Přejít na obsah

Jaká kola/pneu můžu dát na svoji Fabii


funtom

Doporučené příspěvky

  • o 5 týdny později...
Zdravím chci se jen zeptat jestli bude nejaky problem s koly: 6.5x15 ET 35 jakoze jestli to nebude nekde drhnout nebo tak... a jake nejlepsi pneu na to? nechci nejake balony nejlepe nejake nizsi.. :) predem diky za odpoved :)

Určitě dají, mám je na Fabii, gumy mám 195/50 R15 a klidně by to sneslo i 60 :) jediný, že se to musí zapsat do TP, pokud tam nemáš tuhle velikost. Ale Fabie mají na 15" 5,5J nebo 6J tuším :) ale já s nima odjel už 3 léta a v pohodě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se chtěl zeptat, jestli se dá na Fabii Combi na normální podvozek (max. sportovní pružiny -35 mm od KW) dát kola originál kola z F2 RS Gigaro 7J 17" 5x100 ET41 57 mm střed?

Díky za odpověď.

mělo by to pasovat bez problemu ;) Editováno: , autor: jozzi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze,s kolama problem nebude,mam taky 6.5 x 15 ...je tam pneu 195/50R15 a pohoda.Sedí jak pribitý.ET 35 no problem,jen malinko koukaj,mrkni mi na fotky a uvidíš jak to vypadá v realu.

Ale nebyl nikdy zadny problem a to me staveji docela pravidelne :kol-47:

Editováno: , autor: radiss33
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Já mám u F1 hatch 16V 74kW stejné 15" akorát místo 82T mám 82H (myslím si správně, že to je rychlostní index?)

u 16" mám toto: 205/45 R16 83V na ráfcích 6.5J X 16 ET 42. Takže předpokládám, že je to v pořádku..

Tady: http://www.az-pneu.cz/rady-informace píšou že "ET se může lišit od hodnot v technickém průkazu, ale jen v jisté toleranci, pro každé vozidlo je to různé."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Čus, hele když mam v TP zapsáno "195/50 R15 82V nebo 185/55 R15 82H (pouze pro zimní provoz) na ráfcích 6J x 15 ET 43" co mam udělat pro to aby se to dalo dát i na letňáky prosím? A nebo ty 195/50 R15 tam můžu dát i na léto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

195/50 je normální rozměr na FI leto/zima a 185/55 sice píšou pro zimní provoz,ale já je mám na léto a STK bez problému.

Ok a je pak roblém když místo 6x15 koupim 6,5x15? nebude tam nějak problém s gumama (volná/těsná?) moc se v tom nevyznám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Ahoj chci si koupit na svou fabču 1.4 MPI alu kola .. teď mám zimní i letní pneu 185/60 R14 a ten rozměr chci zachovat i pro alu kola (letní pneu jsou skoro nové) .. a vybral jsem si prozatím tyto ..

 

http://alu-kola.heureka.cz/gepard-392-6x14-5x100-et35/galerie/?obrazek=426de1ba6e769b8c8c51ec4b239c57c6

 

http://alu-kola.heureka.cz/gepard-3102-6x14-5x100-et35/

 

Co na ně říkáte? Zajímá mě váš názor na desing a hlavně mě zajímá jak je to s tím ET .. kdysi mě bylo řečeno že na 185 je potřeba ET38 je to pravda? Jinak budou pneu vypouklé jako vajíčka..

 

Potom tedy s ET38 tyto ..

 

http://alu-kola.heureka.cz/brock-rc14-6x14-5x100-et38/

 

Hledím na cenu, takže pokud někdo znáte levnější, prosím ukažte fotku. Pokud prodáváte někdo vy, nabídněte ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj všem četl jsem až do 30 stranky a nikde nenašel to co hledám, mám tatu na STK takže to by neměl být problem s 17tkama, a v techničáku už napsany 16tky, teď mám na autě 15tky a je to malé, chci se zeptat mám čiplou fábulu na 100kw, a mám strach že když tam hodím z 15tek třeba 17tky 205/40 et 35 tak o kolik se asi zvětší spotřeba a poznám to hodně na akceleraci nejezdím žádný závody nebo tak ale prostě normálně na dálnici atd děkuju 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...