kolegovi corli auto z bazaru. vsichni vedeli kde to auto je v ktery stodole schovany i policajti, ale ti cekali a chteli dostat vic lidi a co se nestalo, dostali par poslednich smatlu a auto je v pr.... cili bych od toho moc necekal.

Jo a lidi, kteri koupi corli radio je xxx krat vioc nez tech co by to slo nahlasit a prijit o radio a love.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Len aby nebol sklamaný. My máme vo firme pomerne dosť kamier, vbehol nám tam týpek, ukradol 2 mobily, kamery ho parádne nasnímali. Ale podľa obrázku páchateľa nikto nenájde. Až keby ho náhodou chytili pri niečom inom, tak by ho vedeli usvedčiť. Ale aj to nie, lebo toho nášho chytili, ale on zapiera, že tam nebol a bez svedectva niekoho, kto by ho vo firme videl, sa mu nedá nič dokázať. Také máme zákony.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poznal som jedneho -nastrocneho autickara.Ten chodil do Rakuska na corku.Pozicali si auto aby ich mohli pustit do podzemky.Tam zaparkovali a sli ´´sklizet urodu´´

Nie raz mal v ponuke aj tri notebooky,fotaky a tak.

Raz mi ponukali Blaupunkta Toronto MP73 komplet s Keycardom a s puzdrom na panel.Ani stopa po skrabancoch po srobovaku.Corka made in Austria.

Priatelka mi zase spominala,ze jeden obchodak co chodi k nim prisiel o origo radio za ten cas co vysiel na otocku do bytu na piatom.Cista praca,ostali len konektory. :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u nas to jeden vyresil takhle a ma aspon dukaz tedka se na nej napojila i mestska policie jinak to nejde .......

Tak tohle s těma kamarama jsem taky kolikrát zvažoval..., ale naknec si platím stání na uzavřeném dvoře 500m od baráku...sice je to drahý a pod otevřený nebem, ale stoprocetně lepší než to nechávat u nás před barákem na sídlišti, kde se po ulici váleji věčně kusy rozbitejch tonovanejch oken. :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
Dnes ráno přijdu k autu a vidím vylomený zámek a koukám dovnitř a symphony v PRDELI!!!!!!!!Kdyby ti ču...ci alespon to rádio vytáhli normálně,jenže mi u toho rozlomily držák na nápoje a skurvili mi celý ten plast.Asi profíci!!!!přikládám foto

Ahojte.Přesně takhle vypadal zámek ráno u mého auta.Radio v ..., ale hlavně mě zajímá co udělat s tím zámkem?Je hodně citlivý při otvírání a dá se dokopupit a nasadit zpátky jen ta stříbrná krytka?

Hlavně ,že mi nerozbili zase okno.Jsem myslel,že to se mnou praští,když jsem se dozvěděl cenu za ten trjuhelnik na zadních dveřích

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne zatim vybrali vsechna aute ktere jsem bvlastnil u fabky to delalo 3500 za bocni okno +10000radio pojistovna mi rekla ze mi vzali pouze panel bez karty je k nicemu takze skodu vycislili na 4800 a tj prestupek policajt mi rek ze stejne ho chztnou a nic nedostanu protoze to byl fetak s cihlou pro autoeadio jinak to co mi slohli ze seata pred tremi roky mi tedka prislo pozvani k soudu jako svedek protoze ho chztily kdyz jsem se dozvedel jakou skodu tam ma ze tri aut asi 36000 tak jsem ji odepsal ze nikam nepujdu protoze je to zbytecny jinak kdyz ho clovek chzti zprerazet ruce holt uklouzl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...