Přejít na obsah

Stěrače


Zába

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 7 měsíců později...

Zdarec,mám problém na škoda octavia II,1,9tdi 77kw se stěrači. Po zapnutí jedou hrozně pomalu a nedojedou do konce,někdy se seknou v půlce a nejde s něma hnout,musím otočit klíček a zase zmačknout páčku,kdo mi poradí jak na to

Editováno: , autor: krofc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ je to tam na milimetre, trochu pôrod na vybratie. Ideálne je ešte vybrať kus plechu z medzisteny čo je medzi priestorom na stierače a motorom, potom je trochu viac miesta na manipuláciu. Drží tuším na dvoch alebo štyroch skrutkách. Už si to moc nepamätám, riešil som to iba raz keď som ťahal kábel na tempomat a zavadzal mi ten mechanizmus stieračov. Je tam prístup ako do hodín.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím všechny, zkusím oživit toto vlákno,

měl bych takový dotaz, všiml jsem si u Octavie II RS 12/2009 (MR2010) že při vypnutí klíčku pokud jsou stěrače zrovna pohybu, tak se zastaví například uprostřed předního okna, je možné to nějak přizpůsobit kódováním nějaké jednotky aby vždy dokončily setření? Někdo mi kdysi poradil že je to v kódování jednotky Wischer. Myslel jsem si že je to standart u tak "mladého" auta, mám jako druhé auto Golf V 2006 a tam stěrače prostě vždy dojedou do konce. Předem díky za rady  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš kódování BCM jednotky? Tu jsem taky prošel, ale prý by to mělo být v jednotce Wischer, ale když to přepnu tak tam nemám v podstatě žádné popisky, takže nevím co bych měl zatrhnout, ale nespokojím se s tím že to nejde, 

 

neznám slovo nejde, buď neumím nebo nechci :D

kodovaní.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mam problem se steraci. Vubec mi nejdou predni sterace. Nereaguji na zadnou polohu. Bylo to z niceho nic. Kdxz jsem problem blize zkoumal, zjistil jsem, ze se mi v aute usidlila kuna (rada mimo tema: nevite jak se jim uspesne branit?)  a nahrizala v jednom miste kabelaz. Kabel jsem opravil, na motoru sterace je napeti, ale stale vubec nestira, vyzkousel jsem i dalsi 2 a take nejdou. Temi to tedy pravdepodobne nebude. Vsechny pojistky jsem prochazel a jsou OK. Otazka tedy co dal muze byt spatne?? Cim je rizen motr? Co urcuje rychlost? V diagnostice zadna chyba neni. Diky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...