Přejít na obsah

Motor 2.0 TDI CR


187 témat v tomto fóru

    • 141 odpovědí
    • 91,9k zobrazení
  1. Přehřátí motoru 1 2 3 4 9

    • 203 odpovědí
    • 116,1k zobrazení
    • 9 odpovědí
    • 4,6k zobrazení
    • 2 odpovědi
    • 3,8k zobrazení
  2. Únik chladící kapaliny 1 2 3 4 12

    • 293 odpovědí
    • 161,6k zobrazení
    • 32 odpovědí
    • 22,4k zobrazení
    • 13 odpovědí
    • 6,6k zobrazení
  3. Dlhé štartovanie 1 2 3 4 14

    • 326 odpovědí
    • 136,4k zobrazení
  4. Chiptuning RS TDI 1 2 3 4

    • 79 odpovědí
    • 29,7k zobrazení
    • 14 odpovědí
    • 15k zobrazení
    • 35 odpovědí
    • 9,8k zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 4,9k zobrazení


  • Aktuální příspěvky

    • Ahoj, jdu si k Vám pro radu. Je tomu necelý rok co mi byla měněna celá spojka (lamela, přítlačák, ložisko) včetně hlavního i pomocného spojkového válce jedná se o motor CZDA. Nyní při výměně oleje mě čekalo nemilé překvapení, něco prosakuje mezi převodovkou a motorem (viz. foto), řekl bych, že je to brzdová kapalina (ovšem dle nádržky bych řekl, že za tu dobu téměř nic neubylo), spojka neklouže. Vše jsem otřel a budu sledovat dal. Po konzultaci se servisem mi bylo řečeno, že by se to muselo znovu rozebrat a dokud s tím nejsou větší problémy, tak by to nedělali. Jsem z toho nesvůj. Co by mohlo být špatně?
    • @Erik_CZ Děkuji, až budu doma tak to testnu, a dám vědět. 🙂
    • Otevřeš kufr a podržíš to tlačítko na 5tých dveřích, držíš cca. 10-15 sekund, dokud se neozve "blip" pak už zmáčkneš normálně a kufr se zavře. Až se zavre tak myslim uslysis znova "blip", u toho si ted nejsem jistej.
    • Videorozhovor s Filipem Turkem, lídrem jedné z českých koalic do voleb do Europarlamentu.  Odhlédněme od titulku rozhovoru, který možná přitáhne jisté posluchače, ale tohle téma je naštěstí jen  okrajové. Absolutní část  rozhovoru je vedena k tématu elektromobility a současné proklimatické politiky v EU....   https://www.stream.cz/extra-host-1268698/filip-turek-se-tvrde-oprel-do-fialy-ods-zradila-svoje-volice-a-on-je-toho-absolutni-priklad-64977564#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=videoportal.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest241_shrnuti_llm_varC&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
    • Ahoj, sice se to týká Passatu, ale převodovky jsou stejné a SW úprava, respektive REMAP DSG je taky stejný. Aneb není remap jako remap.  https://www.b8r.cz/2024/04/24/remap-dsg-problem-s-podtacenim-motoru/
×
×
  • Vytvořit nový...