Jump to content

Autohifi

Sign in to follow this  

24 topics in this forum

1. Jak zapojit autorádio 1 2

• 26 replies
    • 62,529 views
    • 9 replies
    • 12,106 views
  2. Anténa

• 10 replies
    • 13,252 views
  3. Problém s Autorádiem

• 3 replies
    • 6,800 views
    • 9 replies
    • 10,761 views
  4. Subwoofer mi píská

• 4 replies
    • 5,750 views
  5. Pasivní Subwoofer

• 5 replies
    • 5,151 views
  6. Autoradio problem 1 2

• 40 replies
    • 25,817 views
    • 4 replies
    • 7,361 views
    • 3 replies
    • 5,034 views
  7. Nové rádio do Felicie

• 4 replies
    • 19,048 views
  8. Zablokované rádio

• 5 replies
    • 7,534 views
    • 1 reply
    • 6,831 views
  9. Kazetový adaptér

• 9 replies
    • 14,873 views
  10. repra vzadu

• 3 replies
    • 6,192 views
  11. zesilovač rádio

• 5 replies
    • 7,309 views
  12. Ako zistim kod autoradia?

• 5 replies
    • 8,418 views
  13. 2DIN Autoradio

• 0 replies
    • 5,637 views
    • 0 replies
    • 5,553 views
  14. Radio Škoda Symphony

• 6 replies
    • 6,687 views
    • 0 replies
    • 5,893 views
  15. Kabely

• 3 replies
    • 5,792 views
    • 4 replies
    • 5,527 views
  16. ISO konektor

• 4 replies
    • 5,212 views
Sign in to follow this  

• Aktuální příspěvky

• Lze vypnout to zvukové upozornění když se teplota pohybuje kolem 4°C? Já se toho vždycky příšerně leknu. Neměl bych nic proti tomu upozornění, kdyby to nebyl tak hlasitý a ostrý zvuk.
    • Zdravim, mám dotaz ohledně chladící kapaliny..... Ve firemním autě to hlásí málo kapaliny. Auto stáhlo bylo pod minimem tak jsem dolil, logicky přestalo signalizovat. Záhada je v tom že druhý den to signalizovalo znovu, kolega povolil trochu ventil voda se vrátila a máme nad maximem....umí to někdo vysvětlit??   Díky
    • Ja vim ze stim vstriky nemaj co delat ale takhle mi to rekli ze na posouzeni zvuku jim prisla odpoved otestovat vstriky a cerpadlo a bum rovnou vymena neprosili testem :D ale zvuk furt stejnej a pak mi dokola rikal ze to klasickej zvuk ze podle skodovky je to v poradku a kdyz jsem mu rekl proc to chrchla co to dela kdyz je to oki tak furt dokola zvuk v poradku tak jsem se nasral a rikam mu nedokazete mi odpovedet ze auta co byli v pondeli nechrchlaj a ve ctvrtek chcrchlaj a zase standartni zvuk tak jsem to vzdal ale aspon nove vstriky a cerpadlo zadaco auto stale v zaruce 
    • Dobrý den, má někdo z Vás ve svém Superbu 1, tohle autorádio? Napište mi prosím zkušenosti a jak vše funguje, popřípadě nefunguje. 
    • Nevěděl by někdo čísla dílů (vše co je třeba) pro dodělání orig. výhřevů před sedadel? Nebo mám jít do tohohle: http://www.htcar.cz/vyhrivani-sedadel-skoda-octavia-ii-k-orig-panelu#tb1=1 ? Jaké máte zkušenosti, co byste doporučili?
  • Create New...