Přejít na obsah

MAXIDOT - nefunkční, problémy


kocht

Doporučené příspěvky

S budíkama,co mají koncové číslo 840 překopávát komfort na 3 generaci nemusíš.Já je sehnal až teť,když už to mám překopané na 3G,takže mi jsou na prd.Další zášmik je mazání,to řešim teť ale přes to se snad dostanu.

No to už je teď (měsíc po překopání) tak trochu jedno ;)

Mazání jako údajů na budíkách nebo motoru....?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych to upřesnil,pokud auto přestane mazat tak ti to na těchto budíkách namontovaných v AGU nic neukáže a to je docela o hubu.

:wallbash: Si děláš pr..l !!! Že jsem se na to nevybodl a ty peníze nevrazil třeba do podvozku...

Omlouvám se za poplašnou zprávu,jsem debil a moc přemýšlím a málo čtu.Před chvílkou sem to odskoušel a je to OK.Nesignalizuje to jen na volnoběch,při 1500 ot/min to už řve. (Škoda systém)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 7 měsíců později...

Dobrý den.

Rád bych se informoval jestli někdo nemá zkušenosti s maxidotem jako já? Jde o to, že na maxidotu jsou některé nečitelné řádky a jestli to jde nějak opravit. Díky Vláďa

Jestli toto téma už někde se řešilo tak se omlouzvám, ale nenašel jsem to díky.

Kolik stojí bud nový displej maxidotu( znam borce, kterej by mi to přeletoval, nebo kolik stojí nové budíky s maxidotem pro naftovou octavii díky a mějte se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, mam O1 (2001) s Maxidotem a originalnim radiem Symohony, Maxidot do nedava fungoval uplne v pohode, az pred par dny prestala funguvat horni tretina maxiku pro radio - zbytek funguje. Kdyz zasunu klicek tak se rozsviti cely ale hned na to horni tretina pro radio zcerna.

Nejdriv jsem si myslel ze to je tim mrazem venku (auto stalo delsi dobu venku) ale ani po delsi jizde a nekolikatem nastartovani se to nezpravilo.

Netusite nekdo, cim by to mohlo byt? Diky predem za jakoukoliv radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...